Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mały - tu nie chodzi o to czy czarny czy pomarańczowy ....tylko to co sobą Psełdonim przedstawia . Czytałam też go na innych topikach .... on na tym siebie w ten sposób kreuje , na innym inaczej ....W sumie to nie jest głupia osoba , tylko jakieś przedstawienie tutaj odgrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------wiesz wchodząc tutaj jako pomarańczowy wytknięto mi zaraz abym się zaczernił więc zrobiłem to bo chciałem by fer wobec Was szwystkich a takie wskakiwanie i mieszanie to dla mnie jest nie zrozumiałe ale wiesz jestem tutaj nowy znacie go lepiej ode mnie więc już nic nie odzywam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------masz rację świeci słońce choć moje oczy już się zamykają padam powoli ze zmęczenia nawet kawa nie bardzo pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały........ ale my go właśnie nie znamy,a przynajmniej ja i tez mnie drazni takie zachowanie,to zakrawa o narcyzm,a to nie jest zdrowy objaw normalnego faceta... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena --------masz rację mimo że ja jestem facetem też nie lubię takich przemądrzałych ale mam wrażenie że w realu taki nie jest pewnie cichy skromny a bezimienność dodaje jemu pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie bedzie jaki chce ale ,tu nie jest mile widziany....... odrzuca swoim zachowaniem i perfidią.... ok,ale skończmy juz o nim... Mały a skąd jestes???????????? i dlaczego zostałes sam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - pod pomarańczkę bardzo łatwo się podszyć i dlatego najlepiej jest sie od razu zaczerniać .Wiadomo wtedy ze to rzeczywiscie jest ta osoba ktora zawsze na danym topiku pisze . Pracę mam zajefajną :) łączę przyjemne z pożytecznym ... czyli zarabiam pieniażki a przy tym mogę miło spędzic czas , np . na kafe :) Ty sie połóż juz lepiej .... chyba w nocy nie spałeś za dużo .... Makarenka - jak znam życie i kafe od czasu do czasu będą na tym topiku zdarzały sie takie osoby co troszkę zagęszczaja atmosferkę . Będą i znikną ... a my będziemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena---------wiesz miałem się Ciebie też o to zapytać ale się krępowałem dobrze że się pierwsza zapytałaś lubię jak kobieta mówi czego chce i co oczekuje :) jestem z pomorza tak jak Pomorzanka a czemu jestem sam to długa historia z nie ciekawym zakończeniem ale to było pół roku temu i dopiero teraz dochodzę do siebie mam taką nadzieję że się jeszcze bedę potrafił rozwinąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ja Ci chyba powiedziałam żebys sie zaczernił , po ostatnich jazdach wiem co pomarańczki potrafia zdziałać, a potem to nie wiadomo już kto jest kto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały.... przykro mi,ale po to tu jestesmy zeby sie wyplakać i podnieść potem wysoko glowę do góry i iść naprzód.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ----------- ale ja nie chcę Cię urazić tym pytaniem po prostu nie znam Was wszystkich nie miej mi tego za złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ad vocem
To znaczy, Pomorzanka, że ja zaczerniając nicka stane się wreszcie wiarygodnym? Taki czarny certyfikat? Ja nie potrzebuję podobnego cezusu. Mnie się nie da podrobić. Adieu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------wiesz nie pamiętam kto ale dobrze że tak zrobiłaś w cale się nie obraziłem pewne zasady muszą być dzięki za pokierowanie mnie i za pomoc z "odświeżaniem" teraz jest ok wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - też tu kiedyś zaczynałam :) Tylko to już tak strasznie dawno było , że zapomniałam ze niektórzy mogą byc tu nowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena --------- niech nie bedzie Tobie przykro moja gehenna już się skończyła a bynajmniej mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczek... halo... o co Ci chodzi ? Bo nie wiem za bardzo :D poza tym ja jestem tu jeszcze krócej niż Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jeszcze trwa,są momenty że nabiera szarośći i czarnego koloru tak jak w sobotę,chcę gdzieś wyjechać,zaszyć sie z dziewczynkami żeby nie widzieć tej twarzy,nie czuc nic do niego,nie myśleć........... duszę tyle emocji w sobie,jest mi tak bardzo źle,musze popłkakac sobie dzisiaj bo niczego innego nie wymyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ---ale zapytaj się bardziej sprecyzowanie bo mało dzisiaj spałem więc niekiedy gubię wątek ? Ja myślałem że jestem tym ostatnim który tu wszedł a Ty mówisz że weszłaś p-o mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm... jak to zabrzmiało.... hihihihih ;) ja jestem z topiku TWA własciwie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - mnie już tylko bolą jego relacje z dziećmi , szczególnie jak krzywdzi starszego synka . We mnie zabił juz wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×