Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunflowerka

niebanalna artystyczna fotografia slubna/ SLĄSK !!!!

Polecane posty

Gość Kasiu Tosiu
kasiu_tasiu czemu tak brzydko postępujesz i robisz z foremek idiotki. kasiu_tasiu czyli szanowny panie fotografie jak już się na siłę tutaj reklamujesz to rób to z głową. Bardziej uczciwie byś zrobił gdybyś zareklamował się pod różowym nickiem niż udawać swoja wiarygodność pisząc pierwszy wpis na kafe pod czarnym nickiem. Co do zdjęć trudno o nich pisać bo w większości nie są twoje. Mnóstwo zdjęć na twojej stronie jest ściągnięta z portalu chomikuj.pl Zresztą mnóstwo tych ,,twoich zdjęć krąży po wielu stronach bardzo ,,uczciwych fotografów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
Dobry fotograf ślubny Śląsk Kraków http://sandra-kuba.pl/ Zapraszamy do obejrzenia naszych prac. Pozdrawiamy Sandra i Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwunia
www.pawelkania.pl Młody chłopak z ciekawym podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryś
Ostrzegam przed panem M.Koniecznym z Siemianowic Śl. Odradzam korzystanie z usług tego fotografa. Zdjęcia nudne, bez wyrazu. Lepiej poprosić rodziców o robienie zdjęć telefonem - przynajmniej za darmo, a jakość porównywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryś,czemu nie zerknąłeś stronę czy dwie wcześniej?Napisałam cały elaborat o Marcinie Koniecznym i jego tragicznej fotografii.Zaoszczędziłbyś kilka tysięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda2010śląsk
Witam, Od dłuższego czasu szukałam informacji dot. Marcina Koniecznego,bo w 2010 r. skorzystałam z jego usług i to był błąd. Do dziś nie mogę się doprosić zdjęć, które mi obiecał. Nie polecam! Obiecuje złote góry, a potem nie wywiązuje się z niczego. Z własnego wesela nie mam nawet zdjęcia z rodzicami!!! Każdego przestrzegam i odradzam! Za to gdybyście szukali dobrego fotografa z pasją i z "tym czymś" to polecam Wam Krzyśka Koniecznego. Zobaczcie jego prace: na www.zareczeni.com.pl Trzeba było poprawić sesję po Koniecznym i to właśnie było to! Super!! Zdjęcia na pewno niebanalne i z charakterem. Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamalunka
A ja polecam Olgę Krakowską. www.olgakrakowska.pl Moim zdaniem zdjęcia robi czarujące i z duszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaPiotr
Ja również na temat p. Marcina Koniecznego z Siemianowic. Niestety zrobil na nas bardzo dobre wrażenie na początku- zaufaliśmy mu i bardzo żałujemy do dziś. Tydzień przed ślubem nas wystawił i powiedział, że przyjdzie jego kolega, bo on cośtam ma (kolega okazał się na szczęście profesjonalistą i bardzo w porządku człowiekiem). P. Konieczny zawsze miał wymowkę, żeby nie jechać w plener, żeby się nie spotkać, żeby nie odebrać telefonu. Najpierw przez miesiąc obiecywał, że wyśle kilka zdjęć- nie wysłał ani jednego. Przez kolejne tygodnie kłamał, że to drukarnia nawaliła, to nie ten forrmat, przekładał oddanie fotoksiążki z dnia na dzień. Po ponad trzech miesiącach jego kłamstw i nie pokazania nam ani jednego ślubnego zdjęcia, zaczęliśmy działania prawne. Wysłaliśmy oficjalne pismo i informację o odszkodowaniu, jakiego będziemy się od niego domagali. Oczywiście jego to mało obchodziło (na szczęście przejęła się żona, bo na nią była umowa). Jedyne dobre w tym wszystkim, że fotograf, który robił zdjęcia na ślubie w zastępstwie, później je obrobił i od niego otrzymaliśmy cały materiał. Inaczej do dziś nie widzielibyśmy zdjęć z własnego ślubu i chodzilibyśmy po sądach. P. Konieczny nawet zaliczki nie raczył zwrócić! Jak najdalej od niego! Kłamca i oszust jakich mało! Wszystkich będziemy przed nim przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna i Maciek
Hej jak czytam o tym Panu Marcinie to aż mam dreszcze że nadal takie osoby działają w tej branży która (jak dla mnie) jest branżą naprawdę wymagającą. My swój ślub planowaliśmy już długo na przód i w tym roku w końcu doczekaliśmy się na TEN dzień :) Naszym fotografem był wymieniany już wielokrotnie zresztą Pan Marcin Niemczyk z Jastrzębia Zdroju, nie będę podawała jego strony aby nie być posądzaną o jakieś "konszachty" kto chce to spokojnie znajdzie stronę w google. Ale to co Nas ujęło u tego fotografa to jego luz i podejście do Nas w końcu zestresowanych dość tym wszystkim co się działo naokoło, a pomimo tego wszystkiego dał radę i się uśmiechnąć i zagadać gości i rodziców no naprawdę miło się współpracowało :) A i jeszcze jedno co jest chyba ogromnym plusem nasz plener miał trwać jeden dzień ale z powodów od Nas niezależnych trwał dwa, Pan Marcin nawet słowem nie powiedział że coś by dopłacić za jego czas itp, wzruszył ramionami i powiedział tu zacytuję "zdjęcia są najważniejsze" z uśmiechem i bez problemów, z takim człowiekiem naprawdę fajnie się współpracuję jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spokojnie mogę podać jego stronę :D Też jestem zadowolona z tego jak wykonał fotografię dla mnie i mogę potwierdzić że to bardzo sympatyczny człowiek. A adres ma mega prosty: www.marcinniemczyk.pl POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzruszające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujemy ślub w czerwcu 2015 r. Jakiego fotografa polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tych fotografów. Naprawdę rzetelni i robią dobre zdjęcia. www.blog.asiah.pl/ www.darekkubikfotografia.flog.pl/ www.facebook.com/dariuszkubikfotografia?fref=ts i polecam odwiedzić na fb profil Mikołajek Magdalena Photography

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego Photography a nie Fotografia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga2323
Anna i Maciek, super, że tak dobrze trafiliście. Jak czytam Wasz opis fotografa, to od razu pcha mi się to samo na usta o moim duecie ze ślubu (foto+film dwudziestadruga.pl), tzn. ta otwartość i charyzma. U mnie w trakcie przygotowań był straszny kocioł, nerwy i ogólnie panika na wszystkie strony świata i wtedy naprawdę dobrze mieć przy sobie ludzi, którzy potrafią to rozładować tym, co mówią i robią :) U mnie Karolina i Michał byli mega kontaktowi i zabawni, świetnie się z nimi dogadywaliśmy, moi goście wspominali ich też bardzo dobrze. A przy tym zdjęcia i film, które dostaliśmy są bardzo fajne - z wesela dyskretnie połapane momenty, a z pleneru prawdziwa radość, bez udawanych min i sztampy, do tego dynamiczny montaż filmu i muzyka dopasowana do naszego gustu, a nie weselne nudy. Także bez dwóch zdań mogę polecić swój duet każdemu kto szuka profesjonalistów i po prostu fajnych, otwartych ludzi. Spisali się znakomicie, a efekty ich prac zostaną z nami na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A s***************a j z tą 22 kolejny się znalezli myślą że mądrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić fotografa www.fotoprimo.pl dla mnie wykonał zdjęcia rewelacyjne, byłam mega zadowolona z jego usług !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaqq
Ciężko o takiego, mają booking na 2-3 lata do przodu. Nie ma też idealnej ceny za fotografa, liczą się jego umiejętności. Ja wybrałam na swój ślub Pawła Bazylewicza z Fotoemodia i jestem zadowolona. Cena na każdą kieszeń a czasami można również trafić na promocje i dostać sesje narzeczeńską GRATIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta88
Ja jak na razie raz brałam ślub ;) więc polecam swojego fotografa http://zatrzymajwspomnienia.pl/ Jestem zadowolona, zdjęcia super, terminy były dotrzymane i nie trzeba się było prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my sobie z narzeczonym pana Wojtka wynajmujemy, polecam obejrzec jego port folio jest z Częstochowy i nazywa się Wojtek grabowski, poza fajnymi zdjęciami bardzo sympatyczny gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo kulturalny i sympatyczny jest fotograf ze Studio Movie – www.studiomovie.pl. Można się było bez problemów dogadać. Zamawialiśmy z żoną pakiet Basic. W tym mieliśmy reportaż plus plener 2 godzinny jeszcze tego samego dnia. Najtańszy pakiet, ale nam więcej do szczęścia nie było potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×