Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość suunshine77
pojakim czasie przeszla ci tesknota bo umnie miesiac i nie widze konca.pozatym biore deprim ponad dwa tyg i nie przechodzi a ponoc po dwoch mialo poprawic sie a umnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
jeżeli do mnie te pytanie to oooooooooo jakieś dobre pół roku niepowiem że potem było juz cacy ale z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc coraz lepiej ale to zależy od psychiki człowieka tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dziewczyny czemu faszerujecie się prochami nieszkoda zdrowia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
bo jak powiedzialas ze zalezy od psychiki a ja jestem slaba i nie radze sonie czyli cale 3miesiace bede ryczala,i dolowala sie jest mi zle nawet teraz jak z wami pisze to placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
ostatnia niedziela a twoj maz gdzie jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
tez jestem słaba psychicznie ale jak bym sie niewzieła w garsc to kiepsko by było ze mną wiec kochana niemożna tak wykończysz sie nam musisz być silna bo i synek też cierpi na tym a jemu jest napewno znacznie trudniej bo niewie tak naprawde co sie dzieje naprawde chciała bym cie troszkie przytulić i pocieszyć mysle że dobrze wam zrobi jak sie dziewczyny spodkacie i porozmawiacie szkoda że ja niemam tu blisko siebie nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
mój jest w niemczech to nie tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ja biorę xetanor,ale to już miałam przepisane przez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
a czemu biore tabletki bo pomagaja choc troszke. widzicie jak maz byl w polsce i na pare godzin do pracy to pisalismy dziennie po 15-20 smsow i byl ze mna na codzien a teraz 5smsow albl krotki telefon.bosh bo do wczoraj to przez 3tyg.nie dzwonil.i to sie zrobilo ze mam depresje.twoj maz niedzielo juz 6lat jezdzi ale pewnie czesto w domu jest.a moj za 3mies zobacze sie z nim. my dopiero po slubie pol roku.kolejne pol osobno to jak moge sie przyzwyczaic ze go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ostatnia niedziela a może i Ty kiedyś będziesz miała ochotę zawitać w te strony,tym bardziej,że masz tu znajomych.wtedy możemy i z Tobą się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
czy pomagaja ci te leki? tak ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
tak wogole to mam na imie Asia moze sie poznamy blizej bo te nasze pseudo sa takie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dziękuje dziewczyny kiedyś sie wybiore jak sie wiosna dobrze zrobi fajnie by było tak sie spodkać i pogadac nażywo niemam daleko do elbląga ale to kiedyś kiedyś ... tak muj mąż przyjezdza co 2 tyg a sporadycznie nieraz co 3 ale raz na pól roku tak sie zdaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
tak,pomagają.biorę je juz trochę czasu i przywykłam już do nich.miałam już taką depresję, że bałam się z domu wychodzić,zero spania ale teraz już jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
no własnie muj nik jest banalny tak sobie go wymysliłam jak odjechał w niedziele ja jestem justyna i tak mi muwcie oczywiscie wszyscy tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ja mam na imię Agnieszka i jestem 1,5 roku starsza Suunshine od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
to ja najmłodsza tu chyba jestem za niecaly miesiąc stuknie mi trzydzistka a teraz musz puscić małego do kompa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
witam Was dziś, ale się ropisałyscie, a ja dzisiaj traumę przeżyłam, ale już wyjaśnione...w niedzielę minie rok odkąd jestem z moim kochaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
od razu lepiej po imieniu.wiecie tez mialam taka depresje ze nie spalam balam sie wychodzic mam leki nie jadlam i czuje ze mam znowu dzisiaj nie jadlam tylko pilam zupe ugotowalam ale mi nie smakuje nawet zapach jest okropny.czy lekarz rodzinny przepisze takie leki na depresje? czy tylko psychiatra,bo ja kiedys do r.marzec chodzilam ale on teraz chyba w wiezieniu za lapowkarstwo a nie wiem jaki przyjmuje na fundusz w elbl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witaj takamala:) bo widzisz jest nam dzisiaj zle bynajmniej mi i mam okropnego dola wraca mi depresja.moj mi pisze ze wytrzymam ciekawe to ze wytrzymam to wiem ale z jakim skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
marzec przyjmuje na krolewieckiej,naprzeciwko szpitala.tam jest poradnia zdrowia psych. tam nie tylko przyjmuja psychiatrzy ale i psycholog i wszystko jest na nfz.mi akurat przepisała to lekarz ogólny,bo znała cała sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
hmmm, no mi też nie jest najweselej, ale co począć...wcale nie jest pocieszająca wizja,że zobaczę GO w czerwcu, ale ja tego nie zmienię...nikt tego nie zmieni...tym bardziej,że zbliża się nasza rocznica-chciałabym spędzić ten dzień z Nim, aby był wyjątkowy...na pewno nie będzie mi wesoło...należę do osób, które mają pesymistyczne podejście do życia.Staram si ę z tym walczyć,ale jest trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
ja nie wiem czy w tym londynie nie ma przerwy zadnej czy jak caly czas sie robi? ze nie moze napisac esa.dodam ze do pracy jego czasu ma na 8.30 a z domu wychodzi o 6 bo 2godz jada ,konczy o 16.30 i zawsze pisze mi dopiero o 19 dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
to mnie doluje i jescze bardziej wpedza w rozpacz.wychodzac z pracy trudno napisac.albo jadac autobusem 2godz jada wiec moglby a nie robi tego czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
a czym zajmuje się wogóle Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
aga a jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
jestem znowu musi sie przebrać po pracy i zjeść bo niemiał by siły napisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
pracuje w duzej myjni samochodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
mozliwe ale mysle ze jemu nie jest tak ciezko jak mi i jest mi z tym zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
bo facetowi zawsze lepiej to przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×