Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka mnie na razie to co zrzuciłam w zeszłym roku wystarczy . z jednej strony jest super....ale niestety muszę przecierpieć skutki . Tak że podziękuję na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki ja uciekam,mała mi tu skacze co chwilke,a ja tez padam na twarz , buziaki kochaniutkie i spokojnych senków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam własnie co naprodukowałyscie od popołudnia i przebisniegu co tam za historie z przeszłości sie ciągną?? mnie kazesz byc twardą to teraz ja Tobie tez nakazuje :) pomorzanko wizyta u dentysty odsłoniła nam wicej faktów na jego temat bo poprzednio kwestją niejasną było to czy wogóle ma obrączke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - nie ma obrączki to pewne , ale to o niczym nie świadczy;) . I fakt najważniejszy , nie jest jednak zupełnie w moim typie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heraklesie - mamy wiele wspólnego ;) Na prawdę kiedyś byłam dobra w ping - ponga ;) widzę że co nie co mi jeszcze z tych umiejętności zostało ;) To co z tą fotką? - zobaczymy Pana Tajemniczego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Został mi jeszcze na tej liscie sanitariusz i pan strażak . Tylko jak ich poznać dla mnie to zagadka ... ;) Jednego i drugiego widziałam raz w życiu :D Ale są, istnieją - i Ci na pewno są w moim typie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, to już w ogóle nie widzę sensu po udanych randkach, ale któż to wie co pan tajemniczy wymyśli jeszcze ;) Pożyjemy - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie pan tajemniczy ślizga sie jak wąż ;) Ale nic to pomęczę Ciebie jeszcze troszkę w tym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze podczytująca :D wybacz, ale raz, czuję się coraz gorzej a dwa dwóch mężczyzn było dziś dla mnie wyjątkowo miłymi... i lekko się wytrąciłam z równowagi ;) pomorzanka ja mam po ostatnim do panów strażaków awersję ... :) podczytująca tylko sie nie przestrasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś -> Ten dentysta - jeśli jest dobrym dentystą, to odradzam, jako partnera bo nic nie będziesz czuła :) Strażak za to szybko ugasi twoje pożądanie ;) Pozostaje sanitariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heraklesie - dobrze powiedziane ;) Ale ja myślę że to będzie jak jasny grom jak mnie trafi i nie ważne to będzie czy to będzie pan strażak czy też okulista np ;) Oby był dobrym człowiekiem ...i to wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisnieg bardzo łądne to własnorecznie robione mne sie podobasz :) ale to akurat chyba zadna pociecha hehe :) ze mnie sie podobasz bo nie jestem wysokimm brunetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×