Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

przebiśnieg ciiiiii bo jeszcze mi go zamęczą :P:P pomorzanka kurna a ja się dziwię że jestem tak rozpoznawalny jak mnie takie reklame robicie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Przebiśnieg - z eksem raczej już nie dojdą do normalnych relacji ojciec syn .Pewnie jeszcze troszkę a z małym będzie tak samo .Bo eks go zaprowadza do cioci i sam tam siedzi a eksiu gdzieś sobie łazi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba zostałam w tyle bo widze tu nowe nicki :) Nawet nie mam czasu żeby z Wami popisać a jak wracam do domu to Wy już śpicie :( Właśnie szykuje się do pracy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanaberia 🖐️ pomorzuś już nie przesadzajmy z tym robieniem sobie reklamy :P ale w końcu top na którym mnie nie znają :P:P będzie buba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z powodu tego, co napisałaś. :( Współczuję Ci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś -Wiesz czym jest spowodowane i nic nie da się zrobić . Dla mnie najważniejsze są dzieci i w sumie dobrze , że nie będą mieli ze sobą większego kontaktu . Chyba że eks wróci na właściwe tory - wiesz o czym piszę .... Przebisnieg właśnie dokladnie o tym samym myślę Linguś... dlaczego smutny ?:) Jest inny niż nasz drugi ... ale jest fajny :) I fajne kobietki tu są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie wcale nie jest różowe, wiem o tym doskonale. Tylko ostatnio pisałam wciąż na topiku TWA, tam się wygłupiamy, śmiejemy, a tu takie zderzenie z rzeczywistością. :) W to, że są tu fajne Babeczki, nie wątpię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie newujsia u mnie do tego daleko :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - ale mimo wszystko chłopcom jest (na razie starszemu) przykro że mają takiego tatę jak mają . Starszy juz widzi dużo , wyciagnał prawidłowe wnioski .....co nie znczy że z tą świadomością i wiedzą jest mu łatwiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - dlatego ja jestem na dwóch topikach TWA i tym .... lubię pośmiać się ale i poważniejsze rozmowy o życiu też są zawsze wskazane :) Gnomik - bo wszystko o tą emotkę ":P" się rozchodzi ;) tutaj rzadko ja widać . Chociaż w rozmowach z Tobą też dużo chetniej jej używam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś wiesz że to moja ulubiona emota jest dla mnie tak samo charakterystyczna jak i głupoty które piszę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - ale ostatnio to zaskoczona byłam ;) :D nawet w jakieś poważnej dyskusji Ciebie widziałam .Na tym topie o Tatusiach . Dawno taką powagą od Ciebie nie biło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka czasem mam jakieś przebłyski powagi ale to już coraz rzadziej w myśl zasady "Powaga zabija powoli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg - Gnomik i Linguś ... nie czytali topiku .Teraz ja zaczęłam smucić więc pewnie takie wrażenie ogół sprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka tego ode mnie nie wymagaj moje lenistwo pozwala mi na przeczytanie maksymalnie 3 stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×