Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Nie chce rozmawiać o tej spawie Stonoga:) - było pięknie ale skończyło się . Ale dlaczego nie pytaj się . Dla mnie ważne jest poprostu że było i sie zdarzyło . :) Dało mi wiarę że można mnie kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - nie wiem jak Ty , ale ja nastawiam sie z założenia na rozwodnika . Nie chcę kawalerów , bo rzeczywiście w tym wieku hmmm to już jest co najmniej dziwne być w tym stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslam, bo ciekawie się zaczynało :P ja się w ogóle nie nastawiam :) ale miałam juz z kazdym do czynienia jeszcze wdowca do pełnej gamy mi brak :) a co do kawalera:) 2 lata temu chyba:) po brutalnym porzuceniu rzucilam sie w wir znajomosci :) i poznalam :) matko zgroza:) Nic gosciowi nie pasowalo, sasiad za sciana-wiec sobie pozakladal dzwiekochlonne ekrany czy cos, sałatka w restauracji a przed zlozeniam zamowienia upewnial sie czy aby kucharz umie zrobic ogorka ze smietana-po czym zostawial nie tknieta na talerzu. Mamusie bardzo kochal :) ale odeszła a on zostal..... 40-letnim zgryzbialym nudnym zrzedliwym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie będę dopiero zaczynać .... chociaż nie wiem . Na razie traktuję to jako okres przejściowy ale a nóż coś się fajnego wydarzy ;) Kurcze , no właśnie od tych z pępowiną nie odciętą jak najdalej ;) No i róznego typu dziwaków też trzeba umykać . ;) Zresza - co ma być to będzie;) - nie powiem że dobrze mi samej ale po raz drugi nie chciałabym tak sie przejechać jak na moim eksie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ja już od 6 jestem na nogach :D Do tego poszalałam ostro ze szmatą ;) Mały mi nadawał przez cały dzień ;)- to i byłam padnięta ... Ale kryzys przeszedł i pewnie mogłabym posiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zmykam już - martwi mnie jutrzejsza pobudka ;) Dobranoc Stonoga No i dobranoc wszystkim 🌻 Spokojnej nocki życzę ze snami i marzeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko dobranoc i Tobie tez milej ;)👄 ....moze to zreszta i dobrze - on i tak byl zonaty a tak to bym sie tylko dalej zauraczala widzac go codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy !!!Dlaczego macie mieć lepiej niż ja mam? ;) :D Mój synek jest okrutny 😭:D - obudził mnie o takiej barbarzyńskiej porze ;) Ale oczywiście wszystkim życzę miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam ja dopiero wstałem a Ty Pomorzaneczko tak nie krzycz o 6 godzinie ludzie śpią:) My śpiochy ? a kto idzie spać razem z kurami :) 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mały :) Wypraszam sobie , wczoraj wcale nie poszłam spać z kurami :P .Jak na swoje możliwości posiedziałam długo - efekt taki dzisiaj podkrążone oczki ;) Pijemy kawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nikogo bym sie tutaj mnie spodziełał ale Ciebie z zamkniętymi oczami odnajdę:) Wiem wiem posiedziałaś troszkę czy tak na mnie czekałaś?:) A księciunnio pojawił sie zaraz jak Ty poszłaś spać :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziewczynami sie zagadałam i czas jakos szybko zleciał :) Potem juz mi spać odechciało - ale dzielnie wyłączyłam laptopa i położyłam się . Troszke sie poprzewracałam aż w koncu zasnęłam ;) Za to dzisiaj obudziłam sie w super optymistycznym nastroju - tylko jeszcze nie wiem dlaczego ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - kawka oczywiscie już podana :) Ja już mam prawie wszystko zrobione u chłopaków kolega, więc luzik na maksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo się ciesze że masz dobry nastrój :) Pogoda jak u mnie też dopisuje może potem zalicze jakieś szwędanie się :)a nastrój od 2 dni do bani :) Tylko wczoraj coś mnie trzasnęło na głupawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba do miasta wyskoczę , jeszcze raz za tymi nieszczęsnymi butami ;) Mały - a może wyciągnę Ciebie na jakieś relaksacyjny spacer ? ;) Co będziemy się sami szwędać ? ;) Gwarantuję poprawę nastroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×