Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Tylko jedno mi nie pasuje .. styl pisania Rhyma i styl pisania Tatusia był zupełnie inny . Tak jak Tatuś pisał pisal Michael_33 (ten z przed kilku miesiecy) Tatuś i Michael_33 -lubią Cin -cin , oboje bruneci .... Hmmmm zagadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna sprawa-Rhyme czasem miał nick "rhyme" a czasem "Rhyme" a to znaczy że się za każdym razem logował , a to znaczy ze zmieniał nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ludzie chorzy psychicznie w jednym momencie mogą się zachowywac tak a w innej sytuacji inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro poczytam co skrobiecie.... teraz ide ogladnac film jakis :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca...
Fanaberia robią nabór do kolejnej edycji Detektywów na TVN :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym Rhyme (rhyme) masz racje - jednen sama mu zahasłowałam nawet , bo mu nie wychodziło coś . Objawy schizofreniczne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca...
dedukcja jak u Sherlocka Holmsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca...
ja mogę Ci jeszcze dowodów podrzucić :) w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia cos z tym R tez mi sie chyba rzucilo na oko... a to ciekawe Fanaberia- jestes w przedziale wieku 30-45:D? moze to jednak byl Tatus ktoremu blizej do 45 :D Pomorzanka, ze styl inny to moze celowo; tym bardziej, ze na kafe tatus zbyt wylewny nie byl i to co pisal to jakies mikro zdania... nie wiem czy to choroba czy ktos sobie lubi po prostu jaja robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca najśmieszniej będzie jak się okaże że całkiem się myliłam hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca...
no to jeżeli to bły jaja to na szeroką skale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja pisałam dłużej z tatusiem na gg .... i stąd widzę róznicę ...Chociaż w którymś momencie też do tatuśka zaczęłam mówic Artur I znowu to samo .. najpierw tatuś mignał na gg na chwilke, wyłaczył się i znowu na dostępnym jest Michael_33 - czyżby to wychodziło tak : Rhyme =Tatus = Michael _33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie teoria że Rhyme , Tatus i Michael_33 to ta sama osoba odpada . Pewnych nawyków w pisaniu nie da się powstrzymać ... Przejrzałam teraz gg ... Rhyme i Tatuś zupełnie inaczej pisali . Za to Tatuś i Michael_33 bardzo podobnie .Rhyme nie używał raczej znaków interpunkcyjnych .Tatuś i Michael_33 - tak . Co więcje Rhyme był oszczędny w emotkach ...Tatuś , Michael_33 używali ich często .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka co za obled!! to dlaczego Rhyme i Tata namieszali w jednym czasie, i w tym samym dniu postanowili sie wyniesc stad? no dziwny zbieg okolicznosci... albo te slowa obelzywe pod adresem Taty.... no sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Śledztwo trwa jak widzę.... To wszystko jest takie tajemnicze.. Pomoranka--> ciesze sie, ze z nami jestes :) Saneczkowa--> mogę opowiedziec o tym co dla mnie zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wątku usuniętym ktoś to jeszcze też czytal i pisał . I też zauważył jakby rozdowojenie jażni u Rhyma . Nie dojdziemy chyba jaka jest prawda .Kilka rzeczy do siebie pasuje , kilka nie ... ciężko wyczuć . Pewnie musiałybyśmy by byc tu wszystkie, porównać nasze archiwa gg, rozmowy na topiku żeby to rozgryść . Jedno jest pewne jak pisałam wcześniej Tatus nie jest słupszczaninem .Zadałam mu proste pytanie , nie odpowiedział mi a odpowiedż powinien znać bo jeśli jest rozwodnikiem to tam był . Zmykam do spanka umęćzona jestem ... dobranoc Saneczkowa i wszystkim innym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia - a tak Rhyme mowil, ze dziewczyny mlodsze nie wiedza czego chca od zycia:D nie no co za ................. dobrze ze juz koniec tej mistyfikacji... ciekawa ktora z nas okaze sie kims innym niz rzekomo jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Śpiochom:) Dziewczyny Saneczkowa potrafi postawić horoskop...ale jaki! :) Zdolna z Niej bestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×