Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość suunshine77
tak pozwolilam mu jechac bo widac bylo ze chce bo myslal ze funt w gore pojdzie a on spada.iiiiiiiii i niestety duzo nie zarobi.ale ja nie chcialam bo wiedzialam ze tak bedzie ale on swoje tyle ze to ja najbardziej cierpie.on tez ale on pracuje i nie mysli tak jak ja ja w domu siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
a ty w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
czy za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiez oboje mnie macie lekko ale on tezz pewnei sie neraz doluje itp a ty moim zdaniem masz ostra depreche jesli jescze tak bedzie to sie wykonczysz lub cos w tym stylu a to napewno nei bedzie zadobre oraz wydaje mi sie ze zachowujesz sie jak dziecko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
jak dziecko?:P to powiem ci to samo jak bedziesz mial depresje widzisz jestem slaba psychicznie dlatego tak mam nie znasz mnie wiec nie mow jak sie zachowuje a pozatym poto jest to forum:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak dziecko kobietio nie zansz mnie a pozatym tez bylem w lekkiej depresji niestety mailem ku temu powody ciekawe co bys zrobila jezeli twoja kobieta po zareczynach i tp nie pracowala ponad dwa lata a jak w koncu poszla do pracy to mnie zdradzala i nei byla juz ta sama osoba i nie dla bys rady chyba tego przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
NO PRZYKRO MI BARDZO ALE JA NIKOGO NIE OSADZAM TAK JAK TY TO FORUM JEST POTO BY SIE WYZALIC I ZEBY OBCA OSOBA ZE SWOJEGO PUNKTU WIDZENIA DORADZILA DRUGIEJ.NIE WIEM ALE PRZESZLAM COS TAKIEGO TYLE ZE JA ZERWALAM BO ZOSTALAM WYZWANA BO POSZLAM DO PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
DOBRANOC PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
DZIEWCZYNY GDZIE WAS WYMIOTLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze co tu sie dzieje!!!!!!!wy sie nie macie klocic tylko pocieszac jak trzeba cholercia.Ja tu zaprowadze porzadki zaraz ;)Dziewczynki nie wiem jak wam to napisac ,ale roztrzasanie ,domysly,itp to masakra jest dla was samych.Ja was absolutnie nie chce pouczac ani nic w tym rodzaju,jednak zrozumcie wreszcie ze najwazniejsze jest kochac sie ale tez ufac.Nie jest sprawa nr.1.zeby on przypadkiem nie obejrzal sie za laska,czy wyskoczyl na piwko-najwazniejsze zeby dbal o siebie i zeby nie mial powodu zeby sie zawiesc na nas,imtrzeba pomagac,wspierac BARDZO a placz ideprecha to nie jest raczej to na co czekaja bedac tam .DALEKO od zony,DALEKO od dziecka,DALEKO od przyjaciol.Pomyslcie przez moment jakbyscie byly nimi.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
KURDE TY TO UMIESZ PISACI I CO DZIALA U CIEBIE TA BRAMKA SMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
IDE MUSZE SYNKA POLOZYC LULU DOBRANOC WSZYSTKIM MILYCH SENKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziala dupa zbita:(Nie umiem pisac,przeszlam to wszystko ,nadal czekam jednak moje nastawienie sie zmienilo:):):)Teraz sie ciesze ,jestem dumna ze mam tak cudownego zaradnego meza,ktory nie siedzi z browarem w domu ,tylko strara sie iposwieca zeby nam wszystkim bylo lepiej.To naprawde powod do radosci,dumy,zadowolenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
dzien dobry kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dziendobry wszystkim!! takiii jeden - przeczytałam twoje wypowiedzi do asi i niepodoba mi sie w jaki sposub je pisałeś tu ma panować ciepła miła atmosfera każdy ma czasem dni słabosci i potrzebuje troche ciepła dobrego słowa prosze abyś wiecej tak niepisał dziekuje asia mam nadzieje że dzis juz lepiej sie czujesz? to wszystko co mam na dzis do powiedzenia niemoge sie skupić na niczym jestem juz myslami u dentysty.jak przeżyje to zajrze tu . pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
dziewczynki jest mi zle ale jestem szczesliwa bo mam wspanialego meza zadzwonil dzisiaj.i od razu mi lepiej bylo mi zle bo niedzwonil.ale jest dobrze duzo wyjasnilismy sobie.mu tez nie jest lekko a ja zanudzalam mu ze mi jest zle.jestem egoistka.ale to wy dalyscie mi sile by pogadaz z misiem o moich watpliwosciach.przykro mi ze dopiero 20maja wraca bo przedluzyl swoj powrot.ale ok jakos poradze sobie byleby tylko dzwonil.wiec za 3miesiace zobacze go dopiero:) ale ta mysl juz mnie tak nie doluje.bo wiem ze on tez cierpi z tego powodu,napisalam mu ze jestem dumna z niego.i od razu poczul sie lepiej i nawet zadzwonil .....przez moje pretensje i zale moglam zepsuc cos wspanialego dlatego pisze teraz o nim jak mu jest a o sobie czasami buziaki milego dnia w elblagu piekna pogoda snieg odszedl oby na dobre.........:):):):):)cieszmy sie obym dlugo wytrzymala z tym nastrojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
jestescie wspaniale zreszta wszystkie cierpiace jestesmy wspaniale pozdrowionka pozniej moze zajrze teraz sprzatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
suunshine77, Asiu cieszę się, że masz pogodny nastrój :-) Widzisz, wszystko będzie dobrze...poradzisz sobie, bo Twój mąż da Ci siłę...a Ty jemu wsparcie najważniejsze jest to, aby rozmawiać. Wiadomo, gdy jest się daleko to ma się utrudnione zadanie, ale jest to możliwe. Asiu powroty są najcudowniejsze, a maj to najpiękniejszy miesiąc :-) ! Mój wróci w czerwcu Wczoraj rozmawiałam z mamą mojego meżczyzny...długo, bo chyba z godzinę. Lubię z nią rozmawiać :-P (czy to normalne ??) Powiedziała, że widziała, jak ciężko było mu wyjeżdżać tym razem ( w porównaniu z innymi)...że nie chciał jechać tak naprawdę... Tęsknię za nim ogromnie! Trudno jest nam wytrzymać, gdy jest w Polsce, jak nie widzimy sie kilka dni, a co dopiero teraz... Nie, nie jestem nieszczęśliwa z tego powodu... kiedyś myślałam, że już nikogo nie pokocham, a teraz cieszę się i czuję radość widząc jego uśmiechniętą twarz, słysząc głos, a to, że jest teraz daleko... Kiedyś powiedział mi przez telefon, że przecież nic się nie zmieniło, tylko to ,że chwilowo jesteśmy osobno... Bo osoby, które kochamy są z nami cały czas w naszych sercach... Ale się rozpisałam :-P Miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
tak masz racje.Jeszcze troche byle ten luty minal pewnie jutro jakiegos dola zalapie bo jutro miesiac od wyjazdu,i pewnie 27 bo urodzinki moj misio bedzia mial.9marca kolegi dziewczyna wraca to pogadam sobie z nia.ale wiem ze w swieta bedzie dolek bo wystarczy ze pomysle on pewnie wolne bedzie mial i sam z tym durnym kolega bedzie,chyba uprzedze go by wiecej kart se kupil bo mowi ze ma taniej rozmowe niz pisanie.tylko nie rozumiem czemu pisal a nie dzwonil o wiele lepiej dla nas.ja lubie go slyszec tak samo jak on mnie.wiec po jaka cholircie pisal:P oj tem moj misio kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
A u mnie w niedzielę minie rok, odkąd jesteśmy razem... ale na weekend przyjeżdza do mnie przyjaciółka, więc będzie mi raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ladnei witam wszystkie ostatnia niedziela choc ty mnie delikatnie zrypala s to nei szkodzi ale kazdy ma prawo do powiedzenia tego co chce i nikt mu nie moze zabronic ja uwielbiam slowa krytyki bo mnei wzmacniaja pozdrawiam was wszsystkie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jaki jestem ostatnia niedzielo i do poki mnie ktos nie pozna to nie wie jaki jestem wiez wasze fajne cieple slowka sa fajne ale troszkei dreczace czasem bo za cieplo tu pzdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
jakos cicho i pusto dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała_orchidea
WItajcie, I ja jestem żoną bez męża. Mieszka i pracuje w skandynawskim kraju, ja z dziećmi w Polsce - na wychowawczym obecnie. Tęsknię i złoszczę się naprzemiennie... ciągle gdzieś jest nadzieja, że będziemy razem nie tylko od święta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witaj my tu swoje zale bole tesknoty i radosci piszemy ale najczesciej jest to bol ze nie ma ukochanego przy nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała_orchidea
W chwili wolnego czasu poczytam trochę wstecz... by Was poznać. Jak to wszystkim Wam jest znane... sporo do zrobienia w domu, dwoje małych dzieci do tego... ;) 🌻ki 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
DZIEWCZYNY CO SIE Z WAMI DZISIAJ DZIEJE NIE MA NIKOGO PUSTKIIII:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
JEST JUZ 15 A OBIECAL MI PUSZCZAC SYGNALKI.:pI NIE NA ZADEN A PUSCILAM MU CHYBA Z 20.POZATYM MA TYLKO JEDNO AUTO DO POSPRZATANIA I UMYCIA.TAK WOGOLE TO CALY DZIEN JEDNO AUTO TAM SIE ROBI?:p:) JESZCZE SIE JAKOS TRZYMAM ALE JUZ MIALAM CHWILE ZALAMANIA:p:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM ZALAMANA
WITAJCIE KOBIETKI POMOZCIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×