Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Podczytująca...
hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - ja też chodziłam do psychologa jak kończyłam swoje małżeństwo .Dużo mi te wizyty dały , wiec mo ze trafiłaś na kiepskiego specjalistę . Moj mąż załatwił mi "zaproszenie" do psychiatry , też skorzystałam ... nie powiem miło było i upewniłam sie ze z nim jest bardzo nie hallo .I to właśnie psychiatra do końca upewniła mnie że bardzo dobrze robię kończąc to małżeństwo . Tak więc jestem zwolenniczką wspomagania się terapiami . A teraz rzucaj tymi słodkościami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no mnie tez ex nazwal psychopatka :) taki miod na moje uszy! ale radze sobie bez pomocy lekarzy wiec albo nie bolalo albo taka silna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga- mój do tej pory jest przekonany że jestem chora psychiczne , ale to on niestety ma poważny problem .Ale nie leczy się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki .....jak nie przestaniesz tak sie dolowac to zwariujesz,bo jak wiadomo t ytlko ludzie o zdrowych zmyslach wariuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - nie myśl w takich kategoraich , bo uwierz mi że mój eks doskonale umiał mi wnówic że to rzeczywiście ze mną jest coś nie tak . Miałam ogromne poczucie winy i do tej pory niską samoocenę . Ale rzeczywiście to właśnie ta wspaniała pani doktor pozwoliła mi się uporać z moimi demonami przeszłości . Jeszcze muszę tylko popracować nad samooceną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladki sa dla wszystkich, prosze sie czestowac :) OOO ...co do uporania się - gdybym ja tylko otworzyła buzię w tej pracy i próbowała coś wyjaśniać, ale ja od razu spasowałam i uznałam, że i tak nikogo nie obchodzi co ja mam do powiedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - czasami jest tak ,że na prawdę tak myslą . Ale to juz jest choroba . Mój eks też psychiatrę próbowal zmanipulować , myslał że mu sie uda . Ale ona bardzo szybko rozpoznała z kim tu jest na prawdę poważny problem . Ona nie powinna mi mówić pewnych rzeczy - ale złamała tajemnicę lekarską i powiedziała mi w czym rzecz , żebym na 1000% wiedziała co mam szybko zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ten moj tez chory ale ..... to juz nie moja broszka:) poza tym uwazam, ze wystarczy juz zycia przeszloscia, to trzeba zamknac bo bez tego nie bedzie przyszlosci :) dzis jest zle,mnie rowniez ale jutro moze byc lepiej w koncu nie wiem co mi naszykowal los. w jednej chwili jest wsio ok a w drugiej budzisz sie i masz dach na glowie, innym razem placzesz i nie mozesz sie podniesc a sie okazuje,ze ktos kogo nie bylo nagle podaje ci dlon. no wiec...bierzemy sie wszystkie w garsc:) i juz sie nie smutamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ja juz dawno ten okres zamknęłam , już teraz to wszystko nie boli i od jakiegoś czasu chcę isc tylko do przodu :) Orzeszku - jeszcze jedna paczuszke otwórz a potem wszystkie razem idziemy na dietkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×