Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieskie okna

rocznik 1983

Polecane posty

acha, wszystkiego naj, naj, naj:) dzisiaj obchodzi swoje cwiercwiecze moja pierwsza wielka milosc, moze wy jakie rozdzielone blizniaki;) myszko, i co, bylo gorzej niz w trakcie porodu:) papierowe, a moze w tym roku tez przetestujecie jakies nowosci w walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie nie boolało :D wyrwanie zeba to pikuś w porownaniu z porodem ]dzilna byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe_nozyczki aa widzisz spostrzegawcza jestes ;) faktycznie Julia ,,, ale zaczynam "walke" z USC o maluśką zmiankę na Julianna ps .... szczerze ? - dlaczego ? ; ] mam dość co drugiej malej dziewczynki Julii ....dlatego malusia "wyprostowajka" na Juliannę : )) zresztą ja Joanna ....Ona Julianna ,,,, jakoś tak ładnie :D ma prawie dwa lata ale dopiero teraz to do mnie doszło :D chce zeby miala w papierkach Julianna : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :)) Asiula genialny pomysł z tą Julianną... i masz racje teraz Julek , Zuź od zarypania :O a jak ja wybierałam mojej Zuzia to jeszcze nie było tego ;) Myszka jak było u dentysty... mój ząb mądrości pozazdrościł Twoim zębom i od wczoraj mnie pobolewa :D :P Papierowe Nożyczki ;) to jest właśnie ząb który też spieprzył mi dentysta... ale cóż więcej do niej nie pójdę i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez jestem 83 rok:) Juz kilka razy powstawal taki temat, ale niestety zawsze konczyl sie niepowodzeniem:( Ale teraz widze, ze ladnie sie rozwija:) Mam nadzeje, ze mozna sie do was dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania : )) 😘 a my jeszcze tu bedziemy razem pisały - bo my rówiesniczki hihih -zajebiscie ! ❤️ masz racje ...zuzanek.Julii , Oliwii jest zatrzesienie ... teraz top Zosie ..Marysie .... dlatego ta malutka zmianka ucieszyłaby ma duszę ;) co Wy z tymi zębami ...:O ...ja odpukać ( tfuuuu ) nie narzekam . od ciąży ( leczylam wszystkie Brrr ) nie mam ubytków ... ale kontrola by się przydała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus a my sie juz znamy z kafe:D A tak powaznie to mnostwo tutaj dziewczyn z naszego rocznika, chyba najwiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Asiula u mnie ogólnie ok ale mądra dentystka nacięła mi dziąsło żeby ząb mądrości mniej boleśnie sie wyżynał a coś sie w środku podziało i boli :O i niewiem wygląda że ząb ok a boli dziąsło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj dagmarka nie mam bladego pojęcia :O nic nie pisze w google ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie bede sie dopiero zabierac za poszukiwania:) Do tej pory nie zastanawialam sie nad tym , bo za bardzo nie mialam czasu!!! Nic, najlepiej jak zadzwonie do dentysty i sie zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion, mnie julianna jakos specjalnie nie podchodzi:) i tak beda za nia jula wolac:) ale walcz, tyle ze do pol roku zmieniasz bezproblemowo, a teraz moga robic schody. gabrys i xavierow tez ostatnio zatrzesienie, ale jakos tym sie nie przejmuje:) ale jak widze xawiera to mnie na smiech zbiera:D przeciez mozna po polskiemu ksawery. swoja droga, o synu wisniewskiego w ogole nie myslalam kiedy wybieralam imie dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt:) za to przeraza mnie ta moda na amerykanszczyzne:O nie dla mnie ta nowomoda:) mi podobaja sie staropolskie imiona, szczegolnie meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym teraz miala corcie to emilke, pozniej pewnie zuzanne:) a z chlopakami to z mezem dogadac sie nie mozemy, jemu podoba sie maksymilian, felix:O a ja lubie imiona typo ignacy, konstanty, no i stanislawy, slawomiry, czeslawy(to po mezu;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie moda na Anie Kasie Asie Moniki wróci za 15 lat :D zauwazcie powró do starszych imion ...i koło nawraca ;) justyna ... niech wołają Jula ,,, ale w papierach chciałabym JULIANNA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, albo wyjda nowe potworki jezykowe, moze tym razem afrykanskie lub chinskie:D i bedziemy miec setki czingow nowakow i czuczu kowalskich:D wiesz asiu, ja zla jestem na slubnego, bo nie zgodzil sie na drugie imiona dla dzieci:O a ja sie czuje jakbym je okaleczyla:P zartuje oczywiscie, ale ja tam ciesze sie, ze mam drugie imie i moge sobie pewnego dnia uzywac go legalnie zamiast pierwszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma na 2 Magdalena :) może faktycznie kiedyś bedzie wolała być Madzią :) ;) ide w kimono 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam drugiego maz tez nie i sie ciesze synkowi tez nie dawalismy bo mamy długie nazwisko i dosc tudne wiec po co jeszce dokładac a tak wogóle dziendobry ja juz na nogach od 5 :30 :p ledo juz patrze a mały :D nadmiar energi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie swoje drugie imie:) i chce wziac je na pierwsze:) bede krycha:) co do dlugosci... ja mam w tej chwili jeszcze podwojne nazwisko. moim zdaniem, powinno sie dawac podwojne imiona, zeby dziecko mialo pozniej mozliwosc wyboru:) MAM KOLEZANKe, i ona nieznosi swojego pierwszego imienia i wszyscy wolaja do niej tym drugim. szczegolnie zalecilabym to tym rodzicom, ktorzy daja teraz te dzesiki, dzejmsy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak te dzeskiji sary arile :D to mnie rozbrajaja wiem Beniamin teź niektórzy twierdza ze smieszne ale nam sie podobało :) a w przychodni to nigdy nie wiedza jak sie to pisze ani imienia a ni nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chciałm zostwiac sowjego nazsiwksa bo to byłby koszmar imie 7 liter meża nazswisko 14 do tego moje nazwisko 7 to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski to fakt Dzesiki ..Brajany , Dajany ....Brendy ... straszne !!!! juz Jesica mniej w oczy kłuje niż to dżżżżżż echhhh :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem przerażona bo moja bratowa chce dać swojej córce Narine :O w sumie lepiej niż Dżesika i NICOLA ( :O :O :O :O ) ale wolałabym Katarzeyne, albo Hanię ;) W sumie imię to rzecz gustu ;) Mój gad od 2:30 do 3:30 zrobił sobie przerwe w spaniu.... idą nam ząbki !! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narine ??? chyba lubi brazylijskie seriale :D mój tez dzis daje popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×