Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśnieg pocieszę Cie że ja mam tez doła :( I jestem bardzo niewyspana na dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taka prawda przychodzi człowiek z pracy i chicałby sobie poczytać ;) a tu raptem jedna strona i żadnych wątków sensacyjnych ;) ( nie no oczywiscie z tymi wątkami sensacyjnymi to żart - lepiej zeby juz wiecej sensacji nie było) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca .... ja też nie pracuję przy komputrze .... :D , chociaż w tamtym tygodniu na pewno tego nie było widać ;) Szefowa w koncu wróciła :O ;) ... a i mi zeszło trochę czasu u dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnx
Ale pesymizm tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - dziekuję :) troszkę lepiej ... wybitnie obiad mu zaszkodził :D A skąd u Ciebie gorszy dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Przepraszam was wszystkie. Dałem niezły popis i się wstydzę swojego zachowania. Nie powinienem pić i nie powinienem sprowokować się przez rhyme. Jestem niby dojrzały i stateczny ale jednak mam diabła za skórą. Przepraszam. Przyznaję się bez bicia, że jestem kanalią. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki a Pomorzankę w szczególności. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttttttttttttttt
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnx
Śpicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba jest jakis fatalny biometr, co tez widac na tym topicu:D dobranoc Wszystkim:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×