Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśnieg no właśnie ma 11 lat i tylko gdy nie widzę to nakłada żel . Teraz schowałam to radzi sobie wodą z cukrem :O Stonoga - wyjaśnisz w końcu jak to jest z tą Twoją "wnusią "? Podczytująca - ja dalej twierdzę ,ze to uczciwa transakcja ;) Przebiśnieg tylko cosik przesadza ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak będzie miał 16 to będzie chciał beemkę ze składanym dachem... ja chyba poprzestanę na tym owczarku alzackim... :) chociaż gdyby nie rozwój i zmiany pokoleniowe to dalej siedziałybyśmy w jaskiniach... z laptopami na kolanach klepiąc na kafe :D:D:D:D:D ja przesadzam?? przecież ja nic nie mówiłam na temat rzadnych umów 😤 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam,ze moja wlasna siostrznica 18 latka ma corke:) wiec czuje sie "babcia" ja troche za wami nie nadazam a i nie jestem sprawna myslowo dzis, ale doszlo do mnie,ze moze dziewczyny powinnyscie zapisac sie na boks,albo zuzel wtedy moze udalo by sie umowic z chlopakiem a nie pania na wsplne spedzenia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stonoga ja chyba zaczynam woleć starsze panie od odmóżdżonych rządnych mizdżenia się facetów :D:D:D więc jak na razie będę dalej chodzić na basen :) może bliżej lata na jakiś mecz się wybiorę, ale na meczu to można się guza chyba tylko nabawić ;) stonoga siostrzenica to córka siostry o ile się nie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy drakońska? mało urozmaicona to tak, ale jak można zjeść całego kurczaka byle był odtłuszczony przez gotowanie? ... :D:D:D albo 10 dkg szynki - to nie jest znowu tak mało :) tylko ostatnim razem miałam silny odruch wymiotny po szpinaku w drugim tygodniu ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu -Na razie slyszalam tylko na jakąś wzmiankę o skuterze :D Nie ukrywam ,że pieski nie maja takich wymagań ;) No i gdyby nie rozwój - to nie poznałybyśmy się nigdy - ale było by smutno :D:D:D No niestety mam taki charakter a nie inny - generalnie dobrze na tym wychodzę - radzę sobie raczej uśmiechem i jakoś mało kto jemu nie uległ ;) No chyba że eks - ale tego paan należy wyciać z życia całkowicie ;) Stonoga no ja właśnie mam dzisiaj ten sam problem , Przebiśnieg narzuciala niezłe tempo . A mi nie dosć że kafe spowalnia to jeszcze mój umysł szybuje gdzieś w okolicach Borów Tucholskich ;) Ja na sztuki walki sie nie piszę , na razie działam bardziej pokojowo , ale jak będzie trzeba to ponoć kiedys miałam niezły lewy sierpowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie wyobraź, że dobrze, że drzwi były otwarte... i że siedziałam na przeciwko nich a za drzwiami już mogłam robić z tym szpinakiem co chciałam... koledzy lekko się przerazili odgłosów, które zza nich (tj drzwi) dotarły... :D:D:D stonoga to Ty najmłodsze dziecko w rodzinie pewnie jesteś? z tych starych dzieci oczywiście ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy ja czytam harrego potera,jutro ide do bylej pracy do kolezanki na kawe w godzinach urzedowania--bardzo pilne sprawy!!! i flirtuje nieudolnie z panem od masazy (mam dziwne wrazenie,ze cierpi na niedostatek uczucia albo na narcyzm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - a czym ?:) Wyjaśniłam swoje wolne tempo dzisiaj :) Troszkę jestem myslami gdzieś indziej :) Ale chyba wybaczycie ?;) Podczytująca - Ty skoncz z tymi dietami - jak dobrze widziałam wszystkiego wszędzie masz akurat ;) Stonoga - ja chetnie Ci oddam ... a nawert dopłacę za niechciany balast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) mam mlodszego brata :) haha wiecie co, dawjcie poprosze biust,troche na biodra deko na uda i lydki :) moze i koniecznie na posladki bo jakies plaskie sa :( za duzo siedze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu - a szpinak to w ogole zjadalny jest ?:D Brrrr :O Stonoga - trzeba sobie radzić w pracy ;) Ja kiedys namiętnie książki czytałam , teraz ku rozpaczy bibliotekarki przerzuciłam sie na necik ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tempo bo mnie przeraża szybkość z jaką nowy czas ucieka ... i jutro znów do pracy... nie tam żeby nie lubiła, ale... :D i denerwujący mnie ciekawy się był odezwał i mnie to naładowało... chyba nerwowo bardziej hehe :) a swoją drogą to fajnie by było w takiej jaskini... nie trzeba szukać pracy, malować się, odchudzać... siedzisz sobie, od czasu do czasu człekopodobny powlecze za włosy (ale czy to inaczej niż teraz? ;) ) tylko żeby te laptopy jednak były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga to ja oddam jak już mówiłam, nawet biust - a niech tam :) to oki pomorzuś - jakas przerważliwiona jestem chyba... ostatnio dziwnie się skońćzyło spotkanie moje z - jak myślałam - przyjaciółką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Przebiśniegu - jutro praca i w końcu odpocznę :D Ty bierz sie za tego ciekawego bo widzę że intryguje Cię strasznie ;) Raz kozie śmierć , jak nie spróbujesz nie będziesz wiedziała :) Przebiśniegu - mnie w ogóle ciężko zdenerwować , zdecydowanie tylko dwie osoby to potrafią oczywiście eks i mama , a i tak za łagodnie z nimi postępuję . Oczywiscie czas na drugą kolację , zmykam na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe człekopodobyn maczo z maczugą hehe ale przynajmniej nie było sciemniania i owijania w bawełnę hihi wiadomo było po co przychodzi i nie robił podchodów hihi chociaż traz tez wiadomo czego oni chcą hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja to plan, on ziści się nam :) lecz traci swój sens gdy głupi ma cel i góry przenosi na próżno :) to samo przychodzi stonoga, w odpowiednim czasie - w jedną albo w drugą stronę - ale do wszystkiego trzeba dorosnąć przerabiając lekcję :) a potem... w objęcia kolejnej nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - nie poradzę Ci w tym temacie , ja żyję zludzeniami od długiego czasu . Przebisniegu - myślisz ,że mi przejdzie w koncu i będę już miła ? ;) Nie wiem , zawsze taka byłam , jedyne co potrafię to zamknąć się w sobie i wtedy mnie nie ma ;) Podczytująca - no fakt w necie to nie widać kto ściemnia kto mówi prawdę . Ale jedno jest pewne tak czy inaczej każdy ma maczugę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×