Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Oj mówię ci Stonoga , chciałabym zeby znikł z mojego życia i dzeci . Szkoda nerwow a w sumie nic dobrego dzieciom nie pokazuje , tylko ciagle czekają , łudzą się , tak jak ja przez lata to robiłam . A on i tak tryska dobrym humorem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno co mnie pocieszylo w tym co napisalas ,to,to ze ktos juz mu dal popalic. ja bym pomogla mu jeszcze zejsc ze schodow jak mieskzasz na pietrze:) i koniecznie w butach z czubem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie znowu wdał sie w jakieś ciemne interesy , żle skończy .Ale to juz jego życie , co z nim zrobi jego sprawa , ja muszę tylko chronić przed nim dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ciemne intersy to moze zle skoczyc:) nie bede straszyc ale ciezko dziecku wytlumaczyc,ze tatus splonal zywcem w aucie np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się zajmował , handlem alkoholem sprpwadzanym z Rosji . Teraz w ciagu kilku miesięcy urządził sobie chałupę i to ponoć wysoki standard, kupił golfa 3 a zarabia 1000 zł . Więc albo kredyty , pożyczki albo znowu jakieś ciemne interesy . Jedno i drugie nie wróżą niczego dobrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedsiebiorczy znaczy sie jest :) haha kiepskich celnikow tam w tym obwodzie macie:) u nas co chwile mowia ze jakichs skorumpowanych zatrzymuje policja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz żeby tą przedsiebiorczość w inny sposób pokazywal to ok . Ale zasadą jego życia było sie nie napracować w życiu . Ale przyjemnosci to on lubi . U nas była nagonka jak dwóch zmarło po tym alkoholu , ale i tak miał to w tyłku , łatwe pienieżki miał na swoje przyjemności . Ja miałam masakre w domu , straszenie policją , wizyty nocne - nie chcę już do tego wracać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak mialas lajt:) my tu mamy blisko na ukraine i na bialorus w latach 90 tu sie dzialo :)) chyba sobie dzis poswietuje,cos mi sie wydaje,ze slonce sie pojawilo za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie Stonoga - co działo sie u Was :) U nas jest cały czas pięknie , tylko mocno dmucha i to chyba chłodny wiaterek . Chciałam wziąść chłopców na spacer , ale stracili na to ochotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj upralam zimowe rzeczy i wsadzilam do szafy ! stwierdizlam,ze jak dalej bede straszyla to wiosna nie przyjdzie :) tylko ja nie wiem czy ja na kosc nie zmarzne:) ja nawet nie wiem czy cos wieje,nie mam ochoty na wychodzenie z domu,smutn mi i jakos tak bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja też nie jestem w formie , ale ciągle sie łudzę , że w końcu w moim życiu ułoży się wszystko tak jakbym chciała .Tak czy inaczej jak na razie się na to jednak nie zapowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie chce myslec, za kazdym razem jak sie zbiore w sobie,uloze mowe to nie mam komu tego powiedziec. :) wiec sie nie uklada, bo nie wiem na czym stoje i tak sie ciagnie. Wywoluje to skrajne emocje we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozdział p.t. "moje małżeństwo" zakończyłam już . Choć dopóki on jest w naszym życiu to niestety sa emocje , głównie negatywne . Ale to moje nowe życie też mi dostarcza emocji - i ciągle wierzę ,że jeszcze się poukłada . A jak nie to będę musiała rozpocząć kolejny rozdział swojego życia , zacząć wszystko od początku . Stonoga - i tak nie jesteś na większej huśtawce emocjonalnej niż ja :) Chyba ....?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie wiem w co rece wlozyc:( Ja nie chce tak zyc bez pracy, ale jak znow bede musiala szukac psychologa jak po poprzedniej to juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ orzeszki prędzej czy później praca się znajdzie :) stonoga, pomorzanka - pojutrze będzie lepiej ;) pomorzanka to czemu pracujesz nawt w niedzielę? jeden dzień lenistwa należy się nawet Tobie ;) nawet jeśli nie wychodzisz z domu :) podczytująca, ale ja Ci zazdroszczę tego wczorajszego wieczoru :) właśnie wróciłam z wyprawy na nowy (nowy w sensie jeszcze przeze mnie nie odwiedzany) basen (bliżej domu) i... zdziwniona jestem bardzo - na basenie brak szatni oddzielnych i brak suszarek :D:D:D musiałam pożyczyć od starszej pani i przy okazji umówiłam się z nią na pływanie w czwartek :D widzę, że wczoraj pojawiły się stare bywalczynie i bywalec :), może zaczną zaglądać częściej :) dzień jest po prostu piękny :) wyłączając wrzeszczące pod oknem dzieci, ale co tam :) czy ktoś mógłby mi umyć naczynia żebym mogła odgrzać sobie obiad?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisnieg 🖐️łapka..dziekuje za slowa otuchy 🌻 ..ostatnio juz wysiadlam bo to taki ejednostajne to poszukiwanie jest...:o w dodatku caly dzien w pizamie 😭 co do naczyn - nie mam zmywarki kochana...moze je wyrzucic zamiast myc?:o hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty orzeszki?? moja jedyna patelnia a Ty mówisz wyrzucić? :D:D:D no to co, że w piżamie? ja tam czasem lubię :) słuchaj a nie znasz kogoś kto mógłby Ci w tych poszukiwaniach pomóc? ;) pojadłam, od jutra dietka ;) ale dzisiaj jeszcze wrzucę do żołądka moje ukochane toblerone :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo dziewczyny :):):) ale cudn dzionek oj Przebisnieg ale napewno nie zazdrościsz mi mojego kaca :D:D dziś ale co zrobic jak panwie płacic nie pozwolili i znosili do stolika trunki rózniaste na próbe hihi :D:D trzeba było pic zeby im przykro nie było hehe :D:D miałam nawet nazwijmy to adoratora calutki wieczór znałam go juz wcesniej bo to kolega chłopaka mojej przyjaciółki ale wczesniej tak nie iskrzyło hehe moze to przez to morze alkoholu hehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisniegu - ja juz nie chce sie rozczarowywac..chociaz w sumie niby kolezanka poprosila mnie o przeslanie cv ..musze przeslac nie chce Ci truć..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę!:D...z turbanem na glowie musze jeszcze zalatwic jedna czasochlonna sprawe a szukanie pracy mi w tym przeszkadza a jka bede pracowac to znow tego nie zalatwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca - zazdroszczę!! kaca też !! 😭😭😭 :) może ten adorator wart zauważenia ;) :) a Tobie na co dieta? chcesz zniknąć? ;) :D ja se robię kopenhaską, raz już przeszłam i dała dobre efekty, poza tym jak dla mnie nie trwa długo więc dam radę mam nadzieję :) a że potem życie dalej będzie jakie jest to i słodkości dużo pewnie będzie potrzeba ;) :) ale zobaczymy, może jakoś mi się smaki zmienią :) orzeszki, skoro koleżanka mówi żeby wysłać to ślij :) a makijaż tak na samotny wieczór w piżamie? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebinnieg ale ja bym chiała tą diete :) jak masz ja do wysłania i nie bedzie to problem to wyslij plisssss :D a facio hmmm raczej nie to taki adorator na wieczór był a Orzeszki przeciez robi sobie makijaz dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dietakopenhaska.westld.com/kopenhaska-jadlopis.php proszę bardzo, ale i tak nie rozumiem po co Tobie dieta ;) :) wieczorny adorator lepszy niż rzaden ;) :) jejku orzeszki - to miło, że dla nas robisz makijaża :) a świat chyba nie jest do końca taki zły mimo wszystko :) właśnie zakupiłam sobie lampę na allegro za psie pieniądze :D wprawdzie miałam ją nabyć na długie zimowe wieczory, ale lepiej późno niż wcale :D tak się też zastanawiam co ja mam z tymi starszymi paniami? jak mnie jakaś nie zgarnie na skrzyżowaniu to na basenie... może jednak owczarek będzie miał inną pożywkę zamiast mnie ;) :D kurcze, ale nowy czas szybko ucieka :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×