Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

GDZIE ZAŚ POSZŁAŚ NOOOOO :( ciągle se gdzieś chodzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś bo wszyscy się dziś gdześ szlajają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Środek 🌻- no niby tak sie robi z praktykantami :) - ale tutaj trzeba ich szczególnie pilnować ;) Diabła można narobić ;) Jak po weekendzie ? Wypoczeta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypoczęta, zdecydowanie, zawsze jak oglądam perfekcyjną Panią domu to sobie odpuszczam porządki:) bo przecież ja tak nie mam ;) to mogę zrobić później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na randce w ciemno ;) Facete choć w sumie przystojny zupełnie mi nie przypadł mi do gusty . Ale miło spedziłam z nim czas - to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to fajnie :) może przy drugim, trzecim spotkaniu będzie lepiej, nie zawsze ten pierwszy raz wypali, wszyscy spięci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - drugiego i trzeciego spotkania na pewno nie będzie :) Nie powiem ,że on na nie miał i nie ma na to ochoty - ale ja nie . Wiem ,że nie ma to sensu i nie będę facetowi glowy zawracać ;) Lubię poprostu inny typ mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Takich jakja, na przykład. :-) Pomorzanko?Bo Ty mnie przecież lubisz?Kiedy wreszcie umówimy się na naszą randkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Psełdonimie :) - Psełdonimie - w sumie to ja nie wiem jaki Ty jesteś :) Troszkę Ciebie lubię ;) - sama nie wiem dlaczego ? Jednak na randkę z Tobą z pewnych znanych Tobie powodów (i mi) nie skuszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, w poniedziałek to tak zawsze, po leniwym piątku i weekendzie zawsze coś się nazbiera do roboty, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miarę luzik :) Ale rzadko kiedy mam sporo roboty ;) Jeszcze godzinka i do domku :) jeszcze dwa dni i długi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorzanka_34
Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×