Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

co jak gdzie kiedy przebiśnieg jak masz rzut kamieniem to zagadka gdzie zrobiona zdjęcie :P:P:P lubuszanka biesy i tylko biesy ale trochę mam daleko to za często nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedwana mialam wyjka w Australii, w Hobart, niestety zmarł niedawno :( Tak wiec nawet gdybym chciala to i tak juz nie mialabym do kogo jechac w odwiedziny, a chcialabym, chciala. Australia zawsze mnie pociagała. Zobaczyc takiego misia koale live...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak z Was mam najdalej w Bieszczady :( ... pewnie już do nich nigdy nie dojadę :( Chyba że Gnomuś mnie weżmie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg to jest szansa się spotkać bo ja zazwyczaj w górnej wetlince ląduje :D:D no czasmi w chcie socjologa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg bez jaj :P:P poczta mi głupieje poczkaj jeszcze raz wyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie dzisiaj Gnomuś coś zaniedbujesz ;):( ..... hmmmm tylko kiedy ? :D Pewnie w bliżej nieokreślonej przyszłości :D I browarka też mi wisisz ;) :D .... oj będzie się działo :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś 😘 ja piszę jak zwylke na dwa topy i jeszcze w necie grzebę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , wiem .Gnomuś ..... bo czytam chociaż ... Stańczyk powala chyba dzisiaj wszystkich :O Kurcze , co za osioł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę na dwa topy na kafe trzy inne fora odpalone śledze i gadam na gg a zaraz jeszce skype uruchomię są jakieś pytania :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka.. niedługo pomieszają się wszystkim topiki :D Mi zaczyna kafe mulić ... mam nadzieję że nie padnie zupełnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jestem uniwersalny ::P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie bede zbierac, ide sobie zrobic dłuuuga, aromatyczna kapiel a później grzecznie położę sie do łóżeczka. Wszystkim ładnie mówię Dobranoc, kolorowych snów, zwłaszcza Tobie Pomorzanko, by Ci sie przysnił ten wymarzony blondyn o wzroscie 190 :). A poza tym przyjmnie spedzonego weekendu, relaksu, blogiego lenistwa, itd. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×