Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

przed przejsciem do tej ciemnej sali przychodzi pani kelnerka i dokładnie spisuje czego na telerzu nie chcesz dostać i tego nie dostaniesz napewno i pani radzi tez jesc łapkami do autentycznie mozna miec porblemy ze znalezieniem nawet talerza na stole :) jest zupełnie ciemo nie widac nic :) wrazenia nieamowite wszystkie inne zmysły sie wyostrzają po człowiek nasłuchuje, dotyka wszytkiego do okoła juz nie wskominając o smakowaniu tych potraw zeby sie domyslci co masz na telerzu zeby poczuci sie pewniej a do tego nie wiesz ile czasu mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niesamowite ... ciekawa jestem czy to jedyna taka knajpka w Polsce ? Pierwszy raz słyszę o czymś takim ...sama chętnie bym sie tam wybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie nie uda mi się zobaczyć ;) ... dla mnie jak na razie do zdobycia jest tylko Trójmiasto :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - obawiam sie że moje dzieciaki nie weszły by do tej knajpki :D boją się ciemności . Chyba że wziełybyśmy przyszłą pannę młodą do Mc Donalda :D ... to byłby dopiero ubaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok .. ja pewnie zniknę chyba już na stałe dzisiaj , gorączka mnie rozbraja :O Spokojnej nocy dla Ciebie i wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzaka_34
Hej dziewczyny :) Wstawajcie śpiochy!!!:D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczkowa
Pomorzanka 🖐️ :) wczoraj utknelam u rodziny, a potem nad papierami i nawet nie wiem co tutaj sie dzialo frapujacego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Mam dzisiaj wolne i full sprzątania, niestety nic sobie nie odpocznę ale przynajmniej nadgonie niektóre sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę szybciej zajrzałam niż przed upływem dwóch godzin :D Coś z życia mamy ;) Właśnie zrobiłam kolację małemu ....Niestety nie chce jej jeść ... Powód : nie jem bo mnie nóżki bolą :D:D:D Zmykam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pomorzanka --> hahahaha..... mały podał słuszne uzasadnienie ;) dziwisz się ;) ja też bym nie jadła gdyby mnie nogi bolały ;D :) hahah jak dla mnie to Twoj synek wygrał w kategori tekst dnia hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu zmarzł w buty ;):D a jak Twoje przeziębienia? podczytująca - ten dark lokal to niesamowita sprawa, jestem pewna, że gdybym tylko miała okazję wybrałabym się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podczytująca :) Ciągle mnie karmi takimi tekstami :D Powinnam zapisywać bo zapominam .Co jak co ale teksty on ma nieziemskie :D W Walentynki powiedziałam mu że dzisiaj jest święto . A on na to czy Mikołaj czy Kólik i Mis Uszatek:D?(Wielkanoc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - dziekuje 🌻 jakby odpusciło troszeczkę :) Co prawda katar dalej mam ...ale chyba temperatura przeszła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×