Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Orzeszku i jaki efekt? :D Kurcze , no niestety nigdy nie udało mi się znaleść takiego co by mnie nie barwił a żółto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , też by mi się przydało teraz podbarwic sie troszeczkę , ale z samoopalaczem nie będę ryzykować ;) - a na solarium nie mam teraz kaski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko obwaiam sie ze na to wesele nie zdąze juz z tymi boskerkami dla Ciebie samopoczucie mam marne jakies dzis pół dnia przelezałam w łóżku znowu jakaą przeziębiona i zmęczona ehhhh ogólnie jakoś nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - jakos na weselu nie podejzewam żeby te bokserki jakos szczególnie mi się przydały ;) Masz jeszcze duuuuużo czasu :D Mojemu małemu też wróciła temperatura , te bakcyle w tym roku są wyjątkowo złośliwie :O Rozpocznij znowu kurację ... i jeszcze kilka dni i masz znowu wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miały byc na wesele hihi a teraz to czego nie zrobiłam w ciągu dnia saram sie nadrobic i znowu utknełam przysypana kartkówkami i nerwowa sie zrobiłam ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przełożymy imprezę z tego tytułu ;) Wyślę im zawiadomienie - brak bokserek :D może się zgodzą i przełożą swój ślub ;) Podczytująca -spokojnie wszystko posprawdzasz .... a jak nie podrzuć mi wystawię i tak same piatki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - w razie czego mam w rodzince sporo jeszcze wolnych osób więc na pewno na któreś wesele na pewno zdążysz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - a może jak ktoś mnie przekona i zmieni moje przekonania to te bokserki założę na swoje własne wesele ;) Ups .... mi już chyba mi nie przysługuje ;) Ponoć taką imprezę organizuje sie raz w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszki - a Ty nie myślałaś żeby jednak w tym kierunku coś probować? To moze być ciekawsze niż finanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki t chyba to chyba tez jezyki :) ja juz mam zaczatki mojej włąsnej szkoły jezykowej i tak owa marzy mi sie w przyszłości uwielbiam to co robie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - mam też w rodzince sporo nauczycieli i właśnie sporo z nich narzeka nie na dzieci a własnie na rodziców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz niejedno starcie miałam z rodzicami ale tak to jest przeciez rónie dobrze mogłam sie z tymi ludzmi scierać prcując w okienku w banku lub gdziekolwiek indziej .... takich konfliktów nie da sie uniknąć przeciez zyjemy miezy ludzmi a jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził .... wiec trzeba sie do tego przzzywczaic ze zawsze bedą ludzie o innym zdaniu niz nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja nie nadaję się do tego zawodu :) nie dość że przy większej ilości ludzi sie gubię to jeszcze jakbym miala mieć utarczki to wiem że długo bym nie pociagnęła .;) Za miesiąc mam praktykantow - i już mam stresa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ale mnie nie tyle o zawód chodzi tylko o kontakt z innymi ludzmi przeciez Ty tez współpracujesz z innymi i wiesz ze czasami trudno sie dogadac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia @ przebył długą drogę ;) Podczytująca - mam kontakt z ludżmi ale niewileki i zawsze te same osoby . Więc przez lata przyzwyczaiłam się , problem jest jak pojawiają się praktykanci , teraz już jest lepiej ... ale kiedyś spalałam sie z nerwów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×