Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pewnie ze chcę :) Ja to ja...dzis jestem miss Hyde ...więc mogę być trochę wredna ..ale nie bierz tego do siebie ;) ;) Idę po kawkę i zaraz będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
:D to ja tez ide po kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj czytam i uwierzyc nie moge.....o co prosiłam?? powiem tylko tyle JEBANA MAGIA NETU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Next--> ten roz do policzkow to pryszcz:D przy pozostalych kwestiach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe Panie. wiecie co? szkoda, że tacy frajerzy rozwalaja fajne topiki. Zebrały sie fajne dziewczyny, miło było pisać, czytać... do czasu. Pomorzanko - nie znikaj. bez Ciebie to już nie będzie to. stało się i się nie odstanie ale nie można uciekać i się chować przez jakiegoś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj next:) Witaj Lady :) Co tu duzo mowic, smutno sie zrobilo. Ja chce zeby Pomorzanka zostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
lady --> czy rozwalaja? to zalezy teraz tylko od nas tak naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
a ja Moje Drogie znikam pracowac.... Milej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki , jeszcze nie wiem czy zostanę . Nie wiem czy dalej nie będzie tu jazd przez dwóch moich \"wielbicieli\":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczkowa -> właśnie mam nadzieję, że damy radę i pogonimy tzw. spady i zostaniemy w pozytywnym gronie. żeby tylko pomorzanka nie panikowała i została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Lady nie panikuję :) ale jeśli "tatuś" to jest ta osoba o której myśle to rozwali topik .Tak jak sie stało kilka miesięcy temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie. te znajomości na necie. Do kafe jakoś miałam dystans, ale do innych portali nie zawsze ;) Też się dałam nabrać nie raz. Jakoś naiwnie jeszcze wierzę, ze nie wszyscy faceci na necie to oszołomy, chorzy psychicznie, desperaci, lowelasy ale trzeba cholernie uważać. Znam pary które się w ten spoósb poznały, nawet ślub wzięły i żyje im się dobrze. Więc jakaś szansa jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - nie martw się. damy radę. tego topiku nie rozwali ;) głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - obyś miała rację .... ale zdziwiłabyś sie do czego jest zdolny .Strasznie pomarańczowo by sie tu zrobiło ;) Saneczkowa .. spróbuj sie zahasłować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie do kafe miałam wieksze zaufanie ... bo tu pisze sie rozmawia , często długi czas . Ale negatywne doświadczenia z facetami w necie spotkały mnie tylko właśnie tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka--> faceci to czesto swinki, i ci poznani na kafe (choc znam tylko tych 2;) ), i ci z portali randkowych, i ci z reala;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie saneczkowa ma rację :) faceci z reala też tacy całkiem normalni nie są. Zresztą, co ja tu gadam. Przecież te chłopy na necie skądś sie biora. Nie z marsa. To nasi koledzy, znajomi, sąsiedzi, męzowie znajomych itp. Net tlyko pozwala im na uwidocznienie negatwynych cech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, damy radę :) Ja obiecuję uroczyście nie reagować na żadne pomarańczowe prowokacje, myślę że to najlepsza metoda :) Chyba tatusiowi na gadulcu trzeba bloka zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka nie Ty jedna :) Juz się smiałam kiedyś ze powinnam zacząć pisać książke o moich "przygodach" z różnymi panami. Niezła komedia by się z tego zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leele ... jak na razie nie odzywa się , zresztą ten jego "sobotwó" też szybko na gg dał mi spokój . Ja w sumie nie mam żadnych negatywnych doswiadczeń ... kilka miesiecy tu na kafe pierwszy raz i drugi teraz .ale pewnie i za jakiś czas ja będę mogła książkę napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczyny Do zobaczenia wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leele ja musze na terapie do Ciebie:D bedziemy leczyc uzaleznienie od kafe:D chcialam rzec, ze ja nie trafilam w necie na psychopatycznych swirow, zboczencow itd-nigdy; po prostu z innych powodow mi nie odpowiadali (jakze blahych w por. z psychoza :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na fajnych faceów trafiałam ... tylko tutaj szczęscia jakoś nie mam ;) Też zmykam , narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do usłyszenia wieczorem ! i nie damy się pomarańczowej prowokacji! POMARAŃCZOWYM PROWOKATOROM MÓWIMY STANOWCZE NIE!!! saneczkowa - do twarzy ci w czerni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie!:) wieczorkiem koniecznie trzeba sie spotkac:) nie pozwolmy, by przez dziwne postacie padl nam topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×