Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieskie okna

rocznik 1983

Polecane posty

ja sie domyslam:) my juz mozemy sie dwoma zabkami pochwalic:) na szczescie u nas w miare dobrze to przeszlo:) a buu, nie odzywasz sie, jak tam postepy w magisterce??? my tu trzymamy za ciebie kciukasy caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ok czasem burza z meżem ale ogólnie do zniesienia chodze jakas taka mam cos z kolanem boli i ledwo chodze mam nadziej że to nie wiezadło bo bede plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie powoli opuszcza energia, nie wiem czy to przesilenie czy co, ale przydaloby mi sie zrobic sobie urlop... macierzynstwo to super sprawa, szkoda tylko, ze 24h/dobe, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady:) przede wszystkim dlatego, ze tesciom nie ufam:O po prostu do opieki nad dziecmi z roznych wzgledow sie nie nadaja. a z mojej strony nikogo nie mam:) mysle ze niedlugo przejdzie:) moze cisnienie kiepskie czy co, bo u nas dzis pogoda koszmarna, wichurzysko, deszcz... ale okropna to dzisiaj dla tej biednej gabi bylam:( fakt ze ona tez jeczala co chwile, ale kazdy jej jek jakby obijal mi sie niczym echo w czaszce:O wiecie, zastanawiam sie, ja mam 24 lata i czasem sil mi braknie, a jak sobie radza kobiety rodzace po 40. na prawde je podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna witam ja tez moim tesciom nie ufam bo jak dla mnie sa nieodpowiedzialni każa Beniowi ciagle leżac w łózku lub na kocu a on jest energicznym dzieckim juz siedi i jak go mam zostwic jak oni niech lezy ciagle gadaja po co pilnujesz niech se radzi !!! on Ma 6 miesicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko, moj tesciu to alkoholik, a tesciowa to by mi najchetniej dzieci odebrala, bo na jej gust zle je wychowuje, na dokladke gadaja dziecku glupoty, to glownie akurat tesciu, ale ze on sie pcha do gabi i jest namolny, nie chce ich z nimi zostawiac:O na szczescie dzisiaj jest juz lepiej, fakt ze nie pospalam, ale pogoda lepsza i ja lepiej sie czuje:) a ten twoj benio to spryciaz jak juz siedzi:) moj zaczyna ostro trenowac raczkowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moi teściowie szkoda gadac Benia odwiedzili -zobaczyli 3 tygodnie po urodzeniu a tesiowa przechodzi codziennie koło szpitala w kórym rodziłam :O a tesciu non stop podpity :O a teraz po tym jak im wszytko wygarnełam rehabilituja sie kupujac ubranka na 136 cm !!!!!! a benio ma 74-80 ubranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak al ja tak nie lubie i tyle razy mówiłam robia na złosc a bylismy u nich w niedziele to :O wiecznie zmeczeni by go potrzymac na rekach i sie z nim bawic a na spacerze to wiezli jak worek kartofli aż sie wkurzyłam i wygarnełam co mi leżało na zołądku bo nic ich nie interesi Benio a o sobie nie wspomne tesciu ciagle mówi ja mu kupie zabawki i tak mineło 6 miesiecy a Benio u nich nie ma zabawek :O ach szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko, to posprzedawaj na allegro ciuszki i kup sobie nowe:) moj tesciu tez tak chodzi obiecuje, a polowy tego albo i wiecej nie dotrzymuje... i dobrze, bo nie chce, zeby tesciu sponsorowal moje dziecko:P dziewczyny, ja musze sie z wami na razie pozegnac, wyjezdzam na czas jakis, nie wiem czy bede miec net, ale probuje ruszyc sie w celu zmienienia jakosci mojego zycia:) prosze tylko, zebyscie potrzymaly za mnie kciukasy:) ja trzymam za a buu, mam nadzieje, ze poradzi sobie z pisaniem magisterki, jako i ja sobie dalam rade:) a i reszta mam nadzieje bedzie zadowolona;) pozdrawiam i do przeczytania:) moze juz calkiem niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOZYCZKI KURUJ SIE u ans wszytko ok mały rosnie jazdrowa tylko porysowałm zderzak moiemu samochodzikowi :( jak cofałam ze te znaki postawia gdziekolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeeeeju gdzie wszystkich wywiało??????????:( dawno mnie nie było, to fakt, ale mgr prawie skończona:) ehhhhh później skrobne, bo mały woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×