Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no tak bo my tam w tej szkole leżymy i sie obijamy cały dzień hmm tylko dostępu do neta brakuje zeby w czasie lekcji na kafe posiedzieć :) ;) :p ale bede chyba o to postulowac u dyrekcji na następnej radzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - a może przejdzie i będziecie mieli dostęp do kafe ;) Szczerze mówiąc to nauczyciel to ciężki zawód - nie każdy się do tego nadaje . Ja mam od czasu do czasu praktykantów i przez miesiąc robię wysiadkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka to powołam Cie na eksperta w tej sprawie przygotyjemy tone paierów na temat tego jak od neta wzrasta wydajność pracy i zadowolenie pracowników ja pokaze Ciebie na przykład i bede miała neta hehehe :P :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jezeli to nie było swiadome z jego strony to zrobił to podswaidomie hehe Freud by mu tak powiedział hihi no pomorzanka to mamy kolejnego faceta rozpracowanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca to już przeabiałem :D nikt nie mówi że nic nie robicie ale przynajmniej jest więcej czasu na inne sprawy i nie wychodzisz z roboty nad ranem żeby się doprowadzić do ładu i zaraz wracać bo coś nie idzie a klient czeka 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - myślę że tak ;) Wystarczy nam chyba tylko Gnomuś na forum ;) Gnomuś - koniec na dzisiaj z narzekaniem :D Masz buziaczka 😘- i uśmiech od ucha do ucha poproszę ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani i kochane ;) widzę przybywa nas tu coraz więcej i niezła paka sie zaczyna tworzyć,cieszy mnie to... kolejna30 🌻👄🌻 niczym sie nie przejmuj,silne postanowienia i trzymaj sie swojego,jak odpuścisz to bedzie po tobie,a zresztą jest tylu wspaniałych facetów na swiecie,zobacz na naszego Gnomika tutaj,nawet siakiś pan Herkules sie pojawił ,też mu miło z nicka patrzy ;)- a tak szczerze skoro nie wart ciebie to go zostaw i czas na zmiany,jesteś w pełni wartościowa kobieta nie daj sie tak traktować,wiem że boli,ale poboli i przestanie a ty bedziesz szczęśliwa... życzę powodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Makarenka No właśnie jeszcze dzisiaj tu Ciebie brakowało :D Jak zwykle wpadasz tu jak torpeda :D Herakles pewnie zajrzal tu tylko na chwilkę ;) ....zaznaczył swoją obecność i znikł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko 👄 ja jak torpeda wpadam i wypadam,ale zawsze mnie widać i słychac hahahahahahahahahaahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenkaaa witaj 🖐️ pomorzuś to ja już nie marudam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - tn Twój pęd da sie nawet zauważyc .....Strasznie energiczna z Ciebie chyba jest osoba :D Gnomuś - ja już na dzisiaj też kończę z narzekaniem:P ....szkoda życia na to :P:P:P choć czasami ręce opadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś niby racja ale co tam czasem trzeba pomarudać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka tutej też:O ja sobie muszę chyba odpocząć od kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś ... no teraz to mnie poprostu rozbroiłeś :D:D:D .... wiesz o czym mówię ?:P Ale przynajmniej humor mi się polepszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka ja pierdziele to już ludzkie pojęcie przechodzi chyba pora się ulotnić z kaffe ale ja wuiedziałem że tak będzie jeszcze wczoraj mówiłem że się pogubie i proszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka🌻 ja to jestem jak przeciąg,na miejscu nie usiedze hihihihihihihihihhiiii ,ale to dobrze bo nie mam czasu patrzeć w przeszłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przypadkiem zobaczyłem i spadłem z krzesła. To zmęczenie jest stąd ta pomyłka Gnomika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Gnomuś - nie przejmuj sie:) .... tylko my to zauważyliśmy ;) .... i Herakles ;) A z kafe ani sie waż spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heraklesie żeby wiedzieć o co chodzi trzeba byc na dwóch topikach :P Makarenka a jak dietka córci ?:) Robiłaś juz znowu badania kontrolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×