Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Nie - i tak muszę kupic te firmowe , ale sprawa jeszcze nie jest dogadana i niestety musiałam sie wstrzymać ;) Przebiśniegu - ja codzinnie odkurzam efekt jest na jakieś 5 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety - nie wiem kto jest pod tym wzgledem gorszy ;) Ale mam nadzieję wrócisz ?:) Ja poszwendam sie teraz troszkę po topikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano :D pewnie dlatego tak wcześnie uskuteczniłam kąpiel :) a to na zdrowie tylko jej wyjdzie :) też się muszę ruszyć w końcu - po świętach mam stalowe postanowienie odbycia diety i zwiększenia mojej mobilności ruchowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj Przebiśniegu za bardzo nie poszalejemy ;) Kurcze , nie mów mi o diecie i ruchu :O ;) Trzeba by sie troszkę wziąść za siebie - ale jeszcze mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym mięsem to takie dziwne u mnie ;) nie jestem wegetarianką - ale poprostu nie przepadam za mięsem . Np. na gulaszyk Małego bardzo chetnie sie skuszę ;) Podeślij mi na gg albo @ przepis z tą dietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dieta kopenhaska - rózne opinie o niej krążą - ja przetestowałam na własnej skórze i byłam zadowolona :) generalnie zdaję sobie sprawę, że najlepsza dieta to mż i ruch :) to z mięskiem mamy podobnie ;) tylko, że ja niekoniecznie u Małego ;) :) i nie to żebym nie chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopehaska to chyba ta z winkiem ?;) Już mi sie podobaaaaaaa :D Tylko przyład tego gulaszyku dałam ;) pewnie robi pyszny , może kiedyś się załapię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały serek pomorzanko :) ja się kuszę na dietkę bo wiem już że to nic strasznego a potrzebuję bardzo bardzo - dla lepszego samopoczucia i efektu wciśnięcia się w wiosenne ciuszki :D to co pomorzuś - pójde pewnie złożyć moje stare kości żeby sobie odpoczęły jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też nie wpadłam na to ;) ale jestem z deko odkorowana ;) Ja pomyślę nad tą dietką -ale katować się za bardzo nie mam zamiaru ;) Kładż się , rano jeszcze jutro wstajesz :) Spokojnej nocy Przebiśniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale tam się na prawdę nie katujesz :) chyba, że nie lubisz szpinaku :D ja się raz w życiu zdecydowałam i właśnie na tą i teraz jestem gotowa powtórzyć :) nuu, pooglądam sobie jeszcze coś i czas na sen - z całego tygodnia sie zebrało :) to papa pomorzanno (aż dziw, że Cię nikt dzisiaj nie utopił ;) ) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytująca...
hello girls :):) jestem poskakałam nawet sie nie zgrzałam dziś hihi czyżby to juz objawy tego ze mam niezłąkondycje ;) :) co do koloru jestem zadowolona nie ma wielkiej zmiany ale jakby co to mam teraz włosy w kolorze czekolady mlecznej i sie ładne mienią :):) wiec apetyczna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potępiona****
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×