Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psedłonim
Po prostu przestań reagować na jego zaczepki. W końcu mu się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, reasumując Twoją wypowiedź byłaby to pierwsza i ostatnia randka ;) a co jeśli to facet ciągnie do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - skreślam takiego od razu :) Dziękuję Psełdonimie - pyszne śniadanko było :) Fakt na Ciebie przez te Twoje prowokacje zwróciłam uwagę , ale wiesz , że jednak wolę widzieć człowieka a nie grę którą prowadzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
:-) Środek, moje zdanie jest takie. Jeśli dostrzegasz w zachowaniu bądź słowach faceta coś takiego, co sugeruje, że na pierwszej randce chce Cię zaciągnąć do łóżka, to - dobrze Ci radzę, trzaśnij drzwiami z hukiem i zakończ z nim znajomość. Ktoś taki, to żaden mężczyzna, to zwykły cham i gałgan, który nie ma zielonego pojęcia, co to jest szacunek dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Prowokowanie jest w człowieku, Pomorzanko. Przynajmniej nudno nie jest. Poza tym nie dzieje się nikomu żadna bieda, ponieważ prowokowanie nie jest obliczone na nic innego, jak na zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - ale niestety większość facetów jest takich :( Co prawda poznałam kilku fajnych( którzy mają ten sam stosunekdo "tych spraw" taki jak Ty ) ale generalnie ma się wrażenie że facetom w życiu chodzi tylko o jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, też tak myślę, ale kobiety to takie naiwne że myślą że może jednak nie chodzi tylko o seks, samo życie, może najlepiej odwołać randkę, a może ja się mylę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - tego nie wiesz czy chodzi mu o jedno . Spotkać sie z nim możesz a w razie czego nogi za pas i w długą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Bądź ostrożna, Środek. Gościa z nieuczciwymi zamiarami poznaje się na 500 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Środek ... chociaż ja lubie się spotkać jak pewnie sie czuję :) np . z Psełdonimem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Pomorzanko, większość facetów jest, jaka jest, ale na cholerę się z nimi zadawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Co to, Pomorzamko, chcesz się ze mną spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ani trochę? Pomorzanko? Nic a nic? Ja myślę, że tak odrobinę kobieta powinna drżeć z niepokoju przed spotkaniem z mężczyzną. Trzęsące się nieco łydki są takim przecież lubym uczuciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres przy spotkaniu się z osobą poznaną w necie zawsze jest :) Ale stres a bać się kogoś czy mieć obawy z nim związane to coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Obawy wynikające z pierwszego spotkania z intrygującym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Pomorzanka - Psedłonim nic nie mówi, to może nie jest tak jak myślisz, i jak Ty tak kategorycznie to On się wycofuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie interesuję się polityką :) szkoda czasu na to wszystko ;) Są znacznie przyjemniejsze tematy i sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj dzień gg ... :) popolei wszyscy sie odzywają ... dobrze , że prawie same koleżanki :) Za rzadko tam zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gg mam cały czas włączone, czasami dziewczyny piszą, też z pracy - idziesz na kawę, idę, no to w bufecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×