Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

tak pomorzanko kochana - mieszkam niedaleko koszalina Zmykam na jakiś czas papapapapap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś 😘😍 pomorzuś bo co czytam to ktoś albo na północ albo na południe ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś dawaj będzie wesoło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co by było - jakby Ci się cała ekipa samotnych i TWA na głowę zwaliła . Jejku ... jedna wielka impreza pewnie do rana na początek by była :P:P:P A potem zaczęło by się normalne , zwyczajne życie .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca my grzeczni jesteśmy :D pomorzuś kurna ale pomyśl jak fajnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestu pestu - sprawdzałam i nie widzuu jak to sporo ludzi? saneczkowa jest ale już jej nie ma a więcej ni ma nikawo hm a czemu nie chce Ci się iść z pracy? pogoda jest taka piękna że uff :) pomorzanka ja chcę kafe :) czy ktoś mógłby mi poodkurzać?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ciekawe na jak długo mnie wpuściło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie musimy iść na odwyk :O kafe sama nas do siebie zniecheci :D ;) Kiedy oni załatwią te problemy :O Przebiśnieg - moje nastawienie do pracy jest takie sama ;) Właśnie mi sie przypomniało że zapomniałam wstawić pranie :D Właśnie mówie ze jak sie połączy siły samotnych i TWA to Gnomik będzie miał urwanie głowy z nami :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - za bardzo nie ma co monitorować ;) Kafe chyba w ogóle nie działa , ja tylko tutaj mogę wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez długi czas w ogóle nie mogłam się tutaj dostać , główna strona nie działa i chyba nikt dostać się nie moze :O Uwielbiam serniczek :D .... duuuuży kawał poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×