Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunflowerka

niebanalna artystyczna fotografia slubna/ SLĄSK !!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja też z Częstochowy I już jesteśmy umówieni z p. Grabowskim na sesje ślubną na Jasnej Górze Liczę, że będzie pieknie. Kolezanka miała go na swoim ślubie i mi potwierdziła że orbi fajne foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, ktoś wspomniał nazwisko Wojtka Grabowskiego to też był mój fotograf. Ślub na Jasnej Górze w Czestochowie;) Mega było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p. Rafała Skowronka (http://videoskowronek.pl/)- robi bardzo fajne filmy i ciekawe zdjęcia, dodatkowo można się z nim dogadać. W swojej ofercie ma też DRONa. Obecnie wynajęcie go nie jest już takie drogie, a z jego pomocą wychodzą naprawdę super ujęcia. Żadna inna kamera nie uchwyci gości i kościoła od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa1
kolejny fotoziutek, znaczy fotoskowronek ... tak, tak wklejaj swoją reklamę w każdym temacie o fotografii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości obejrzałem portfolio tych wyżej i zastanawiam się jak ludziom nie wstyd reklamować takie - napiszę wprost - dziadostwo. Jak można młodym parom wciskać taką fotograficzną szmirę? Na te zdjęcia patrzeć się nie da, bo aż oczy krwawią. Jednym słowem - tragedia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co wam chodzi? Każdy ma swój gust i tez z ciekawości zajrzałam na port folia fotografowi powyżej i uwazam, ze maja fajne zdjęcia. Każdy ma jakis swój styl i gust. Jestem ciekawa jakie wam się fotki w takim razie podobaja skoro te krytykujecie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ja odgrzeję temat :D Spokojnie i z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Marcina Niemczyka z Jastrzębia Zdroju. Doskonale sobie zdaję sprawę że są różne gusta i komuś może się coś nie spodobać ale dla mnie te zdjęcia są fascynujące. Był Naszym fotografem w tym roku i po oddaniu nam zdjeć ja się popłakałam ze wzruszenia. Przyznam się że moje wesele zaliczałam do tych mało udanych i to z różnych względów to kłopoty z DJ to z salą którą musieliśmy zmieniać i podczas wesela wydawało mi się że ludzie są smętni, nie chca się dobrze bawić itp. Ale jak pooglądałam zdjęcia to okazało się że wszyscy byli uśmiechnięci i radośni i naprawdę świetnie się bawili a tylko moje nastawienie było chyba złe że widziałam wszystko w ciemnych kolorach. To będzie dla mnie niezapomniana pamiątka - naprawdę :) I możecie tu na mnie narzekać że robię jakąś pseudo reklame itp - no trudno, ale dobremu człowiekowi należy zawsze pomóc i dobremu fachowcowi w swojej dziedzinie też, a Pan Marcin w moim odczuciu należy do czołówki w obu dziedzinach. :) Dla zainteresowanych przyszłych Panien Młodych www.marcinniemczyk.pl O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja jestem z Katowic, ale mam rodzine w czetsochowie, ile bierze grabowski za sesje? Fajne ma te foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile on bierze, ale właśnie oglądaliśmy zdjęcia z sesji kuzynki nad morzem. Bardzo mi się podobały, bo były nietuzinkowe. Ten sam fotograf robił im też zdjęcie podczas przygotowań, na ślubie i na weselu. Wszystko ma swój ciekawy styl. Fotograf jest wybrzeża, ale zdjęcia robi w całej Polsce. Zobaczcie portfolio : http://znajmiecki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta001
Ja z obecnym już mężem płaciliśmy 1700 za www.switek.eu jesteśmy mega zadowoleni choc zdjęć mogłobyć więcej a nie tylko 400 po obróbce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FotoShine
www.foto-shine.pl zapraszam na moja strone jest jeszcze nie skończona ale można zobaczyć portfolio . Ze względu na to że dopiero zaczynam moje ceny są bardzo atrakcyjne a zdjęcia sami oceńcie :)) moj tel 511 353 532 lub 505 340 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie fotografii ślubnej i nie tylko polecam http://www.traffoto.pl Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć jakie nam zrobił nam Damian. Oprócz zdjęć ślubnych robią jeszcze wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelaPiet
Ja ze swojej strony moge polecić panią Magdę z http://fabrykafotografi.pl/ . Robi cudowne zdjęcia. Nie boi się żadnego wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka41
a ja fotografkę ze studia Ocal Chwile http://ocalchwile.pl/. Rewelacyjnie potrafi uchwycić ważne chwile w kadrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocal Chwile zdecydowanie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, też miałam na ślubie fotografa z OcalChwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzę ze ponownie napisze o Panu Marcinie z Jastrzębia Zdroju. W sumie tak się zastanawiam jak napisać aby nie wyszło to na tandetną reklamę, wiec po prostu napisze że był świetny w tym co robi. U mnie była masa nerwówki za oknem lał deszcz (lał to mało powiedziane) same wiecie jak się chce płakać widząc taką pogodę za oknem w ten dzień, a Pan Marcin na spokojnie potrafił rozładować większość nerwów domowych a patrząc za okno stwierdził ze to piękna deszczowa pogoda :D i czas na fajne zdjęcia w deszczu... I wiece co, słowa dotrzymał nie mogę tutaj zamieścić zdjęć ale wejdźcie sobie na jego stronę bo warto pooglądać i może którejś z Was się spodobają. Ale nie tyle o zdjęciach chciałam pisać a o samym człowieku który naprawdę okazał się być profesjonalistą w tym co robi, wiem że są różne gusta i z tym sie nie dyskutuje wiec dla ego polecam pooglądać samemu www.marcinniemczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.patrykwolanski.pl/ - polecam przejrzeć portfolio tego fotografa. Ja dopiero zastanawiam się nad wyborem, ale p. Wolański jest póki co moim faworytem. Ślub mam dopiero w 2019, ale wiem, że terminy są odległe, więc już zaczynam się orientować w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My opieraliśmy się na profesjonalnym i czułym oku fotografa z Sosnowca http://www.fotofinezja.pl . Wykonał dla nas prześliczne fotografie ślubne i to w niebanalny sposób! Została przywiązana mocna waga do detali takich jak obrączki ślubne, welon czy inne, charakterystyczne ślubne elementy. Zdecydowanie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie znajduje się zakład fotograficzny www.grabowski-foto.pl Wykonują świetne sesje fotograficzne. Mają bardzo szeroką ofertę, więc polecam się wam im przyjrzeć. Pracują tam świetni fotografowie, którzy pracują na profesjonalnym sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×