Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mój nr na kafe ??????????????????????????????????????????????? Gratuluje poczucia humoru...... :O Takich rzeczy się nie robi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanaberia ktoś umieścił ale już usunęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie śpiochy :) Ja już od 7 jestem na nogach ...brrrr przyjdzie sobota a i tak nie ma mowy o spaniu ;) Fanaberia ja nie wiem czy to był Twój numer ale osoba pod nickiem Venusianka podałam go i napisała że jest Twój . Od razu zgłosiłam do moderatora i wpis usunęli . Nie zapisałam tego numeru ale zaczynał sie chyba 606..... Chyba nici z dzisiejszego wyjazdu za Mc Donalada - pogoda w dalszym ciągu jest straszna :O Mozę jutro będzie lepiej :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca bo nas cięzko stąd oderwać :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś 😘 a ja tam jestem .......uzależniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś ja też 😭:D Podczytująca - czekam na eksa bo ma dzisiaj dzień z dziećmi ale oczywiscie go nie ma ... Muszę isć po jakieś zakupy bo lodówka pustkami świci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś nam już tylko odwyk pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma swój świat -nie my byliśmy jego priorytetem życiowym . Numer żaden u niego nie odpowiada to chyba wezmę małego i pójdziemy razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka jak tak można :D odwyk jak się zakocham :D normalnie byś się wstydała :D przez ciebie ja nie mogę iść na odwyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarł a do Ciebie że się tak spytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - a kto wie co Ciebie jeszcze w życiu spotka :P:P:P nie mów nigdy - nigdy :D tym bardziej ze wiesz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś ja nie o sobie mówiłem a o tobie :D przecież wy jak same nie pójdziecie na odwyk to mi jakoś też nie dacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też prawda :P ... a zakochać mi na pewno nie będzie sie łatwo :P:P:P Chociaż Przebiśnieg dała mi wczoraj nadziei ;) - tylko ze znowu cholerka jakimiś złudzeniami zacznę żyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca sorry ja jak zwykle zakręcony :D idę na odwyk :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka zawsze jest jakaś nadzieja :D chyba że to już beznadziejna sytuacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś trzym się:D 🖐️ w sumie ja powinienem też wyskoczyć na moment ale mi tak się nie chce że sobie później pójdę :D podczytująca no ja już ostatnio z kafe przesadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×