Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochankamiła

Co na walentynki dla chłopaka? - POMYSŁY I PROPOZYCJE pomóżmy sobie

Polecane posty

Gość Karo256
Tanim i super pomysłem jest serce z masy solnej. http://www.facebook.com/pages/Alassiel/170400559721320 na tej stronie macie jakieś wzory, ja sobie zamówiłem, żeby na sercu była dziewczyna blondynka i chłopak też, bo oboje mamy taki kolor włosów i podpisane nasze imiona. Za takie serce zapłaciłem 10zł, a w sklepie z takimi pierdółkami gotowe serca widziałem po 35zł nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje zakup zmysłowej bielizny, zorganizowanie wspólnego, romantycznego wieczór i występ w nowej bieliźnie. Chłopak będzie zachywcony prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda123456
W tym roku mój facet dostanie kartę banku uczuć z moim zdjęciem i dedykacją (można kupić na allegro) i kolacje przy świecach którą sama zrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgi_kalosz
Raczej cos praktycznego, może słuchawki albo alba płytę z ulubiona muzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaga
Ja w tamtym roku kupiłam napis z czekolady:kocham Cie, taka bombonierka a w tym znalazłam na allegro takie serce do powieszenia na sciane z plexi z naszym zdjęciem . Mam numer poprzedniej aukcji 2995835947.Zdjęcia w ramkach już są nudne dlatego myślę , że się ucieszy ze zdjęcia z wakacji uwiecznionego w takiej formie. Dodatkowo kupiłam sobie czerwone szpilki by umilić naszą kolacje Walentynkową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulkaaa
zawsze fajnym prezentem są jakieś markowe zestawy kosmetyków (http://menspace.pl/walentynki-c174.html). Każdy facet ich potrzebuje, bez względu na wiek. Jest to zawsze prezent z tych "bezpiecznych" - nie ważnie jak długo znamy swojego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulaGadula
Ja myślałam o jakiejś fajnej bluzie : http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2010-k1x/26080-authentic-type-crewneck-dark-grey-heather.html http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2010-k1x/26079-authentic-type-crewneck-black-heather.html Myślę , że praktyczny prezent dla faceta najlepszy . Takie zdjęciowe gadżety jak dla mnie są super , ja bym się bardzo cieszyła, no ale tak widzę , że jednak mężczyzn to średnio cieszy :D Nie wiem tylko jaki rozmiar zamówić, bo model na zdjęciu waży 70 kg a mój chłopak 86 wzrost 186 .. I właśnie potrzebuje od Was rady .XL czy XL? Prezent odrazu będzie na walentynki i 3 rocznice :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulaGadula
możesz skorzystać z szblonów na allegro wtedy serce wyjdzie równe . Mi by się bardzo sppodobało :D no ale jestem kobietą: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wennnecjanna
bardzo ładna i elegancka :) w ogóle ja uwielbiam facetów w koszulach na spinki, to jest prawdziwa klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werawera1
Kup mu koszulkę z nadrukiem, jaka można dostać na www.megakoszulki.pl nie wiem jak twój, ale mój ma kilka takich i w niektórych śpi, a w innych chodzi na co dzień. zresztą, to jest prezent, który pasuje na wszystkie okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha9090
Chodziłam po mieszkaniu i rozmyślałam co kupić, aż w końcu wpadłam na pomysł, że w tym roku zapełnimy kosmetyczkę z tej okazji. I tak na pierwszy ogień pójdzie pędzel do golenia, bo ten jego stary, to już emeryturę sobie wypracował;) znalazłam w promocji http://menspace.pl/men-u-zestaw-do-golenia-pedzel-krem-100ml-walentynki-p13777.html wydaję mi się, że trafi w jego gust. Do tego dorzucę peeling do twarzy http://menspace.pl/rehab-london-scrub-up-daily-detox-meski-piling-do-twarzy-125ml-p13370.html i będzie prezent jak się marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi4545
Przeszukiwałam internet w celu znalezienia prezentów dla mojego, bo luty to i walentynki i urodziny, więc muszę kupić 2 prezenty. Całkiem przypadkowo trafiłam na Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć odnośnik, gdzie można kupić kosmetyki męskie, typu krem do twarzy czy balsam do ciała, więc sama jestem teraz w kropce co kupić. ;/ trafiłam tam też na pędzel do golenia w niezłej promocji Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć odnośnik, co wy o tym sądzicie? Chyba w tym roku postawię na kosmetyki- na walentynki kupię mu zestaw do pielęgnacji twarzy (żeby zawsze jego buzia była aksamitnie gładka;p) a na urodziny ten pędzel, może jeszcze jakiś balsam tam wynajdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna na maxa
czesc ja co roku mam ten czy inny problem jak wy ja sadze ze miłoby było dostać smieszne majteczki plus ramka z przecudnym waszy zdjęciem żeby było cos wyjątkowego i co roz mogł spogladae c na nie i mowic .. mmm ale mam zajebista dziewczyne .. i i jest to wielookazjonalne! ja osobiście żeby był klimacik choć przez jeden dzień kupiłam mnóstwo balonow czerwonych upiekłam jego ulubione ciasto , zrobiłam kolacyjke /czy obiad jak kto woli ../ no i cudowny sex przy swiecach .. to zawsze facet doceni Na pewno nie kupujcie zadnych misiow poduszek .. a wiadomo co kraj to obyczaj która ile ma siana tyle przeznaczy to nie jest jakies suuuper swieto jak ROCZNICA wiec po co szalec .. ważne by było wam razem cudownie! osoby które mysla ze im droższy prezent kupia tym jepiej będzie fundamentalny ich związek to się myla wręcz przeciwnie! naprawdę wiem cos na ten temat DZIEWCZYNY ONI NIE PRZYWIAZUJA DO TEGO TAKIEJ UWAGI JAK MY ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niamniamek1
W weekend, 9-10 lutego, w sklepie www.pieknowdomu.pl są dni darmowej dostawy. W ofercie także propozycje Walentynkowe. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbsgdhgdfh
a jeśli chodzi o prezenty dla dziewczyn to mitem są te głupie artukuły.. ja bym się bardzo ucieszyła z jakiegoś gadżetu nie z kesmetyków czy perfum, nudne ciagle tylko kwiaty biżuteria i takie tego typu:/ a w tych poradnikach ciagle takie pomysły, miło by było gdyby to facet zrobił jakiś mały pokazik , jakiś striptiz czy pokaz w nowej bieliźnie albo kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfarfar
wiecie jeśli chodzi o prezenty na walentynki to powiem wam, że o różnych słyszałam, moja koleżanka kupiła swojemu facetowi wkrętarkę(bardzo romantycznie) ale może zamiast się głowić to pójść po prostu na dobra kolację w romantyczne miejsce, jak Vanilla Sky i po kłopocie, spędzicie miło razem czas a to jest chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davka 7222
Warto pomyśleć o tym,aby kupic np fajny i oryginalny zegarek dla chłopaka,z doświadczenia wiem że to także bardzo dobry pomysł na prezent z okazji Walentynek. Zresztą teraz na tej stronie http://www.sklepjubilerski.com/ok/323,promocje-jubilerskie można spotkac rabaty z okazji dnia zakochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikowa
A ja Swojemu Misiowi kupulam czerwona szisze w ksztalcie serca:):) dalam 80zl :) prezent skonsumujemy razrm po kolacji i deserze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlisia
Kupiła koszulę markową Emporio Armani. Zapłaciłam 159 zł na Gruperze. Do tego spinki do mankietów z pamięcią usb. No i tradycyjnie kolacja w restauracji, albo kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam coś co przyda i nada się nam obydwojgu ;) mianowicie trafiłam na bardzo fajną, czerwoną pościel z satyny, z dużym napisem "LOVE" :) na walentynki w sam raz, jak znalazł ;p i tematycznie tak związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepino
A ja życzę wszystkim paniom wiele miłości przez cały rok. Bo kobiety są po to aby je kochać. I to jest mój prezent dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×