Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
Orzeszki? A nie zdarzali się czasami atrakcyjni, przystojni tatusiowie? Przecież organizowałaś jakieś wywiadówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
NIe sądzę, Orzeszki. Ja jestem facetem, który się nigdy nie ślinił na widok anglistki. Wiem, co należy, jeśli spotykam kobietę, która mnie zaintryguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracja ...;o myślalam, że mi dobrze życzysz.....😭 Matko jedyna, jak mi ktoś mówil kiedyś, ze lepiej kamienie rąbać i że mnie podziwia za tę robotę, która robię, to nie wiedzialam co mówi. Ale powiem Ci, ze jak zmienilam zawod, to oprócz tego frycowego, które bulę, to przynajmnie zyskalam mozliwosc poznawiania nowych ludzi... bo ja lubię pozawać nowe osoby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Zatem, Orzeszki, odczuwasz niekłamaną radość i satysfakcję z poznania mnie. Bo ja przecież dla Ciebie jestem zupełnie nowy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki ja ci dobrze zycze, zreszta nikomu zle nie zycze :) i jak masz poznac kogos to chyba nie zalezy gdzie pracujesz:) poprostu poznasz i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dziękuję, Stonoga, za okazanie mi wielkoduszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pseudo no ale już przecież orzeszki nie pracujesz tam gdzie czułaś sie na totalnym marginesie - co z oczu to i z serca - głowa do góry i myśl o nowym miejscu :) hm, podczytująca też jest nauczycielką i lubi swoją pracę, to wszystko zależy raczej od naszych preferencji :) no i ja też nie pracowałam nigdy w szkole a jakoś nikt mi śniadań do łóżka nie podaje ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Przebijśnieg? A dlaczego jesteś samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak trzymaj orzeszki - ja się nauczyłam na rozmowach mówić wprost cenę jaka mnie interesuje i zwykle podaję dużo wyższą niż faktycznie mogę dostać (a niech mają sobie z czego zbijać ;) ) pseudo - jeszcze się taki nie urodził, który by ze mną wytrzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jesteś pewna, Przebijśnieg? A może by tak spróbować ze mną, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A skąd przekonanie, że ja Cię nie lubię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Odległość także nie jest żadną przeszkodą. Możesz się przeprowadzić i zamieszkać u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nie da się, Stonoga. Należy szanować tradycję. Marzanna dopiero za dziesięć dzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A czy to ja się uskarżam na samotność, Przebijśnieg? I skąd przeświadczenie, że lepiej Ci spać po lewej stronie, skoro jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
POza tym, Przebijśnieg, ja jestem staromodny i dlatego uważam, że to kobieta się powinna wprowadzać do mężczyzny a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi juz teraz jest zimno i mysle sobie ze jakby ja utopic to moze wiosna by juz dzis przyszła? ja tam wole spac od sciany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Od ściany przecież ciągnie, Stonoga. A na ziąb, walnij se porządną lufkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No tak, Stonoga. Ale nie zapominaj, że ludzkość wymyśliła także inne, skuteczne sposoby rozgrzewania kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie uskarżam tylko nazywam rzeczywistość wiedza z doświadczenia mój drogi a'propos staromodniarstwa - to już nie współgramy bo ja wręcz przeciwnie :) od ściany jest kiepsko bo się można stuknąć w kolano na ten przykład :) ale stonoga jak wcześniej przyjdzie to i pójśc może sobie wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no np. mozna kupic na poazie kapcie z wełny albo spiworo-koldro-szlafrok. albo np. poduszke elektrycza w lidlu jak jest promocja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×