Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pestuś - aż do następnego razu , jak sie znowu przejadę ;) Ale nie będę czarnowidztwa uprawiać ;) - ten romans optymistycznie do życia mnie nastawił ;) Dobre i to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Herakles za to co napisałes ;) 🌻 i o to chodzi ...żeby naładować pozytywnie akumulatory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz kto ten film mi podpowiedział ? ;) Ja niestety nigdy nie wiem co w telewizji leci - chociaż raz na coś przydał się Stańczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadałam z Gnomkiem .... tylko tyle co z rana ;) tak że nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślcie pozytywnie moje damy ! :) Net jest netem tylko. Znajomości tylko znajomościami. Od jednego można odejść a drugie rozwiązać. Jacy tu są mężczyźni ? - W sumie jedni tu są młodzi, dojrzewający jeszcze emocjonalnie i społecznie, drudzy to już doświadczeni i po przejściach. Większego podziału nie ma sensu robić, choć można oczywiście. Gdzie nasz nowy rodzynek Smoczuś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym troszeczkę inaczej tutaj mężczyzn Heraklesie rozdzieliła ;) Ale nic to ,tak jak mówisz to tylko net ;) Mały pracuje jeśli dobrze zrozumiałam ... zapowiedział się z jutrzejszą wizytą ;) A co zazdrosny jesteś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdarzyło mi się być zazdrosnym tak, jak to się rozumie. Bardziej wolę rozpatrywać kogoś, jako rywala choć smoczuś nie jest nim w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.... we mnie to taka ogromna sprzecznośc siedzi... ech... z jednej strony łzawa romantyczka a z drugiej twardo stąpam po ziemi. Z jednej strony otymistycznie patrząca przed siebie a z drugiej ciemno wszystko widząca z mottem dnia "dzień bez problemu to dzień stracony " dziwne .... ale cóż. Taka uroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×