Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochankamiła

Co na walentynki dla chłopaka? - POMYSŁY I PROPOZYCJE pomóżmy sobie

Polecane posty

Gość Moments Box
Zróbcie sobie randkę-niespodziankę w domowym zaciszu, zadbajcie o swój związek i dajcie się zaskoczyć ;) www.momentsbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaPankowska
Ja też wybrałam i mam nadzieje, że zaskoczę pozytywnie swoją drugą połówkę serca :P zamówiłam świetne skarpetki dla par, w końcu bedziemy mieć coś podobnego i pasującego do siebie ;D link https://eko-stopa.pl/produkt/skarpetki-dla-par-na-walentynki/?kolor=milosci . Myśle, że to bardzo praktyczny prezent, kosztuje tylko 45 zl więc nie wydam fortuny. Ustaliliśmy sobie że nie kupujemy drogich prezentów i budżet max do 50 zł. Uważamy, że to ma być miły drobiazg a ten z pewnością taki będzie! Nie mogą się doczekać, aż do mnie przyjdą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerwona
może jakieś słuchawki albo głośnik bt? Sama mam słuchawki kupiłam sobie z myślą o bieganiu i spisują się ok. Mam te większe. www.conowego.pl/testy/lamax-beat-designerskie-sluchawki-i-glosniki-dla-osob-przewodosceptycznych-18335/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to trochę dziwne, że kupujecie sobie takie drogie prezenty. My z chłopakiem dajemy sobie drobiazgi - on mi kwiaty, ja mu jakiś gadżet np. brelok z grawerem. Wieczorem zawsze chodzimy na kolację (w tym roku zaprosił mnie do Rozdroża), a później kino lub teatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z reguły kupuje jakiś drobiazg.....mój mąż ma ulubione perfumy i z reguły dostaje ode mnie swoje ulubione bardzo polecam sklep internetowy www.neness.pl duży wybór nie tylko perfumetek ale i innych kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś związanego z relaksem, odpoczynkiem. Nie sądzę, aby jakichkolwiek inny prezent okazał się tutaj lepszym pomysłem. Wszystko trzeba sobie jakoś z głową dopasować. Na pewno błędem jest stawianie na byle jakie pomysły. Prezent ma przede wszystkim robić dużą różnicę. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wszystko co płynie z serca, ja zostałam zaproszona na kolację do naszej restauracji w Radomiu - Pasji na super kolację walentynkową. Liczę, ze bedzie pysznie. Mój mąż zaręczył , ze będzie fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostałam zaproszona na kolację i wyjscie do kina :) co prawda w sobotę ale to tylko ze względu na brak czasu w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów i myślę, że fajnym pomysłem jest kalendarz z Waszym zdjęciem a do tego np perfumy. Podobny prezent dałam swojemu chłopakowi na święta i był zadowolony. Kalendarz to kwestia kilku dni więc trzeba wcześniej iść zamówić, a perfumy zamówiłam na galeriazapachow.pl więc też kilka dni trzeba liczyć. Zamówienie przebiegły bardzo sprawnie mimo licznych klientów w okresie przed świątecznym. Prezent trafiony i to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym prezentem na walentynki mogą być koszulki dla pary. Innym pomyslem mogą być kubeczki do wspólnego porannego wypicia kawki :) Ciekawe wzory w sklepie White Raven Style na cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie takich pierdół mój mąż też nie późnniej to leży i nie wiadomo co z tym zrobić :P wolę praktyczne prezenty i czas spędzony razem np na kolacji, w kinie czy jakimś wyjeździe po za miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Packshi - praktyczne i eleganckie - proste! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola993
Zamiast rzeczy materialnych można np. kupić jakąś wycieczkę, pakiet zabiegów, romantyczny weekend, degustacje itd. Są to rzeczy, które zostają z nami w formie ciekawych wspomnień. Ja coś takiego dla chłopaka szykuję. Świetne oferty znalazłam na stronie https://www.romantycznyweekend.eu/search,oferta,walentynki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prezentu dla faceta można dołączyć butelkę grzańca Zbójeckiego i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są trzy butelki trunku. Chodzi o konkurs internetowy na portalach społecznościowych - FB i IG. Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia, na której ekipa znajomych bawi się przy Zbójeckim Grzanym i opublikowanie go na którymś z wyżej wymienionych portali społecznościowych z tagiem #pokochajgoraco. Szczegóły na www.zbojeckie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O WYPERIDALAJ kuuvrvo niedoy****a z tym spamem!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie jakis sprzęt komputerowy plus dobre alko to najlepszy prezent dla faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na inne święta dostanie skarpetki, majtki i sweterki a na walentynki musi byc niezapomniany seks wiec w tym roku spróbujemy http://sexelixir.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co myślicie o takim czymś jak tu na insta? https://www.instagram.com/p/BekdTI2FTZj/ Mój chłopak jest zakręcony na fotografię (ja na tym tylko korzystam pełnymi albumami zdjęć), a z tego co widzę komentarze dotyczą nawet prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×