Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka a u mnie nawet pogoda nie jest taka zła, no przynajmniej wiatru nie ma. Ale co tam! dziewczyny juz wiosne czuc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja sie ciesze! Juz nie moge sie doczekac sloneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Lubuszanka balowała pod koniec stycznia na urlopie - w Bieszczadach. Kocham te góry. Teraz bedzie cieniutko balowac bo wszystko wskazuje na to, ze w domku bede siedziec. Ale to nic. Chociaz sie wyspie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - to dobrze że na pomorze na urlop sie nie wybierasz .... pogoda to jakaś porażka , jutro ma byc tak samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka 😡 ledwo ją zobaczyłem już mnie znerwiła przebiśnieg dużo widać :P:P:Pzaraz pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - wiesz jak to jest nad polskim morzem :D ?w lipcu też czasami chce głowę urwać :D ;) .... ale dla Ciebie na pewno pięknie sloneczko będzie świeciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka tymi biesami mnie znerwiłaś ......ja chce do biesów 😭 przebiśnieg poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - coś przeoczyłam ;) kiedy Ty wnerwiłaś Gnomika ? ;) Zazdroszczę Ci tej rodzinki :)... u mnie wszyscy śa na Pomorzu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - w Malborku też mam rodzinkę :D ... reszta to u mnie i Gdańsk ... nie mam gdzie jeżdzic :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×