Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

witam nie witanych :D te robaczki to wytruć najlepiej nowym systemem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak unikam :D a co za choolerstwo wiesz chociaż czy nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenkaaa a jak twój angielski bo nie wiem czy podesłaś linka do strony czy tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tłumaczyć ja z angielskiego nic,tak bym sobie z wieloma rzeczami sama poradziła hihihihihihihihihihihihihihiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za stronka?????????? z tym linkiem????? bo zapakowałam mu juz Doktora,Nortona ..... każą mi wsadzić jeszcze nod32...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka- z tymi robaczkami to Ci pewnie Gnomuś coś podpowie :D . Podczytująca .... lepiej nie liczyc :D i tak w wywalonych jezorach zawsze Gnomek przoduje :D Ale i tak go lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się kontrolnie :D pomorzanka - mam dwie sztuki w Twoim typie - to gdzie podesłać i na którą? :D gnomi nie zaszywaj się... chyba jesteśmy umóieni na dzisiejszy wieczór na szklaneczkę wiskacza :) makarenka a nie masz pod ręką jakiegoś informatyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - a jeżeli masz Nortona to musisz usunąć Kasperskiego . Dwa nie mogą razem być . Mozę jeszcze CCleanera . Jest prosty i dobry .... i naprawia problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko :P ten Kaspersky to właśnie ten robal-trojan i nie moge się za chiny ludowe go pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenka jak masz kacpra to zatrzymaj procesy od trojana najpierw dodaj usuń i odinstalować tam powinien być potem ctrl+alt+del i w procesach zabijasz sysecurex.exe installer1.0.48.exe installer1.0.48.exe potem regedit i wywalasz klucze 7FE1E8C7-F410-48D9-BEC0-83A5AFA1D631 78364D99-A640-4ddf-B91A-67EFF8373045 AppID\78364D99-A640-4ddf-B91A-67EFF8373045 AppID\23314D99-1240-4d4f-A25C-17E44823D048 SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices\Windows Security Center Notification Applsee 23314D99-1240-4d4f-A25C-17E44823D048 F28A40D7-AD0E-034A-C651-5F0ED76232E6 43C6310E-5F3C-4EEF-8984-F071864B3C68 9A2CDDC0-CC81-4F24-85FF-15CCB843AF52 F1BA0CA5-7CC8-496D-9132-94153AEC3ACe AppID\73364D99-1240-4dff-B12A-67E448373148 73364D99-1240-4dff-B12A-67E448373148 a dalej to już kacper sobie da radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackarenkaaa ok jak będziesz to skrobnij maila z twoim gg to się odezwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - ulica XXX numer X - i podsyłsaj jednego . Cholerka Ty tylko co ja biedna na siebie założę ?:D Gnomuś chyba juz wiskaczy na dzień dzisiejszy ma dosyć :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś ... ale Ty tutaj kody walisz :P ... czarna magia jak dla mnie :D Ale może i ta wiedza mi się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś takie życie :D ktoś musi taki rzeczy kumać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka to wysyłam - będą na 17 - może być? cokolwiek - niewymagający ;) im mniej tym lepiej poza tym :) ciekawe jakie treści tak na prawdę ukrywają się pod tym co pisze gnomi :D ale zaaferowany musi być bardzo skoro zaproszenia na wiskacza nie zauważył :D no chyba, że mnie zignorował zupełnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś ... ja tam myślę że w razie czego to Ty mi osobiście kompa zreanimujesz :P:P :P ;) Wczoraj mały jak mi narozrabiał w laptopie to juz myślałam że kicha :O ... ale udało mi się go jeszcze na nogi postawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg🌻 no chyba nic złego tam nie ma,raczej by mi tego nie zrobił mimo że mnie nie zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - blondyn ... szatyn czy rudy ?:D No i musi na wieczór przygotować sie na spory wydatek energii :D Makarenka bo to kochany Gnom jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×