Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

moze nie bede odkrywcza ale powiem wam .....FACECI TO SWINIE!!!!! jakiś czas tenu byłam z takim jednym na kawce. ponad trzy lata temu troche sie spotykaliśmy ale nic nie wyszło wtedy.i od tamtego czasu sie nie widzieliśmy.no z wyjątkiem tej kawki dwa tygodnie temu. on wczoraj napisał i zaprosił mnie na kawke po swiętach zgodziłam sie bo i dlaczego nie. i wyobrazcie sobie ze chwile potem dzwoni ...odbieram ale to nie on dzwonił tylko kobieta któa przeedstawiła sie jako jego żona !!!! zwyzwyała mnie od najgorszych, krzyczała zebym sie od niego odczepiła i takie tam. byłam w cięzkim szoku nie wiedziałąm ze on żonaty jest !!!! dwa razy próbowałam sie rozłączyć a ona i tak zwoniła a potem pisała obeazliwe smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mi wmawiała ze to ja go zaczepiam !!! a to on sie odzwyał!!!! a skąd ja miałam wiedziec ze on sie w ciągu tych trzech lat ożenił ????!!!!!!! az potem nie mogłam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca , przykro mi :( Nie miałaś przecież pojęcia ,że jest żonaty ale pewnie on swojej żonie przedstwił troszkę inną wersję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są rózni , więc nie można generaliziwać .Mam tylko nadzieje ,ze jego żona da Ci spokój i nie będzie nękała telefonami i obrażliwymi smsami . Szkoda ,ze nie zrobiłaś sobie kolorku a`la Wiśniewski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze nie przedstawil zadnej ale dla kazdej zony inna kobieta jest taka co czycha na jej newinnego meza. zza rogu i łapie niespodziewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie ona cos tam zaczeła wykrzykiwac o jakis szczegółach matko swiata no nie dowiary porpstu szok szok szok. nie było zadnych szczegółów poznałam go prawie cztery lata temu wtedy nic nie wyszło. kontakt sie urwał odezwał sie jakies trzy tyg temu zaproponował kawe pomyslałam dlaczego nie. poszliśmy na kawe i juz nic wielkiego juz nawet mi sie nie podobał tak jak kiedyś:) i wczoraj odezwał sie znowu z proppozycją kawki zgodziłam sie dlaczego mam w domu siedziec jak mozna wyjsc miedzy ludzi a tu taki numer :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę jakies sniadanie pochłonąc jej juz na samą mysl o tm sie podenerwowałam !!!! ciekawa jestem czy powiedziałby ze ma zone i własciwie czego odemnie chiałł bo wydaje mi sie ze nie tylko spotkania przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz już Podczytujaca wiesz . Numer należy wykasować ;) Wiśniewski teraz ma kolor Orange - myślę że nieżle było by Ci w tym kolorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wykasaowałam wczoraj :) ciekawe jeszcze czy ona mu zrobiła wczoraj jazde czy nic nie powiedziała i zrobiła to w tajemnicy bo musiała mu telefon przetrzepać jak zrobiła to w tajemnicy to jak on sie odezwie to ja mu dopiero zrobie jazde ze sie w papcie nie zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stonoga :) ale gdzieś muszę dać upust :) chociaż od pewno juz dostał za swoje bo zonka tez musiała dać upust swojej złości i pewno na mnie sie nie skonczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzenia pomorzanko - szczególnie spodobał mi się długouchy :D podczytująca - ja miałam podobną historię z kolegą z pracy, pracowaliśmy w delegacji, ja wiedziałam, że on ma laskę z którą ma się żenić, ale było nie było i tak cały czas spędzaliśmy razem bo po prostu nie było nikogo innego :), wszystko w jak najlepszym porządku bez rzadnych zakusów z mojej strony na pewno :) i nie wiem co się stało, ale pewnego dnia jego narzeczona zaczęła do mnie wydzwaniać, wyzywać, brać na litość, pisać sms\'y i kompletnie nie słuchała tego, że ja w ogóle nie wiem o czym ona mówi :) kobiety potrafią zachowywać się różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Przebiśniegu jak jest , brak informacji mnie zabija :( Stonoga :) no to chociaż cos dobrego w tym dniu dla Ciebie :) Jak głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×