Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

http://allegro.pl/show_item.php?item=351121271 Zajrzjcie na tą aukcję - może się skusicie ;) Mały -no niestety takie moje teksty to standard :D Ale i tak się nie boję :P oczywiście na Ciebie też bym znalazła swoj sposob ;) Nie raz już miałam obiecane klapsy :P ... co prawda kilka dostałam ale takie niegrożne ;) Niestety Przebisniegu w podatkach i wszelkich cyferkach to ja jestem zdecydowanie noga :D Ps. Rozstać sie z topikiem to zawsze jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zamiast dużej ilości nauki - korzystajać z ładnej pogody, popołudniu pojechaliśmy sobie na sacer nad jezioro . Tyle ,że nas szybko wywiało :Dno niestety cieplo było tylko przez okno ;) Ale chociaż pies zdążył zaliczyć w tym roku pierwszą kąpiel ;) Kurcze , ciekawa jestem kiedy przyjdzie ta prawdziwa, ciepła wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorową porą wiatr męczy, deszcz męczy, zimno wykańcza nastrój ma denny totalnie trzeba przenieść się do Morfeusza ale cieszy mnie, że Wy macie dobre chumorki i że powoli ale skutecznie zmierzacie ku zdrowiu szlachetnemu :) pomorzanka a na zmianę pH z obojętnego na obojętnie jakie byle inne to co się stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - Ty dzisiaj chodzisz naprawdę jak w szwajcarskim zegarku ;) Przebiśniegu - też właśnie nastrój mi siadł , bujam się ciągle to tak czy siak ;) Widzisz z tego marna ze mnie chemiczka;) - chyba w końcu załatwę sprawę jakimś porządnym zobojętniaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz 6
aledo 7 dorzuć jeszcze 5 to będziemy kwita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×