Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

🖐️ zepsuli mi humor od razu z rana. Mam uczestniczyc w jakims nudnym spotkaniu a nikt mnie nie zapytal czy wyrazam zgode. Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wiem ze mało ludzi już tutaj zaglada ... ale właśnie dowiedziałam się ,ze Mały Smoczek zginął trzy tygodnie temu śmiercią tragiczną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu.... co Ty piszesz ???? :(:(:( pamiętasz...rozmawiałyśmy o NIm ostatnio .... Jutro jest msza za mojego Tatę.... zapalę świeczkę za duszę Małego Smoczka { }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek rodzi się raz..... umiera wiele razy ...dla każdego inaczej... dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonpga gracja
🖐️ nie wiele moge napisac, moge tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie To mój przedostatni wpis na tym topiku , chciałam pożegnać się z Wami wszystkimi.Spedziłam tutaj kilka miesięcy swojego życia . Miał być to spokojny okres na odreagowanie po burzliwym okresie mojego życia - a co rusz zdarzały mi się tutaj różnego rodzaju \"przygody\" . Poznałam tutaj wspaniałe osoby , z częścią z Was wiem,że dalej będę miała kontakt .Część z Was była tylko na chwilę w moim życiu . Ale każdą postaram sie zapamiętać . Szczegolne miejsce w moim sercu będzie miał Mały Smoczek - tak dziwnie połączyły sie nasze losy . Nie udało i nie uda nam się już pójść razem na spacer nad morze .Nie spotkamy się już tak jak planowałam z dwoma Małymi kiedyś tam ,kiedy, było by to już możliwe . Nie dostanę już od Niego żadnego maila i On nie przeczyta juz mojego ,który dostal jak nie wiedziałam o tragedii która sie wydarzyła. Był kolegą z netu - ale jakże przez moją przeszłość dla mnie realnym . Trzymaj sie Mały - gdziekolwiek teraz jesteś Środek - Tobie życzę ,żeby sprawy które są teraz głównym Twoim zmartwieniem ułożyły sie jak najszczęsliwiej dla Ciebie . A potem przyjdzie czas na nowy rozdział życia - oby nie był tak burzliwy jak mój :) Powodzenia🌻 Stonoga Tobie także wszystkiego najlepszego 🌻Wiem ,że teraz poszukiwania nowej pracy pewnie Ciebie absorbują ...Ale myślę że w tym temacie poradzisz sobie znakomicie . Życzę Ci też żeby i ta najważniejsza sfera życia ułożyła sie dla Ciebie także szczęśliwie . Heraklesie Tobie też - choć za przyczyną Twojej osoby było tutaj tyle hmmm dziwnych sytuacji . Zapomniałam.... i pamiętam tylko te fajne nasze rozmowy :) Psełdonimie - myślę że na Ciebie od czasu do czasu wpadne gdzieś na jakimś topiku . Bo pewnikiem bedę tutaj i tak zaglądała . Więc nie żagnam się :) Przez te kilka miesięcy przewinęło sie tutaj tyle osób ,że nie jestem w stanie do każdej napisać choć kilka słów . Ale każdemu życzę wszystkiego najlepszego ....i spełniajcie swoje marzenia :) To pożegnanie z Samotnymi po 30 jest takie symboliczne . Zamykam okres życia , ktory dał mi wiele radości ... wiele bólu , wspaniałych wspomnień i mniej wspaniałych . Nie mam pojęcia jak potoczy sie moje dalsze życie ale ..... pojawił się w nim jakiś czas temu samotny tatuś :) więc trzymajcie kciuki za to , bo chyba może być .... pięknie :) Dlaczego przedostatni mój wpis teraz ? Kiedyś odkopię ten topik jeśli zniknie w odmętach kafeterii, tylko po to żeby napisać ,że jestem szczęśliwa :) I to będzie wtedy moj ostatni wpis tutaj - oby nie za kilka , czy kilkanaście lat :) Trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko. życzę Ci szczęścia w życiu. Chcę dla Ciebie, jak najlepiej. Wiem, że jesteś pełną życia kobietą. Jesteś inteligenta, wrażliwa i pełna miłości w sercu. Podobał i podoba mi się Twój optymizm. Pozdrawiam Cię cieplutko. Napisz coś jeszcze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - wielkie dzięki za Twoja cierpliwość i wyrozumiałość, nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogły rozmowy z Tobą i trafne słowa w odpowiednim momencie :) Życzę ci wiele, wiele szczęścia, miłości i spokoju, I może nie mów że to Twój przedostatni wpis :) umówmy się że będziemy tu co jakiś czas zaglądać i pisać co tam słychać, bo na pewno ten Twój jak mówisz \"ostatni\" nastąpi niedługo :) Chyba namotałam :) W każdym bądź razie mam nadzieję, że jeszcze sie usłyszymy :) Trzymaj się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz, pogodziłam sie z tym że będę matką samotnie wychowująca dziecko :) nie potrafię już zaufać jeszcze mężowi i nic na to nie poradzą jego "starania" , a bez zaufania nie da się nic budować, tak że przestaję rozmyślać i filozofować :) (co Stonoga trafnie skomentowała ;) i czekam co przyniesie jutro :))) Pa, pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniffacy
up and up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie poddawajcie się i rozmawiajcie pewnie Pomorzanka od czasu do czasu zagląda i smutno jej bedzie że jeśli jej zabrakło to topik upada więc postarajcie się i dajcie jej tę radość , że kiedy tutaj zajrzy bedzie ktoś na nią czekał .Pewnie nie wiecie kim jestem ale ona bedzie wiedziała więc jeśli zapytacie ją pewnie wam powie , ale tylko w tedy jeśli będzie uważała że może wam to powiedzieć :) Buzka dla Was :) i nie poddawajcie sie ludzie muszą rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Herakles:) bo Pomorzanka pisała całą prawdę Ona dużo w życiu przeszła i naprawdę życie ją doświadczyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka zawsze jak coś robi to robi to całym sercem .Jest pomocna , mi osobiscie bardzo wiele pomogła i wiele zawdzięczam jej .Taką kobietę jak ona to ze świecą szukać .Ja dziękuję Tobie Pomorzanko za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Was piszcie ona bedzie zawsze z nami bo wiem że czyta to i pewnie martwi ją że topik zanika więc podtrzymajcie ją a odwdzieczy się ja Wam to mówię bo znam ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Mały , nie będę tutaj już pisała , pożegnałam się ....co bedzie z topikiem ? Tak jak każdy po czasie .... zniknie gdzieś wraz z tym co było tam napisane .... Kidyś tam go odkopię .. :) ale jeszcze nie teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wszystkich, Ja to niestety bardzo sporadycznie wpadam tutaj i w ogóle do jakiegokolwiek forum, ale też będę się starała coś pisać. Bo wszyscy mi tu bardzo pomogli. Niby nic, parę słów ale sam fakt że ktoś wysłuchał, odpowiedział to baaardzo dużo!!!!!! No i mam nadzieję że Pomorzanka nie wytrzyma ;) i jednak coś skrobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek jużwiekszości nie ma na kafe ja też się urywam bo chamstwo jakie obecnie panuje na kafe przechodzi ludzkie pojęcie więc ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam Was wszystkich :)Pomorzanko nie myślałem że mam taki wpływ na Ciebie że aż skłoniłem Ciebie do napisania jak widzisz żyję .Zyję i pracuje ile się da praca to ucieczka od kłopotów jakie mam .Oczywiście robię tam gdzie robiłem muzeum i promyk i tak na przemian , w domu jedynie nocuje ale i to też nie zawsze a z resztą wiesz dobrze więc niee będę wdawał się w szczegóły .Pozdrawiam . A jeszcze tak kilka słów dla wyjaśnienia dla tych którzy nie wiedzą skąd się wziąłem i może bardziej dociekliwi mogą myśleć że podszywam się pod kogoś innego .Nie to nie prawda ja byłem i jestem sobą zawsze otwarty .Konto na czyim pisze to po moim przyjacielu którego juz nie ma między nami to Mały Smoczek .O nim pisała wcześniej Pomorzanka co się z nim stało . Witaj Gnomie :) piszesz o chamstwie czy ja wiem ja tutaj aż takiego nie widze po prostu wszyscy jesteśmy ludzmi i mamy własne zdanie na różne tematy więc co nie którzy inaczej reagują ,bardziej wybuchowo a fakt że są anonimowi pozwala im byc bardzo wulgarni , czego w życiu codziennym nie robia bo po prostu brak im odwagi :)ale i z takimi ludzmi trzeba żyć i na ile to możliwe tolerować ich .Bo kazdy ma w sobie coś wartościowego tylko trzeba dotrzeć do tego .Ufffff ale mi poszło chyba zaczynam dochodzić do siebie :)Ale powiem wam że to Pomorzanka odkryła we mnie takie gadulstwo :)Pozdrawiam wszystkich :)🌼żytcze miłego dnia i nie poddawajcie się ROZMOWA TO PODSTAWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×