Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

przebiśnieg lubuszanka 🖐️ 😘 na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Widze, ze raptem jeden chlop pojawil sie i temat jakby ozyl ... oj Kobiety :D Ja zas doszlam do zacnego wniosku, ze nie bede juz udzielac sie publicznie w zakresie swoich wywodow czy komentowania cudzych:) Wszystkich pozdrawiam zyczac optymizmu i sily:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkiem :) Saneczkowa Ty nawet sobie nie żartuj :( Masz pisać i tyle ;) Wiesz że ja też chciałam sie pożegnać z tym topikikiem i nie pozwoliliście mi ;) - wiec my teraz nie pozwalamy też Tobie ;) Saneczkowa - Gnomik jest juz \"sprawdzony\" ;):D ... myślę że fajnie sie stało że i tutaj zaglada ... Kto jak kto ale On na pewno dużo optymizmu tu wniesie :) Spadam na kawkę ... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie :D pomorzuś 😘 To ja się wpisałem coby top za nisko nie upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka wszystko możliwe :D:D i znowu rozniesiemy top w strzępy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie nie prawda, że to gnomi podniósł topic ;) najpierw były pomorzanka, podczytująca i ja, potem przyszły bajeczka i fanaberia i dopiero potem gnomi :) - przestudiowałam dokładnie :D ale fakt faktem - im więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg🖐️ ty właśnie też podniosłaś top :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i witam wszystkich wlasnym oczom nie wierzę wyjechałam tylko na 3 dni a tu proszę,dziołchy sie rozbrykały jak cholewa..... :P Gnom witam w naszym towarzystwie i dzięki ci za podjecie zadania pchania tego topiku do przodu i napełniania go optymizmem ;) witam jeszcze raz wszystkich i oznajmiam wszem i wobec że wrócila juz makaraenkaaa, pozbierałam sie i doszłam do siebie, to co????????? zaczynamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca 🌻 tak wracając do tego ze ty z Koziorożcem jakiś milutki kontakt możesz nawiązać..... :P toż ja to Koziorożec hahahahahahaahhahhahahahhahhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można by taką nagrodę ustanowić - za jak najszybsze dobicie do 1000 strony - wycieczka na Karaiby dla dwóch osób :D częstotliwość udzielania się byłaby 50% ceny ;) :D makarenka myślisz, że wiosna jednak wróci?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg...... ta na zewnątrz napewno.... najwazniejsze zebyśmy w sreduchach ja mieli cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie taż jakoś wróciła niedawno :) i chyba ją przywiążę ;) ja mam podobno ascendenta w koziorożcu :D i w sumie lubię jak mną włada ;) radosny to snak jak wynika z moich obserwacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie i panów :) makarenkaa --> dobrze ze juz ok jest no to mozemy nawiązywac miłą znajomośc hihi :) i pamietac nikt z tematu nie odchodzi :) bo może rzeczywiscie dla tego tematu który pierwszy przekroczy 1000 stron bedą te Karaiby ;) :) naraziem zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zamelduję sie posłusznie - i niestety obowiazki czekają :O :D Makarenka , Przebisnieg Podczytująca 🌻 Gnomuś - a co mi tam ;) - bużki Ci nawet dam :D 😘 Zresztą Ty już przyzwyczajony jesteś do tego że kobietki rozpuszczają Cię jak bicz pański :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg ... są chyba fora dla mężczyzn .... ale nie wiem czy w takiej formie jak na kafeterii . Ale aż strach sie bać co tam się dzieje ;) :D Podczytująca :) też właśnie usiadłam na pieć minut :D Ale się dzisiaj umeczyłam ;) W pracy więcej pracy , samochód jeszcze wyszorowałam ... a teraz jeszcze za okna sie wzięłam w domu :D Chyba mi dzisiaj odbiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Pomorzanka te okna to chyba z rozpędu Ci wyszły :) :) kobieto wychoruj sie do konca a potem walcz z oknami :) ;) a a ja jestem juz całkiem niezle przeziębiona :( pociągająca jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie pomorzuś 😘😘 Są fora dla facetów ale tam głównie kobity siedzą :D a jeżeli to typewe forum dla facetów to najczęściej bardzo konkretne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrowie pytam :D Widze, że topik dzis ożył i to zasługa wszystkich, z czego się bardzo cieszę :) Postanowiłam i ja na krótko wpaść, żeby nie było, że zapomniałam, zaniedbuję lub sobie poszłam w sina dal. O nie! Tak łatwo i szybko sie mnie nie pozbedziecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik rozpanoszył sie na dobre i zawładnął topikiem, ale żeby nie było - mnie to absolutnie nie przeszkadza ;) Ale kobitki, my też nie mozemy być w tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka a tam się rozpanoszyłem od tego panoszenia to kafe mi chodzi w takim tempie że czekam kiedy mnie wywali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×