Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

A ja naiwny myślałem że słowami Cie zdobyłem :) a Ty karzesz mi jeszcze nad morzem chodzić jej może lepiej pojedziemy samochodem nad morze i z za okna popatrzymy zawsze to wygodniej i chodzić nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie juz czas ;) Bawcie sie miło albo i nie :D:P Aby przyjemnie dla kazdej ze stron :) Ziejacy ogniem ...widze , ze obrałes własciwa droge :) J ednak to tylko słowa :) Podobno zas :" po czynach ich poznacie ":) Powodzenia ;) Do kiedyś Milusińscy ;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuszek z Ciebie Malutki;) ... ale wyciągnę Cię na długi spacer ...A z powrotem to na pewno będziesz mógł na rękach mnie nieść ;) - to daleka droga i z sił mogę opaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Kiciuś , zajrzę na dniach na TWA to pogadamy :) Miłego popołudnia i wieczorku - tylko nie szalej znowu do rana bo nie wstaniesz jutro na świąteczne śniadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku ----------ja wiem że to tylko słowa i to pisane na odległość,miłe i przyjemne ale wiesz dobrocią też można kobietę zepsuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo Podczytusiu :) otwierasz drzwi do mojego serduszka :)kuś ,kuś tymi slodyczami a bedę jadł Tobie z ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziejacy Ogniem ..doprawdy nie można :D :P One juz zazwyczaj sa zepsute :D;) ps. Nakłaniać nie bede wszak to Twój żywot ;) Pozdrawiam Ciepło 🌻 Pomorzanko czekam na Cię z niecierpliwością ;) Ech pewnie dziś tez posiedzę do rana :O;) pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ---------------hmmmmmmmmmmmczytam i oczom nie wierzę czy te jajeczne świeta tak na te dziewczyny wpływają wszystkie takie milutkie jesteście rozpływam sie dosłownie czytając Was :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały przeżyjesz ;) muszę wyskoczyć w jeszcze jedno miejsce :) A jak będziesz sie bardzo nudził możesz napisać do mnie ładnego maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zdąrzyłam objechać pól miasta , być w odwiedzinach i to w dwóch miejscach - myslałam że ze stronka będzie zapisana a tu klapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonoga🌻Troszkę pewnie przeze mnie tych okien nie umyłaś ;) Ale u nas właściwie naprawdę cały czas pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty , wyciagnęłam jakieś stare z szafy ;)Kreacja hmmm sukieneczka , do tego spodnie tylko właśnie brak mi na prawdę wysokich obasów . Ale całość wyglada chyba ok - więc stresować się za bardzo nie będę wyglądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja mam ten problem ,że najczęsciej zjem obiad i potem już basta ;) Nic w siebie nie wcisnę ... dopiero w domu sobie gadam to bym zjadła albo to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×