Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przepraszam Pomorzaneczko -----------Ty mój-------- KRYSZTAŁKU ---------:)🌼 no wiesz jak to jest z facetami po pewnym czasie zapominają się :) więc jak nie przypomnisz strzałem w łepek z otwartej to nie pamięta :)----STOKROTKO------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko------------no wiesz różnice widać ------------ja mam to coś:)a Ty nie hi hi :) Stonogo-----a komu by się chciało marnować cenny czas na robienie śniadania to strata czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko----------mięsa to ty może nie jadasz ale z tego co dobrze odczytałem winko lubisz :) Ty kłamczuszku:) a to też alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - tego to ja nie wiem :P Ale czy się dowiem to od Ciebie tylko zależy :P Zresztą uroda to pojęcie względne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoku.... nie pozwalaja sobie za duzo :P jaka jestem:) zawsze jestem soba :) a do tego ładna,zgrabna,powabna, madra,inteligentna,skromna niesłychanie ...itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ----------mój fotograf wiesz gdzie leży tak się czaiłem szukałem sposobności aż nie zdążyłem ale pewnie jeszcze całą galerię zdjęc mi na trzaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - no wiem .Mam nadzieję że będzie wszystko ok . Zmykam kochani ... muszę wziaść łopatę i odśnieżyć samochód i w drogę pozałatwiać sprawy . do pożniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga --------------jeśli robisz śniadanie dla siebie to ja poproszę jedną kanapeczkę zjem z Tobą zawsze to milej bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smoku jeses.... co ci sie kreci w tej smoczej głowie:0 jakies bezecenstwa:) zalety maja ja tez mam:) np.nie bałaganie w kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ---------ja za to mam artystyczny nie ład :) A tak na poważnie w domu mam względny porządek:) ale i nie przesadnie biegam ze szmatką , ja wychodzę z tego założenia że mój dom? (mieszkanko) jest dla mnie a nie dla gości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mni ee idzie raczej o te kudlate mysli:) kurde :) w pracy nie robie kanapek :) moge dac Ci pół pączka acz bardzo niechetnie:) ale ze głodnego nakarmic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kudłate myśli ---------ja myślę że każdy ma kudłate myśli :)w mniejszym lub większym stopniu .....a faceci w szczególności, więc co głodnemu chodzi po głowie tylko kudłate myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga buźka 😘miłej pracy ja uciekam do swoich zajęć :)tylko szkoda mi Ciebie tak zostawiać samą :) dasz sobie rade :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście nic nie załatwiłam 😭 Zaraz będę musiała jechać po raz drugi . Stonoga - byś nie uwierzyła jaką mamy zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - już nieżle byłam wkurzona . U drugiego laryngologa termin na maj. Prawdopodobnie złożę skargę tylko nie mam pojęcia gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytalas lekarza?? dla mnie to nagły przypadek.jest jeszcze opcja,ze mozesz pojechac do szpitala na jakis oddzial dzieciecy i poprosic zeby jakis lekarz zajrzal mu do tego ucha. a skarge??na co?? ze im kontrakt nie pozwala w danym miesiacu wszystkich chetnych przyjac?? porabane mamy te przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie było lekarki , z repcjonistką rozmawiałam a one przyzwyczajone są do takich gadek . Jeszcze raz pojedę zaraz i pogadam z lekarką ale pewnie odpowiedż będzie taka sama - juz to przerabiałam :O Szlag mnie trafia bo do do każdego specjalisty chodzę prywatnie .A składki przecież normalnie placę . U nas nie ma oddziały laryngologicznego . Na szczęscie moja rodzinna uszy synkowi obejżała i stan jest jaki jest . Jeszcze do niej się też za chwilke przojadę , czy mogę jakis czas poczekać z plukaniem . A jeśli nie to znowu prywatnie pójdę . Chociaż u nas juz terminy prywatnych wizyt też często są odległe . Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×