Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Tylko Wam dziewczyny pomacham ....nie mam dzisiaj dobrego dnia . Mam troszke samochód rozbity :O Kolega nie zaciągnął ręcznego i władował sie z górki w mój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pomorzanka :) kurcze nie zazdroszczę Ci, ale da się jechać? małe uszkodzenia czy musowo do mechanika na kilka dni? Trzymaj sie z tym wszystkim, bez samochodu to jak bez ręki, A ja jak widzisz trochę znowu sie nawynurzałam , mam nadzieję że ta melancholia mi szybko minie, Pozdrawiam dziewczyny, postaram się zajrzeć wieczorem, teraz uciekam, pa, pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mało już nas ... ja też już spędzam czas gdzieś indziej ... z kimś innym :) Nie gniewajcie sie ;) -ale hmmm pojawił sie Ktoś kto sprawia że bardzo często pojawia sie uśmiech na mojej buzi :) Nie piszę nic wiecej bo boję się zapeszyć ;) Samochód jeżdzi ...trzeba wykobinować tak żeby nie została bez samochodu . Będą mi ściagać elementy i je naprawiać , wymieniać no i przy okazji malować . Środek - to tak jest , że jak kogoś się poznaje to bardzo czesto wiadomo że z tej mąki to coś będzie albo nie będzie :) Troszke szkoda ,ze ten Twoj znajomy wraca do dziewczyny ... A Ty kiedy masz sprawę , złozyłaś już pozew ? Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo - ja mam dzisiaj troszke jeżdżenia z samochodem . Trzeba poszukać części i farby takiego samego koloru co samochód . Widzę , że pozbyłaś sie nielubianego kolegi na korzyść miłej koleżanki :) Na pewno lepiej będzie Ci się pracowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka... zakochalas sie:) to cudownie:0 jednak wiosna jest piekna :) a auto bedziesz miala po malowaniu jak nowe:) ja niestety nie pozbylam sie kolegi, tylko dali nam nowa kolezanke do czego nie wiem, bo sami nie mamy co robic.chyba tylko po to zeby towarzyszyla nam w nudzie. zle sie czuje i nawet nie cche mi sie dotykac klawiatury. aha jestem coraz blizej wygranej milionowej w lotto :p wczoraj 3 za jakis czas 6 :) i nie bede musiala szukac pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Stonogo nie zakochałam się :) Przynajmniej jeszcze ... ale hmmmm jest fajnie i mam nadzieję ,że to będzie to \"coś\" Pisało mi w horoskopie że w maju sie zakocham , kogoś spotkam ;) - i kurcze jak tu nie wierzyć w horoskopy ? ;) a jak Twoje uczulenie ...? No i widzisz jak o Was w pracy dbają ;) - przynajmniej będziesz mogła sobie porozmawiać ...:) Niestety mi też by sie przydała wygrana w totka :P Nie mam pojęcia ile bedzie kosztowała naprawa samochodu :O Część kosztów pewnie będę musiała sama ponieść , jeszcze do tego pewnie nowy akumulator ....W czerwcu mam przegląd i ubezpieczenie ... załamka normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do zakochania jeden krok...:) narazie kolezanka ciezko wystraszona a i ja nie jestem dzis sklonna do rozmowy:) porzadkuje swoje zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Stonoga :) ... ale boje się ,dostałam w ostatnim roku już po tyłeczku i mam obawy . Stonoga - takie generalne porządki? ;) Hmmmm jak ja sie rozbujałam z tym, to swoje życie do góry nogami przestawiłam ;) Ale wyszło mi to na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba generalnie.posprzatac raz a dobrze:) mi sie raz sprawdzil horoskop. w podstawowce. bylo napisane wielka wpadka-a byla ogromna a nie wielka. wrocilam do kawy:) waniliowa jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Stonoga , posprzątać raz a dobrze i mieć święty spokój ;) Mi horoskop na wp w tamtym roku sie sprawdził od tego czasu zaglądam tam cześciej ;) Co to za kawa waniliowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czarna kawa co prawda do eksperesu ale parze po polsku :) o smaku i aromacie wanilii-mowie Ci odlot:) pachnie super i rownie dobrze smakuje:) nie sa to jakies popluczyny z zauwazalnym ledwo aromatem. ja przywiozlam ze szkocji ale wiem,ze w pozegnaniu z afryka maja i mozna kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pożegnanie z Afryką " to pewnie sklep Stonogo ? niestety u mnie takich rarytasków nie uświadczysz ....:( Zmykam ... muszę pozałatwiać sprawyz samochodem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 :) już po raz kolejny od rana zawiesza mi się komputer, dochodzi do Zapraszamy i stoi, koszmar, zero kontaktu ze światem :) Pomorzanka to super:) że kogoś poznałaś, pamiętasz jak pisałaś mnie ostrożnie ale trochę zaufać trzeba :) życzę żeby to było to A zdradzisz jak Go poznałaś :) ? Stonoga - koleżanka sie rozkręci, pierwsze dnia to tak zawsze, nie wie jakie są między Tobą a kolegą relacje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga to pewnie w Trójmieście dopiero znajdę ... U nas teraz otworzyli ponoc super herbaciarnię :) ale jeszcze oczywiscie nie byłam , nie mam kiedy :O Środek 🌻oczywiscie że w necie :D Jest 3 lata starszy ode mnie , ma moją ulubiona cyferkę we wzroście czyli przeszło 190 cm ... i samotnie wychowuje synka .Więc jeśli rzeczywiście kiedys tam wyszło by coś poważnego to będę miała 3 chłopców w domu ...i jednego duuuuuuuuuuużego :D Wiecej nie piszę , no kurcze dziewczyny nie chce tego zapeszyć . Ale strasznie ten facet mi się podoba :) Zmykam teraz na amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złożyłam Pomorzanka pozew i czekam, i przechodzę koszmarne skoki nastroju i emocji, jeszcze mąż nadal obiecuje, Pan z gg mąci w głowie, (notabene miałam okazję go poznać w realu i nie wiadomo czy jeszcze się odezwie)i "czy to jest przyjaźń czy....." :) a znajomy odbierający na tych samych falach nie będzie czekał :) i co Tu robić? dlatego te moje wynurzenia, o tym przeznaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srodek ty zaczynasz za duzo myslec:) i dlatego dopadaja cie takie filozoficzne mysli:) ale rozumiem,kazdy teskni za uczuciem i za tym zeby byl spokoj i wszystko ukladalo sie. nawet ja:( wiec licze na to...ze jak juz ulozymy sobie zycie,znaczy uporzadkujemy to i na nas splynie jakas laska i tez sie ktos pojawi kto poczeka i nie ucieknie albo nie bedzie myslal penisem:) nie wiem czy przekazalm to co chialam tak jak ma byc.w kazdym razie nic zlego nie mam na mysli.mam problem z formulowaniem mysli i przeniesieniem ich na klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam Stonoga :) bardzo dobrze to przekazałaś i zgadzam się z Tobą, za dużo rozmyślam i analizuję, ale to jest chyba moja przypadłość, nie cierpię czekania, jestem niecierpliwa i chciałabym wiedzieć już co i jak, snuję setkę domysłów a potem okazuje się że to było głupie, ale gdzieś tam jestem dobrej myśli Stonoga, i tak jak mówisz może jak się to jakoś poukłada to i nas spotka to wyczekiwane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jedno zdarzenie o czyms przesadza a czasem slowo. i mnie takie slowa pomogly sie upewnic,ze nie chce juz tego co bylo :) juz wystarczy. nawet masohizm sie kiedys nudzi :) tak jak mowi kolezanka moja Czas zaczac myslec o sobie i nie przejmowac sie,ze jakias zazdrosnik (plci obojetnej) nazwie cie egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dlatego niech już będzie po, niech ten sąd się już wypowie na ten temat i niech jedno będzie "załatwione", boję sie tylko że jeszcze mąż nie da mi spokoju, nie przyjdzie, nie zgodzi sie a nawet jak będzie wyrok to i tak będzie mieszał, bo to na razie "jedynie" separacja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, tak jak mówisz Stonoga, trzeba przestać rozmyślać, niech sie toczy, będzie dobrze bo musi być :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwałości Ci życzę Stonoga z tym porządkowaniem bo wiem jakie to trudne i jak często chce sie dać spokój i nic nie robić i zostawić ten bałagan :) Ale damy radę !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srodeczku..:) ostateczna rozmowa czeka mnie w piatek i albo woz albo przewoz choc przyznaje,ze ja juz mam na tyle dosc, ze nie wiem czy warto rozmawiac czy od razu dac sobie spokoj i luuz. fajnie jest i lzej na sercu jak sama przed soba przynaje,ze czegos nie chce i przestaje juz byc delikatna zeby kogos nie zranic bo tak zawsze robilam. teraz usmiecham sie jak uklada sie tak jak ja chce a nie tak jak ktos sobie zyczy. i naprawde sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, kiedyś mi powiedział mój dobry znajomy że najważniejsze wiedzieć czego sie chce, i tego sie trzymać a reszta sie ułoży, i ja staram sie tak robić, i tak jak mówisz, czas zacząć myśleć o sobie (i o dziecku) a nie o innych, mężach, sąsiadach, rodzinie i jeszcze innych dookoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz Pomorzanka kogoś poznała, i na nas też ktoś czeka!! A bycie samym z sobą też czasami jest fajne i uczące :) Życzę Ci żeby nadal układało sie tak jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×