Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochankamiła

Co na walentynki dla chłopaka? - POMYSŁY I PROPOZYCJE pomóżmy sobie

Polecane posty

A ja nie mam zupełnie pomyslu na prezent dla mojego narzeczonego... Świeta, urodziny, dzien chlopaka itp i wyczerpaly mi sie pomysly... Najchetniej kupilabym mu bilet na jakis mecz albo zabrala na wycieczke np do Paryza tylko ze aktualnie jestem w ciazy i to blizniaczej i nie za bardzo moge sie ruszac z domu... restauracja tez odpada, bo zapachy przyprawiaja mnie o mdlosci a w seksowna bielizne sie i tak teraz nie wcisne:( wiec zostaje mi kupic cos fajnego tylko pytanie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość douzionia
Ja w tym roku radyjko i głośniki. wszystko od Peiyinga - gwarancja jakości i dobra cena:) Poza tym miałam dobrego doradcę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchnieńka
Ja swojemu chłopakowi kupiłam coś dzięki czemu mam nadzieję że golenie sprawi mu przyjemność a przy okazji nieco zaoszczędzi na tej codziennej czynności. Mianowicie nowość dzięki której można używać jednorazowych maszynek dłużej niż normalnie bo się je jakoś tam czyści. Dokładnie sama nie wiem ale koleżanka mi coś opowiadała o tym. Więcej jest na stronie: www.razorpit.pl Pomysł według mnie fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam ten sam problem co roku. nie wiem za bardzo co zrobic w walentynki:( z moim Mezem jestem juz 4 lata... chcialabym go jakos milo zaskoczyc... chcialam zrobic kolacje ale On wraca z pracy o 22.30 i zazwyczaj nie ma wtedy apetytu:( bardzo lubi karpatke i postanowilam ze ja upieke tego dnia:) zwlaszcza ze juz dawno jej nie jedlismy... nie mamy kasy na jakies drogie prezenty wiec myslalam zeby kupic jakies dobre winko i wypic po lampce:) i do tego sama zrobie jakas fajna Karteluche:) juz kiedys robilam i bardzo Mu sie podobala:-) wloze cos seksownego i na koniec mu sie oddam:) mysle ze bedzie zadowolony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamochotenakaweztoba24h
To ja się dorzucę: http://4gift.pl/prezent-na-walentynki :) Świetne inspiracje i sprawdzony sklep!!! A mój misiek dostanie słodką grę wstępną z jadalnymi mazakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka01
Mój facet dostanie ode mnie cudny sweter marki Tommy Hilfiger w jego ulubionym kolorze. Na pewno się ucieszy, a ja sporo zaoszczędziłam z kuponem rabatowym na gruperze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 93
Ja upiekłam pyszne ciasto w kształcie serca w cale nie było dużo roboty a efekt naprawde super. Sam koszt nie duży a fakt iż zrobiłam je sama napewno zrobi wrażenie na moim facecie. A i do tego kupiłam dobre wino owinęłam wstążka i prezent gotowy ;D . dziewczyny pamiętajmy liczy sie gest i inwencja twórcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visitor
rany ja zawsze mam z tym problem co kupić, ale może w ramach walentynek po prostu zorganizuję jakiś wyjazd. To może być dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakama
W tamtym roku z moim narzeczonym zrobiliśmy sobie wspólny prezent na walentynki, a mianowicie umówiliśmy się z fotografem i zafundowaliśmy sobie sesję fotograficzną 'akty' - bardzo fajna przygoda i co ważne mój narzeczony miał zdjętą tylko koszulkę i skarpetki, więc nie było to dla niego takie krępujące, a bawiliśmy się przy tym wysmienicie. A jeśli chcecie dziewczyny zrobić poprostu prezent umówcie się z fotografem aby zrobił wam jakieś fajne zdjęcie nago, można znależć taniego i dobrego fotografa (ja taki prezent zrobiłam swojemu na dzień chłopaka - i nie zwracajcie uwagi na swoje niedoskonałości, bo jeśli facet z Tobą jest to znaczy, że kocha Cie taką jaka jesteś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eqelina
Ja stwierdziłam że prezenty rzeczowe, na inną okazje niż walentynki ;) Mój chłopak 14 rano dostanie sms że ma do wypełnienia specjalną misje i musi mnie znaleść, będzie miał do tego różne wskazówki dotyczące naszego związku (będzie jeden list w sklepie, pod winem które pierwsze piliśmy, póżniej będzie następny u wspólnej przyjaciółki, u jego siostry bo ja pierwszą poznałam z jego rodziny i takie różne), a znajdzie mnie w miejscu gdzie się poznaliśmy, a tam będę ja bo to taki domek, z torcikiem w kształcie serca, znaczy sie owoce zalane galaretką, świece itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamierzam zamówić dla swojego chłopaka jedną z takich koszulek: http://www.megakoszulki.pl/Walentynki-c193.html na prezent ;) Myślę, że powinien mu się spodobać ponieważ ma bardzo duże poczucie humoru i ogólnie lubi takie rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leolene
Ja perfumami też nigdy nie pogardzę, bo lubię mieć różne, do wyboru, bardzo lubię zapachy:) Ale uwielbiam też słodycze (oczywiście w przyzwoitych ilościach!:P) także, nie pogardziłabym też opakowaniem Wedlowskiego Ptasiego Mleczka, na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziarka
ja też uważam, że nie ma co kupować żadnych wielkich prezentów, wystarczy jakiś miły gest, kolacja, miły wieczór... idealnym drobiazgiem na przypieczętowanie romantycznej atmosfery będą np czekoladki, bo mój facet to straszny łasuch. W sklepie widziałam nowe czekoladki w pięknym walentynkowym opakowaniu.... Wedlove :) Myślę, że będą idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
A ja właśnie chcę mojemu facetowi zrobić super prezent i kupuję mu wypasione słuchawki Kruger&Mazt drewniane nauszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara88
Ja znalazłam coś takiego: http://insightsdiscovery.pl/ W poprzedniej firmie korzystaliśmy z tych raportów i pamiętam, że podobało mu się jak czytał o mnie - mam tylko nadzieję, że podzieli się ze mną tymi informacjami :) Widziałam też gdzieś też takie profesjonalne testy dedykowane dopasowaniu osobowośc***artnerów - ale nie potrafię ich nigdzie znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna670
Proponuję romantyczną kolację: świece, przygaszone światło, w tle ulubiona muzyka. Jeżeli nie wiesz co przygotować to polecam coś nieskomplikowanego np. lasagne lub spaghetti carbonara. Do tego typu dań świetnie pasuje Castra Rubra z Domu Wina. Jeśli chcesz- dam Ci dobry przepis na lasagne. Palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi345
Zobaczcie jeszcze na stronkę www.ceramika-birko.pl ! fajne i ciekawe pomysły :) ręcznie robiona ceramika i różne ciekawostki. Zamawiałam sobie ostatnio koszyczek z wikliny papierowej. Włożyłam komplet małych ręczniczków i prezent gotowy! :) polecam tez ubranka ocieplacze na kubki! są super i na indywidualne zamówienie! :) www.ceramika-birko.pl Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu ukochanemu dałam tylko mały drobiażdżek tzn mały notesik gdzie na każdej stronie jest napisany słodki tekst lub cytat o miłości, lub po prostu coś co dobrze nam się kojarzy z naszym związkiem, a co jakiś czas jest przykeljone nasze zdjęcie lub jakaś słodka naklejka, niby prezent pretensjonalny ale uśmiech na twarzy naszego wybranka gwarantowany, szczególnie, że wymagało to ode mnie trochę czasu, żeby to wykonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×