Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

heheh wszystko możliwe :P no w centrum lipa pogodowa leje masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to poproszę może się opalę bo jakoś od blasku monitora nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś ma to swoją zaletę oszczędności na prądzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻U nas jest bardzo ładnie :) ale mały mi sie rozchorował , ma temperaturę :( i jesteśmy uziemnieni :( Zaraz pójde do apteki po leki . A jak Twoj komputer - reanimowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komputer w rozsypce,nie przewiduje szybkiego jego powrotu do uzywalnosci. jedyna pociecha dysk ok :) BO MYSLAM,ZE CALY SIE SPALIL.nawet myszka umarla :P ja tez ide dzis do lekarza bo to uczulenie ciagle jest :) i ciagle swedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie wydawalo,ze cos sie zmienilo na tej stronie:) nie wiem czy czeka, chyba musze zacisnac pasa bo ostatni miesiac pracy przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebiśnieg na śniegu
🖐️ kręgosłup odpoczywać ma i się leczyć, czyli jestem uziemiona totalnie skąd wniosek, że najważniejszą rzeczą na świecie jest zdrowie :) czego wam wszystkim życzę :) no i jeszcze udanych randek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Przbiśniegu 🌻 To nieciekawie wygląda sprawa z Twoim kręgosłupem :( Oby w końcu było dobrze ...ależ musisz sie nacierpieć :( Randki to super sprawa :D... szczególnie ,że poznałam Kogoś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ co ja widze??pustki :) ale to dobrze:) cieszy mnie,ze znajdujecie inne zajecia zamiast gnic przed kompem. mnie niestety pogoda nie rozpieszcza,mozna wyjsc na spacer ale na wlasne ryzyko :) jutro do pracy :( eee nie chce mi sie,tak fajnie bylo poleniuchowac :) choc mniej fajnie bo mnie uczulenie nie opuscilo mimo lekow i chyba musze sie na kolejna wizyte i zazyczyc sobie jakichs badan lub testow. wiaro zycze wam pogody:) ducha rowniez :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles - nie mów tak, po prostu maj! i wszyscy na jakiś czas uciekają na słoneczko - mam nadzieję, Witam serdecznie wszystkich 🌼 :) Pomorzanka - super, że poznałaś kogoś fajnego :) Przebiśnieg - tak wiem :) już nawet noszę sie z zakupem książeczki ale jakoś nie po drodze do księgarni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzycie w przeznaczenie? czy wszystko co nas spotyka to przypadek? czy to Bóg? czy to anioł stróż? czy to diabeł? czy wszystko zależy od nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myśleć gdy misternie poukładane klocki rozsypują sie pod wpływem jednego zdarzenia? tak, tak wiem filozofuję, ale sama już nie wiem, może cos podpowiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od nad a co nie zalezy to zalezy od o innych witaj srodek...:) nie uwierzysz ale pracowałam :) mam niu kolezanke, wystraszona bardzo ale wydaje sie mila:) siedzi sobie tak jak w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Stonoga - co zrobić żeby zależało tylko od nas ;) a dlaczego nie miałabym uwierzyć ;) super!! a koleżanka to przestraszona dlaczego....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka u mnie jest dzis pierwszy raz :) wiec chyba przestraszona bo nas nie zna,a moj kolega na przyjaznego nie wyglada. wiesz gdybym wiedziala, co zrobic to moje zycie byloby poukladane i bardziej kolorowe:) mysle,ze z niektorymi sprawami sie trzeba pogodzic,ze nie mamy na nie wplywu a inne ... :( nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, pewnie masz rację, ale wiesz chciałabym wierzyć że co jest pisane to będzie i tylko trzeba trochę poczekać, czuwać i robić swoje. Przez weekend poznałam faceta (znajomy znajomych) który dosłownie nadaje na tych samych falach jak to się mówi. Pierwszy raz go widziałam a czuliśmy sie przy sobie tak swobodnie jakby była to trwająca kilka miesięcy znajomość. Ale on wraca do swojej dziewczyny a ja czekam na sprawę. I weź tu życie w swoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×