Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Tak Ci się tylko wydaje. Ale co się odwlecze... :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ale ja to robię, Pomorzanko. Po prostu za chwilę potrzeba mi w sprawach na miasto. Zostaniesz bez mojego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zbuntowałam sie na maksa ;) - zaplanowalam nic nie robienie ;) Coś ostatno za często ;) Mały śpi praktycznie co chwilkę , żle sie czuje , doszły jeszcze wymioty . Byłam u lekarza ... ale co mu jest to oczywiście wielka niewiadoma :O Mam nadzieję tylko że lek będą skuteczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger 🖐️ Twój syn pomorzanko ma grypę śląską :) zajadła bestia z niej jest, trzyma kilka dni gorączką i mdłościami a potem przechodzi jak ręką odjął :) nie, nie wybierałam się na randkę tylko do znajomych i nici z tego skoro jutro muszę wstać w środku nocy :( jeśli nicnierobienie nie robi nikomu krzywdy to nie ma problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś🌻 Przebiśniegu - czyli do poniedziałku nie przejdzie ?:( Dałam mu jeszcze środek przeciwymiotny , pewnie dzisiaj będziemy mieli ciężką noc do tego . A na chwilke do znajomych nie mogłaś sie wybrać ?- zawsze to jakaś odmiana jest :) Kurcze , brakuje mi właśnie choć takich spotkań -ale na razie mogę sobie tylko pomarzyć ;) Przebiśniegu staram sie zawsze wszystko robić na bieżąco - troszkę mam wyrzuty bo przydało by sie zrobic cos więcej z racji świąt... Może jutro będzie lepszy dzień na prace domowe ;) Synek mnie dzisiaj rozbawił ... coś weszliśmy na temat pracy i mały do mnie mówi że chciałby ze mna pracować . I mówi tak : mamusiu będziemy razem chodzili do pracy , ty będziesz pracowała a ja będę dostawał za to pieniążki :D Nieżle sobie to wymyślił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały spryciaż ;) :) nie wiem, może przejdzie, ale przypadki, które ja znam trwały trochę dłużej niż trzy dni niestety do znajomych na chwilę się nie opłaca - za długa podróż nie wiem, ja jakoś nie czuję potrzeby przewracania całego domu do góry nogami z okazji świąt, może dlatego, że malutki i w zasadzie nie bardzo jest co przewracać ;) a poza tym pomorzanka - za lodówką masz porządeczek to najważniejsze :) a pan sieciowy ciekawy przestał się chyba mną ciekawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę jednak żyła nadzieją - nie chcę znowu na zwolnenie iść:( Ostatnio troszkę przeginam z tym . To może za dwa tygodnie sie uda :)? I pewnie będzie ładniejsza pogoda -więc nie smuć się za jakis czas odbędziesz tą wizytę :) Przebiśniegu -ja chyba jestem tradycjonalistką i lubię takie przed świąteczne porządki :) Ale na pewno nie umrę jeśli nie uda mi sie tego zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niepokoi w każdym teraz... hehe w sumie porządki świąteczne wprowadzają świąteczną atmosferę pod warunkiem, że nie ma kogoś kto się ciska i twierdzi, że wszystko jest nietak i że trzeba wszystko przewrócić do góry nogami bo inaczej nie będzie świąt hehe może mu przejdzie pomorzanko to dziecko w końcu a one jakoś szybciej zdrowieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Przebiśniegu - nigdy nie robiłam aż takie masakry przed Świętami jak moja mama - u niej to rzeczywiście musiało (i musi) być wszystko na błysk . A ona podczas Świąt siadała przy stole zemdlona ;) Hmmmm to chyba pan ciekawy zaintrygował Cie tak bardzo , bardzo :D Coś mi się wydaje że dzisiejszy wieczorek spędzimy na topiku tylko we dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem co graja w telewizji ;) Tak rzadko oglądam filmy że aż wstyd ;) - ale od dłuższego czasu TV nie pociaga mnie ;) Stonoga - toś Ty chyba ładnie dzisiaj poszalała z tymi porządkami ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jestem juz z tego tytułu przepracowana ;) Ale w tym roku na szczęscie nic nawet nie musze robić - luzik ....Może tylko jajeczka powieszę na brzózce ,żeby było czuć że święta w ogóel są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×