Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ja również powinnam zrobić sobie odwyk od neta ale ciężko. ostatnio walczę z gg i całkiem nieźle mi idzie. A może lepiej mieć jakieś nałogi ahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - dasz radę ;)Ale nie ma odwyku :P:P:P Lojka witaj po tak długiej nieobecnosci :) Cieszę sie że będziesz częsciej :) Podczytująca - oczywiście zgadzam sie z Twoim zdaniem :D A ośrodki pewnie niedługo stworzą :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam trochę sie sobą zająć, porobić badania i nabrać takiego dystansu do różnych spraw i dlatego wyjechałam do przyjaciółki. W pracy nie zamierzam wariować, ale kocham robić to co robię, więc znajdę i na kafe czas. A cieszy mnie fakt, że już niedługo wiosna !!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mam sobie robić odwyk nie będąc na odwyku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również Was serdecznie witam i to wszystkich!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Gnomiku, jak to zrobić? Pewnie ze lepiej i przyjemniej leczyć się w grupie ale nie odcinaj sobie dostępu do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - Boś sobie wymyślił z tym odwykiem :P:P:P Po co ? :D Lojka .....pozytywne nastawienie do życia jest najważniejsze :) Zmykam powoli do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś trzymaj się 🖐️ ojoj ale tu wychodzi że ja mam skarajny kafeholizm :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim 🌻 wpadam tylko pożyczyć wszystkim udanego weka, udanych urodzin, wieczorów na kafe i nie tylko i odpoczynku po ciężkim tygodniu :) ja niestety zostaję odcięta przez szefa niecnotę, który porywa mi modem 😭 ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , przepraszam muszę spadać, siostrzenica przyszła. Do miłego papapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebśnieg tuli tuli tuli to masz przymusowy odwyk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisnieg !!!!!!!! witaj bedziemy trzymac za Ciebie kciuki zebu Cie ten przymusowy odwyk nie wykonczył hehe jejku to bedzie dopiero terapia wstrząsowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg ty się trzymaj duża dziewczynka jesteś dasz sobie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę zanim moi rodzice przyjdą ;) Przebiśnieg - co za pech ;) - jejku cały weekend bez kafe :(;) Gnomik - ja tu widzę że Ty i tu zaczynasz tulić dziewczyny ;) Chłopie skąd Ty bierzesz tyle siły ? :P ;) :D Lojka - ale mam nadzieję że to tylko chwilowa przerwa ;) i wrócisz jeszcze tu dzisiaj :) Podczytująca :) - mam nadzieję że Ty to na pewno dotrzymasz mi dzisiaj wieczorkiem towarzystwa :) Przebiśniega nie będzie :( Lubuszanki nie będzie :( Gnomik też mówi ciagle o jakimś odwyku ;) ...może jeszcze Makarenka zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka a jednak jestem !!! szef nie idzie jutro do pracy i modema nie potrzebuje jupi :D:D:D zdrowa będę :D a Ty urodziny wyprawiasz dzisiaj? a tuli gnomowe to balsam na moją skołataną duszę - nie krzyczaj na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - powiedz szefowi że ma plusa u jednej takiej pomorzanki ;) Starszy synek ma w poniedziałek urodziny ... i dzisiaj taką małą imprezkę robimy .... Ale tylko dziadkowie ....Z eksem mamy bardzo złe relacje a z jego rodziną nie utrzymujemy kontaktu . Boję się tylko że synkowi bedzie przykro , udaje twardziela , nie widuje taty ale na pewno będzie mu smutno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg - ja na Gnomuśa nawet nie mysle krzyczeć :D - ale jestem pełna podziwu dla sił jaką ma w tuleniu tych dużych ilości kobiet :D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma chłop pokłady ciepła w sobie - nie ma co ;) no pewnie będzie smutno, ale cóż na to poradzić? trzeba zrobić tak żeby wszystko inne mu zrekompensowało ;) ...matko właśnie odkryłam, że niedawno napisałam "życie" przez rz... dramat ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg nie ma co się moimi pokładami przejmować są niewyczerpane :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg 😘🌻 prawie jeszcze po piwko skoczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca czekamy z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×