Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebisniegu - mogę zarzeć w pewne miejsce i tego pana zaprosił na nasz topik ;) Ale hmmm to chyba nie jest dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - w sumie jak zrobi sie przegląd topiku , to wychodzi na to ze ja jestem 24 na godę ;) Kiedy tylko ja pozostałe rzeczy robię ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbysmy tak polataly po topikach to kulku panow by sie znalazlo:) ja znam jednego ale on ma warujacego psa zawsze przy sobie i poki mu nie udzieli pozwolenia na glos ten siedzi cicho:) bo pozniej awantura i szlaban na topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - jedno jest pewne Psełdonima jeszcze dzisiaj na kafe nie było , od wczoraj siedzi cicho ;) Stonoga-ja nie znam za wielu panów stąd ... ale generalnie jest ich mało a tych takich normalnych tylko garstka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszla dziewczyna w zielonych kozakach-normalnie wiosna a tu snieg pada ja nawet w realu za wielu tzw" normalnych" nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety też nie , w ogóle jakos mi sie liczba znajomych skurczyła :O Przebiśniegu - Psełdo sie zakamuflował , ale jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz znam jedno moze 2 :) jeden to maz przyjaciolki a 2 przyszly maz kolezanki :) a to oznacza,ze Ci ktorych znam sa nienormalni :) ahah ale wysnułam teorie, idac dalej ja tez do Normalnych nie nalze,ze sie zadje z nienormalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko wodza stonoga - ja myślę, że zostaniesz wybrana jednomyślnie :) pomorzanka a po co go zapraszać? i tak pewnie podgląda więc gdyby chciał to by się pojawił ;) a poza tym to od jakiegoś przed wczoraj chyba mam new typ na pseuda :D:D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Stonoga - żle zrozumiałam Twoja wypowiedż , mówiłaś pewnie o znajomych realnych a ja skojarzyłam od razu wszystko z kafe . Za dużo tu chyba siedzę :O;) Przebiśniegu - Psełdonim po moim koszu dla niego chyba nawet tutaj nie zagląda ;) Obrazil sie chyba biedaczysko ;) A Ty jak teraztypujesz Pseudo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma,wczoraj tez mi tylko mignał :) zreszta co z niego za pozytek:) w koncu slonce wyszlo :) troche lepiej sie robi od razu :) wiecie......mam głupich szefow:) dzwoni z jakas piedola,ktora sama moze sprawdzic ale dzwoni czy przypadkiem gdzies sobie nie poszlam czy jestem na stanowisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Stonoga sloneczko zaszło i znowu zaczęła sie zima :) Z szefami jest różnie , chociaż mało na ten temat wiem - miałam w sumie trzech szefów w tej pracy co jestem i każdy był ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie pierwszy raz trafily półgłowki zarozno jako szefostwo jaki i wspołpracownik. I jak napisał mi znajomy z dawnych lat wstaje rano i jedna mysl jaka mi towarzyszy to...... znowu do pracy,tej cholernej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieciekawie Stonoga , ale znajdziesz fajniejszą pracę , gdzie będziesz sie lepiej czuła . Ja już pisałam tutaj kilka razy , bardzo lubie swoja , mam tam przyjaciół , sporo luzu mamy więc nie mam powodow do narzekań :) Zmykam znowu na jakiś czas , lecę z małym do fryzjera zrobić mu irokeza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
To co, Przebijśnieg, to wyjdziesz za mnie za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisnieg..... i jest Twoj :)luby :) przezyje mam jeszcze wyjazd w kiwtniu-urlop, wezme z 3 razy tydzien zwolnienia :) znowu urlop i lipiec:) i baj,baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga radzić sobie jakoś trzeba ;) a wypić możemy możemy :D szczególnie, że chatę muszę jakoś przed wyjazdem ogarnąć a tak mi się chceeee ..... :) 🖐️ pseudo :D a nie wiem - myślę, że najpierw to by się poznać trzeba było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A nie marzy Cię, Przebijśnieg, taka wielka, ogromna, romantyczna, wchechogarniająca, bezwawrunkowa, zapamiętała miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×