Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

No tak , teraz sie czuje jak na kontrolowanym ;) Mały - mamy podgladacza;) - więc na grzeczne tematy rozmawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku dzięki bardzo :) ze tak mówisz a już miałem poważne obawy że zostanę wykopany z Waszego topiku za podrywanie Pomorzanki :) Ale ja chciałbym się wytłumaczyć To nie ja a właściwie to jej wina :),bo to Pomorzanka mnie podrywa :) Kotku a widziałaś jaka ona jest ładna ? no no fajna laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - jesteś niesamowita :D kiedys najdłużej zdarzyło mi się rozmawiac do 3 rano ale to był tylko jednorazowy występ ;) Nie mam zdrowia już na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzank ale Ty bardziej jeszcze dla zachęty takie ładne zdjęcie mi podesłałaś :) tak to specjalnie tak abym skręcał sie że tak fajna Laseczka jest tam gdzieś ja nie wiem gdzie buuuuuuuuu kobieto chodz tu do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu chyba mówił ,że lubi zdobywać kobiety :) Malutki czyżbym się myliła , aż tak łatwo w Twoje sidła nie wpadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziejący ogniem :D:D:D no ładnie....... to ja taka groźna , że od razu mi sie tłumaczysz :D;) Widziałam Pomorzanke i faktem jest iz olśniewa jednak nie uroda czy tez piękno i powab jej ciała jest jej największym atutem :) Doprawdy nie sadze bym była osamotniona w Tym przekonaniu ;) ps. Staraj sie o ów Dame gdyż jeśli oczęta swe kieruje ku Tobie duzy to zaszczyt :)Nie jeden chciałaby byz na Twy miejscu :) I chyba o tym wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - znowu ściemniasz ... hmmm Edek czy Edii ? Bo ja już straciłam rozeznanie kto jest kim na TWA ;) Doszliście kto to jest Potępiona ? Raz tutaj też zajrzała , więc pewnie jest to osoba na TWA znana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziekuję czci godny Koteczku że tymi słowami dajesz mi przyzwolenie aby starać się wejść w łaski tak nam dobrotliwie panującej pani nad paniami i aby wychwalać je urode na wszystkie krańce świata .:) Aż do dnia kiedy jęj piękne oczęta spojrzą w moją stronę i dostrzegą mnie malutkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy chcecie żebym ja umarła tutaj ze śmiechu przed laptopem :D Mały - to ja pomorzanka ... pomacham Ci z oddali i buziaczka prześlę 😘 Kicia - bo tak miło mi sie zrobiło :) No ale w Twoja małomówność - co więcej nawet brak słów jakoś nie uwierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziejacy Ogniem ..:D mam nadizje , że Pomorzanka na nic małego patrzeć nie będzie :D:P Pomorzanko ..nie wiem kim jest ów osoba :O mam nadzije , że zaprzestanie robic zamieszanie :( Przegadałam z Edzia :D cała noc :D Kobiety :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ogólenie jest duży - tak jak lubię :) A wiesz Kicia ,że ja nie wiem kto to jest Edek , może ostatnio za rzadko zagladałam i stąd straciłam rozeznanie :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - musisz złożyć na pastele reklamacje ;) bo co będzie jak pomalujesz jajeczka pewnego pana a mu też wszystko spłynie ? ;) :D Obraza murowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wybranko ,mego serca o Pani miłościwie nam panująca na Pomorzu ,pragnę podziękować, niezmiernie za Twą chojność jaką mnie obdarowujesz przesyłając tak cudowny pocałunek .Słodki i przecudny on ci jest bede wychwalał Twoje imie i stane do walki z każdym kto by nie potwierdził żeś najcudowniejsza na świecie i jeśli trzeba bedzie zginę dla chwały Twojej:) Kurcze co mi sie stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - no rozbrajasz mnie dzisiaj :) Buziaczków wirtualnych mogę dać Ci tysiące - ale co będzie jak dorwę Ciebie realnie ? Nie uciekniesz mi z krzykiem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - najpierw zabierz mnie na spacer nad morze :) Podczytująca - a co z naszymi rogalikami ?Miałaś częstować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - najpierw zabierz mnie na spacer nad morze :) Podczytująca - a co z naszymi rogalikami ?Miałaś częstować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×