Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

a co mis ie jeszcze przypomniało hehe skoro juz o pestkach mowa ;) u mnie w miescie PESTKA to pieszczotliwe okreslenie jednej z szybkich lini tranawajowych :) a teraz jeszcze Psetka na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - że ja wcześniej o tym nie wiedziałam :D:D:D:D Ale realnie chyba pozostanę sobą ;) Pestuś coś w tym jest ... bo jak ja zrezygnowałam na pewnien czas z pomorzanki to też jakis nieswojo się czułam , jakby w nie swojej skórze ;) Jestem pomorzanką i tyle :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - jak możesz? ;) ... ale grzńca zrób sobie szybciutko i wracaj dotrzymać nam towarzystwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba se radzić haha :D PS. Idę umyc gary :O mam nadzieję że mi nie zwiejecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - naciagnij męża na zmywarkę :D Jejku ja swojej to nachwalić sie nie mogę ... robotki odeszło że ho , ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko ja nie zwieje bo jestem na wieczór do kompa przywiązana tłumaczenie sobie robie ehhhhhhhhh ehhhh dlaczego ja tam zagladałam??? przykro mi sie zrobiło ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - bo powtórzę sie pewnie , bo my kobiety tak mamy ... Tylko ja np. katuję sie pewnymi mailami . Ale od czasu do czasu tylko ...a u Ciebie to jeszcze świeża sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziu podczytująca - nie chciałabym Cie urazić ani większej przykrości robić, ale skoro tak szybko znalazł nową "miłośc" to chyba coś z tym wszystkim nietak było nie? to chyba lepiej że się skończyło. jeszcze na klasie zdjęcia z laską... moja matko ten świat na psy schodzi ... pesto to ja już swój opłukałam i włożyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie dziewczyny ... czasami lepiej być samemu niz z byle kim ... Makarenka , Mały , ja coś więcej na ten temat wiemy . Choć pewnie tej wiedzy żadne z nas wolało by nie mieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra już przebisnieg było dosadnie ja rozumiem wszytko ze było nie tak ze pewnie i tak by sie skonczyło i ze zczasem przejdzie i takie tak inne jeszzcze ale no pisałm ze głupia jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heraklesie - i tak nie uda Ci się wszystkiego przeczytać to co dzisiaj nastukaliśmy ;) :D A tak w ogóle to witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×