Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mały - aż sie roześmiałam - ile razy to słyszałam :) Możę Wy jesteście braćmi a o tym nie wiecie ? ;) Przebiśniegu - to jak bedziesz spacerowała z tym księciem , to zerknij może wsród tej szlachy znajdziesz jakiegoś wolnego i dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko ja wiem, że to jest możliwe - niesamowicie duże podobieństwo między ludźmi - takie samo postrzeganie świata, identyczne reagowanie na różne sytuacje itd jakby mi się zaczęło nudzić to przypomniałabym sobie życie w fabryce i od razu nuda by znikła albo powiedziałabym księciu żeby mi zakupił helikopter i zaczęłabym zwiedzać świat - na leżąco oczywiście dobrze, że pada to sobie chociaż posiedzieć mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu mozę masz i racje - ale ja z takim podobieństwem spotkałam sie poraz pierwszy :) Ale dzisiaj pobudzasz wodzę wyobrażni , aż tak praca dała Ci popalić ? ;) O jakim Ty deszczu mówisz? Na Pomorzu jest słoneczko i ciepło niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooooooooooo Pomortzaneczko-------- ja teraz zostanę Twoim strażnikiem uśmiechu :)Ha ciekawe co Psełdonim na to :)? Dobrze że nie wpadł on w ręce m po tym co napisał o Tobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - to nie pisał Psełdonim oryginalny . Wiem ,że pewnie też to widziałeś bo M. pisał wtedy od Ciebie . Pesłdonim orygninał jest dziwny ale jest w porządku . Ale mam tutaj chyba innego niezbyt kulturalnego wielbiciela ;) Mały - ja sie często śmieje :) - ale są chwile kiedy poprostu sie nie daje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny i chłopaki :) czytałam co pisałyście ale niestety zaległości jeszcze raz powiem - oj Pomorzanka, może warto czasami zaryzykować, Przebiśnieg - ja też poproszę księcia :) wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek ... miłego popołudnia :) Ja juz niestety na to nic nie mogę poradzić . Ale i tak cieszę się , że to wszystko przeżyłam - to moje piękne wspomnienia i nikt mi już tego nie zabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu no no czuję się teraz nie za dobrze bo straciłem wątek nie wiem za bardzo o co chodzi z tym malowaniem ?czy to chodzi o mnie ? A czemu żyrandole chcesz ściągnąć czy chcesz zaprosić mnie na jakieś małe co nie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Środek ja wiem ta sprawa to ja i Pomorzanka wiemy najlepiej i przepraszam że taką prywatkę sobie zrobiliśmy co nie Pomorzanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrandole a\'propos spadających helikopterów - żyrandole też spadają malowania jakoś z Tobą nie łączyłam .... bardziej chodziło mi o to że wg mnie nie powinno się nokogo porównywać - można się zapętlić w ciągłym poszukiwaniu tego samego człowieka - jakoś tak chociaż nie do końca jestem pewna bo ostatnio jestem w kiepskiej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały , no niestety zawsze tak wychodzi że jakoś zbaczamy na pewne tematy :) Stonoga - a Ty dlaczego tak milczysz ?:) Przebiśniegu -masz racje i to będzie niestety pewnie mój problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaa no teraz przebiśniegu mnie oświeciłaś :)już jestem w temacie .O księżniczko masz rację to wszystko może spaść ale i nie musi więc po co dmuchać na zimnie co ma być to i tak będzie ,trzeba po prostu żyć i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko ---------czy Ty ze mną zbaczasz :)my dwoje tak na lewiznę ?no ładnie a ja nic o tym nie wiem , co za chłop ze mnie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ja Ciebie muszę przede wszystkim nauczyć pisać @ ;) Z Tobą to ja i tak kiedyś sobie pójdę na spacer nad morzem :) - to będzie prosta droga , nie będę Ciebie ciągnąć ani w prawą ani w lewą stronę ;) - ani tym bardziej w krzaki :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mój czas też powoli sie kończy :( Zaraz przyjdzie synek i bierzemy sie za lekcje 😭 - ciekawa jestem co dzisiaj będzie na tapecie ;) Mały - ja to już czasami bredzę :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×