Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby Quercus wrócił do niego ;) co, może zdradzi gdzie szuka, może faceta porządnego też tam można znaleść ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda , bo w sumie to przydało by nam sie tutaj więcej panów ;) Zawsze rozmowy są wtedy ciekawsze ;) - choć też czasami za dużo też z tym jest problemow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam, zwolnie się dzisiaj wcześniej z roboty bo chyba obok nerwów zaczyna mi coś żołądeczek dolegać, czyżby mały zaraził mamę i dopiero teraz jak nie trzeba się mobilizować żeby go leczyć to dopada mnie, Pomorzanka u ciebie jest chyba podobnie - najpierw syn teraz ty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, na chwilę tylko \"wybyłem\". A wirtualne miejsca, gdzie szukam - nie przyniosły spodziewanego rezultatu :( Pozostaje więc realny świat... Może zacznę od bibliotek? A tak poważnie - tyle mówi się o szukaniu Kogoś na stałe...niby każdy chce, a ciężko nawiązać Nową Znajomość. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najpierw chłopcy , potem ja . Kup zawczasu węgiel , to paskudztwo jest okropne i daje niestety nieżle popalić . Kuruj sie i zajrzyj póżniej :) Miłego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus w necie jest cieżko w tym temacie , ale pewnie można spotkać Kogoś bo to dobre miejsce do poznawania ludzi :) Tyle że potem jednak jak najszybciej trzeba przenieść tą znajomosć do reala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...też liczę na poznanie Kogoś, ale net to pajęczyna...ludzie z różnych stron piszą. Pokoje regionalne...OK, ale w Naszym, szacownym wieku :) zapuszcza się korzenie: dach nad głową, praca itp...zazwyczaj zmiana miejsca zamieszkania nie wchodzi w grę...ale uszy do góry, będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to główna przyczyna jest tego odległość niestety nie pomaga w znalezieniu uczucia . Chociaż jak się powiada , dla chcącego nic trudnego ;) A Ty skad jesteś? U mnie jest sprawa oczywista , dodam jeszcze że Środkowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... to zostań z nami :) Mamy tutaj kobietk e z lubelszczyzny . Mam nadzieje ze niedługo zajrzy :) Były nawet dwie , tylko jedna gdzieś nam sie na dłuzszy czas zawieruszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie zostanę, ale przez jakiś czas tylko mentalnie. Za "chwilę" wybywam na dłuższy urlop. Dobrze, że istnieje coś takiego jak e-poczta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym bądż razie jesteśmy tu na stałe ;) A Ty jak będziesz miał ochotę to wpadaj do nas często :) No to tylko przyjdzie mi z yczyć miłego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że taki będzie :) A Wam życzę...spotkania na drodze życie wędrowca, który podąża w tym, co i Wy kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręgosłup został spacyfikowany pomorzanko - boli, ale działac musi ja po prostu tyram jak osiołek i teraz np jestem już nieprzytomna totalnie - a bola mnie nawet włosy... położę się chyba, albo popatrzę jeszcze trochę bezmyślnie w tv Ty też raczej nie powinnaś za dużo siedzieć wydaje mi się z tego co podczytałam w międzyczasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś🌻- ale dzssiaj Ciebie mało było :( Przebiśniegu - powiedzmy że jestem w formie ;), wszystko było by ok ,żebym kibelka jeszcze cały czas nie musiała okupować ;) A widzę ze Ty już szalejesz nieżle w pracy , wrzuc na luz i oszczędzaj ten Twój kręgosłup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×