Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Ja też Linguś - od jakieś 6 . Niemożliwa jestem z tym wczesnym wstawaniem ;) A dlaczego Ty nie pospalaś sobie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 niestety plany lekko mi się pokrzyżowały ;) także podróż trwa dalej ;) Życzę wszystkim topikowiczom zdrowych i radosnych świąt - przede wszystkim spokoju ducha :) poza tym dosiego jajka i mokrego dyngusa ;) :) ps. pomorzanko Tobie jeszcze udanej zabawy weselnej :) pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu🌻- w szczerym polu do nas pisałaś ? ;) Dziękuję za życzonka :) Tobie też spokojnych , radosnych ... niezapomnianych :) Witaj Mały - dla Ciebie dwa @ na skrzynce -ale pewnie już je przeczytałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołka mam :( , nastrój w ogole nie świąteczny , nie mówiąć o ochocie na wesele . Zastanawiam sie czy pójdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę muszę :) a jak kreacja czy wszystko dostałaś co chciałaś ? bo jak podczytywałem miałaś problemy z kupnem butów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko Ty sie ciesz że tylko krzycze :) bo jeszcze w tyłek możesz dostać a jak nie pójdziesz to pewne że i w tyłek dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Podczytująca i wzajemnie wszystkiego dobrego 😘 ja tu do Pomorzanki piszę że podczytywałem a tu sama Ona Podczytująca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosiki się ten link nie chce otworzyć ale jest słodki :) Pomorzanko wogłóle nie ma opcji ze nie idziesz :) wkoncu nie poto dziergam te bokserki zebys teraz rezygnowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ja Was "dużych" się strasznie boję ;) Nie mam butów , idę w adidasach ;) Kurcze , aparat mi padł - wysłalabym Wam fotkę jak będę wyglądała .Postaram się coś wykombinować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ja tez jakoś nie specjalnie nastwaiona na święta ale staram sie jak mogę :) uszykowałam juz święconke jajeczka pomalowałam musze sie pochwalic ze nawet całkiem ładnie mi to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Podczytujaca🌻 ...........@..@..@........@...@...@ ........@............@....@...............@ ........@.......(\(\....@...../)/)........@ ..........@.....(=':')........(':'=).......@ ............@...(..(")(")..(")(")..)...@ ................@.....................@ ....................@.............@ ............... .........@.....@ .............................@ Dziękuję za życzenia i Tobie też składam zdrowych spokojnych Świąt Wielkiej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - Tobie i drugiemu Małemu :) Ale nie wiem czy uda mi się reanimować aparat . Chyba jestem ostatnio za bardzo energetyczna - wszystko mi pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×