Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

smoczek mnie tyz brakuje wyposażenia mieszkania..... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P a zwłaszcza takiego który kawe robi,gulasz gotuje..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka----------- przecież proponowałem Tobie abyś walnęła to świństwo razem ze mną to nie chciałaś ? to uważaj bo jeśli -----jabłko by miało tyle dojrzewać to by zgniło -----tylko bez urazy proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym wziąż kredyt, ale jak na razie to nie mam szans. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka ----------ufffffff i co ja mam zrobić dałem propozycję i iiiiiii no właśnie jeśli i Pomorzanka zechce co ja zrobię ? zawsze musze tak się wyrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra smoczek poczekam grzecznie w kolejce :P ale nie za długo,lubie zdecydowanych ludzi ;) przebiśnieg powitanko hejo hejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - jeszcze do tego nie dojżałam , ale to pewnie wymówka ;) A o jakiej chemii Ty myślisz ? Niestety niedługo u mnie zacznie sie młyn , teraz jesteśmy na etapie sprawdzania siebie ;) Za kaszę z gulaszem jestem w stanie zgodzić sie na wszystko , no prawie na wszystko ;) Makarenka - jeszcze tych swoich spotkamy ;) Linguś... rozumiem Twoj ból , nie wyobrażam soebie żyć z rodzicami ... Lecę dalej , w sumie z tą chemią nie wyszło aż tak żle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może podzielicie się małym? miesiąc u jednaj i miesiąc u drugiej? :) teraz to w sumie i mnie by się przydał - mały szczególnie jeśli rosołek też gotujesz ;) ja mam wrażenie, że walec mnie w nocy przejechał i to kilka razy... jakaś strasznie zjadliwa ta choroba - nie pamiętam kiedy tak kiepsko się czułam... pestuchna a chaotyczna to na bank jestem ja więc się nie podszywaj ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie bede sie wcinac ja nie z tych,ale z drugiej strony to ta druga tyż nie lubie byc ;) hahahahahahhahahahhahhahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ----------od pewnego czasu tylko jedna chemia nie daje mi spokoju bo jakby nie było jakimś tam jestem facetem więc pogwizdam sobie może przejdzie i szklankę wody wypiję podobno pomaga . Pamiętam jeszcze z podstawówki jak pani na biologii mówiła że panowie powinni to stosować hi hi hi widzicie trzeba było uważać na lekcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena ----------no wiesz jak możesz :)jeden facet z dwiema kobietami ?nie to nie fer :)albo jedna albo w cale . Choć :)jeden facet dwie kobiety do zabawy to może może ale odwrotnie ojjjjjjjj na pewno nie nie lubię się dzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczek.... nie bedę spłacać wcześniej mam to w.... ;) Makarenkaa... 🌻 przedtem mnie nie było to i teraz se dacie radę beze mnie heheheh ;) Kwiotuszek 🌻 niestety byłam na strychu... wróciłam i kompletnie się zawiesiłam... nie wiem o czym mowa echhhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moczek ale to nie ja pisałam o dzieleniu sie tobą,tylko przebiśnieg..... ;) ja tylko napisałam,że nie lubie byc druga w kolejce ;) hahahahahhahahahhahhahahahahhahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka----------o jakim sprawdzaniu mówisz ? My tutaj sprawdzamy się ? Czy ja wiem myślę że sprawdzanie się to dopiero jeśli obie strony ukierunkują się to w tedy powinny się sprawdzać a tutaj to raczej przyjacielska rozmowa takie jest moje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pokręciłem wszystko ? ale mi głupio przepraszam jeśli uraziłem kogoś .Tyle dziewczyn ja sam pomoooooooooooocy chłopaki gdzie wy jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, ja też nie bardzo, tylko, że tutaj chyba nikt nie robi streszczeń. :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja je robię, Lingner. :-) Cześć, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Psełdonimek przyjdzie Ci z pomocą, Smoczku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, ale telepatia. :D A u mnie wszystko ok, a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - niestety mówię o sprawdzaniu siebie w pracy , troszke to skomplikowna sprawa - mniej więej chodzi o to czy dobrze robimy analizy ;) No chemia taka prawdziwa :D Nie połączona z biologią ;) I szklanek wody nie muszę przez to pić:D Pestuś - Ty chyba nie mówisz poważnie ,że chcesz nas opuścić :(:(:( Makarenka - ja jestem z tych co się nie pchaja , wychodzę z założenia co ma być to będzie ;) i tylko na to sie zdaję ;) Lingus - streszczenie ....ja jestem w czepku urodzona ;) , Mały lubi chemię ;) , Pestuś jest odważną kobietą ;) , Makarenka nie lubi stać w kolejce ;) Przebiśnieg jest dzisiaj nie w formie , Twoje bakcyle przeszły na nią ;) To tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pomorzanko... napisałam rano że nie mogę tu pisać bo jestem zbyt chaotyczna.. pamiętasz bo odpisywałas mi na to ;) jak Makarenkaa nie krzyknie... aaaa... jak nie postraszy .. aaaa.. ale to kobieta jest nonoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za streszczenie, Pomorzuś. A może tak od początku topiku? :D Smoczku, na pewno Psełdonim Ci pomoże. :) Choć lepiej, żeby On sam się zaoferował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja się oddaje filozoficznym rozważaniom, Lingner. Właśnie zacząłem sondowanie cen pospóły. Są różne. Nadto wróciłem do studiowanie teorii konwergencji oraz cykli ekonomicznych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś kazdemu sie zdarza i to nie raz,nie przejmuj sie oni nawet nie zauwazyli,👄 to dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×