Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość takamaławalętynka
mężczyźni nie przwiązują takiej wagi do smsów...często nie mają ochoty pisać i czasem ich to irytuje-dłubanie w klawiaturce...nie przejmuj się ,że pisze o 19.Ciesz się,że pisze i dzieli się z Tobą wrażeniami, uczuciami.Nie ma sensu szukać dziury w całym.Zmęczony po pracy, daleko od bliskich...trudno mu zapewne...ale przecież sms nie oznacza, że o Tobie nie myśli A "mój" nie ma zasiegu przez 10 dni... i co mam wyrwać sobie włosy z głowy? a jak dzwoni to czasem krótko i nie mogę powiedzieć mu wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
agnieszka a tój mąż co ma za prace muj jest uwaga teraz,, rzeznikem,, tylko sie niesmiejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
mój odzywa się i w czasie pracy,a pacuje w stoczni,jest malarzem-piaskarzem.kurcze niewiem co Ci powiedzieć,spróbuj porozmawiac z nim na ten temat.napisanie smsa nie trwa przeciez długo,nawet jeżeli nie moze pisać tam,to nawt jak wyjdzie na papierosa( o ile pali) lub do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
pomyśl On pojechał do pracy, a nie dla przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
dlaczego jak ja zaluje teraz ze mu pozwolilam jechac a rozmawialismy ze to odemnie zalezy.i sie zgodzilam bo wiedzialam ze bardzo chce pojechac sprobowac i zarobic troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
poprostu żona... oo a " mój" to marynarz...ale małżeństwem nie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
taka mała ale chyba juz niedługo jak wruci to bedziecie małżenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
suunshine77 bo jak kogoś kochasz puść wolno...jeśli wróci to... mądrze zrobiłaś,że się zgodziłaś...dużo można się dzięki takiej rozłące dowiedzieć zwłaszcza o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
ostatnia niedziela a dlaczego tak sądzisz ;-) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
takamała Agnieszka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
wiem ze do pracy.tylko jak byl w polsce w pracy i jak pisal mi a ja mu nie odpisywalam to sie denerwowal czemu milcze. a teraz sam to robi?tak trudno mu napisac cokolwiek ze mysli teskni i wogole.czemu mamy sie smiac zawod jak zawod mojej kuzynki maz jest rzeznikiem tyle ze w holandi robi i wraca co miesiac do domu. a ona ze mnie sie smieje ze ja placze jak ona widzi swojego co miesiac tez bym tak chciala i on pisze czesto i czesto dzwoni.a moj. w sobote tez pracuja do 13-14 a on mi pisze dopiero o 19-20 to nie jest fajne i przyjemni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
a czemu nie ? jak sie kochacie to sie kiedyś pobierzecie ja na dziś juz koncze pisanie bede jutro papa buziaczki dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
co sie stalo nie ma juz nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
poprostu zona miło mi -Ania ostatnia niedziela papa, miłego dnia suunshine77 trudno mi powiedzieć , dlaczego Twój mąż tak postępuje...u mnie było tak, jak wrócił...telefon się urywał a potem emocje opadły i usłyszałam,że nie chciało mu się odpisać na smsa (chociaż były dwa dziennie) Wiesz, co zrobiłam...zastosowałam odwet przestałam pisać smsy, jak On napisał odpisywałam po godzinie,dwóch...a z drugiej strony ile można pisać o tym samym,że się kocha itp. chociaż bardzo miłe są te smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ja jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ale mi dziecko dało zajęcie,muszę jej zwierząt lesnych szukać w gazetkach,dlatego tak odzywam się z doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
masz racje ale one pomagaja mi przetrwac wiem ze jest mysli teskni.pytalam sie to nie wiedzial co odpowiedziec molil ze nie wie czemu tak robi. spytalam sie czy chce nas zostawic .powiedzial ze nie jak rozmawialam z nim przez tele i plakalam to on mial taki glos ze prawie tez plakal. powtarzal ze mnie kocha teskni i mu tez jest smutno bez nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
suunshine77 no widzisz...jemu też jest ciężko, ale jako mężczyzna musi trzymać fason przed Wami...przecież nie może się mazać i myśleć non stop, musi też na pracy się skupić GŁOWA DO GÓRY MNIE TAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
wiem ze on czuje to inaczej niz ja ale moglby postawic sie na moim miejscu pomyslec jak ja sie czuje jak mi nie pisze czy to takie trudne napisac pare slow.tymbardziej ze jego smsy sa tansze niz moje,ale do czasu.poki mam abonament to z minut darmowych mi ciagnie. a tak to mam starego aktywnego popa to doladujego i za 20gr bede miala i mam ta bramke smsowa to nie jest zle.tylko zeby on wiecej pisal lub chociaz dzwonil wiecej chociaz pare minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
juz nie mowie ze w ciagu dnia ma mi pisac caly czas bo to przesada ale wieczorem moglby a nie o 20 mi napisze ze jest zmeczony i idzie lulu a pozniej do 23 puszcza mi strzalki jak ja mam sie czuc. ze nie ma ochoty pisac ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
suunshine77 ja tego nie wiem, dlaczego tak postępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
Asia a masz telefon domowy?w kazdym kraju są specjalne karty przez które są rozmowy tańsze są na polskie numery stacjonarne.mam kuzyna w angli ,spróbuję się czegoś od niego dowiedzieć jak to jest z tymi połączenia by było jak najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
moglby raczej napisac mam 2smsy na jutro i nie moge pisac.nie wiem co sie dzieje mam dosyc wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
aga on dzwoniale dopiero pierwszy raz od 3tyg.jak sie pytalam to mowi ze nie wie gdzie ja kupic jaka to ma byc nie mial kiedy.itda ja na to ze w niedziele to ze nie wie czemu,ze tak wyszlo ze nie pomyslal. to jak mu powiedzialam ze w polskim sklepie.to dopiero wczoraj ja kupil i gadalismy 12 minut.i dzisiaj rano zadzwonil na 3min.................... czy jak by mu nie zalezalo to czy by pisal? prosze odpowiedzcie bo nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
i dzwonil juz wpadlam w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
to zn nie dzwonil teraz tylko to dokonczenie do tamtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
NIE MA JUZ NIKOGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
spróbuj może TY tak zrobić,że jak on będzie dzwonił powiedz mu ,żeby to zrobił potem bo Ty jestes teraz zmęczona albo żle się czujesz,albo że zajęta jesteś.zobacz jaka wtedy bedzie jego reakcja.może zrozumie .ale napewno musisz porozmawiac z nim o tym co Cie dręczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
a tak przy okazji moi kuzyni i ch koledzy też pracowali w anglii w jakiś myjniach samochodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×